Seria F6XXXX co wybrać??

ernet

Active member
Bez reklam
Ja też chętnie bym się dowiedział. Może jakieś zdjęcia fabrycznie zapakowanego telwizora
w kartonie.
 

tdx

New member
Bez reklam
Nie ma zadnej tasmy samsunga jest pojedyncza przezroczysta. Sklepy internetowe naklejaja swoja zeby bylo widac ze kurier nie otwieral.
W oryginalnie zapakowanym tv w foli jest lacznik podstawy z tv w srodku 2xworeczki ze srubami

Pudelko z okularami
Pudelko z pilotami tez ofoliowane

Po sciagnieciu styropianu nozka ofoliowana. tv ofoliowana ramka i zabezpieczony woreczkiem

Wysłane z mojego GT-I9100
 

jarjar82

New member
Rozmawiałem z jakimś gościem na Czat On line... i zapewniał że przy zakupach internetowych TV idzie prosto z centrali i nie ma możliwości iż był wcześniej u innego klienta.

ale ile w tym prawdy :?
 

ernet

Active member
Bez reklam
Nie ma zadnej tasmy samsunga jest pojedyncza przezroczysta. Sklepy internetowe naklejaja swoja zeby bylo widac ze kurier nie otwieral.
W oryginalnie zapakowanym tv w foli jest lacznik podstawy z tv w srodku 2xworeczki ze srubami
Pudelko z okularami
Pudelko z pilotami tez ofoliowane
Po sciagnieciu styropianu nozka ofoliowana. tv ofoliowana ramka i zabezpieczony woreczkiem
Wysłane z mojego GT-I9100

Dzięki. Jasne.
 

tedi111

New member
Witam możecie podesłać jakieś ustawienia obrazu do 55F6640 walcze walcze i to nie jest to twarze żułte albo czerwone brak ostrości wcześniej miałem 40C650 i to było obraz jestem rozczrowany tym f6640
 

Reynold

New member
Pewnie dobry temat odwiedziłeś :) http://www.hdtv.com.pl/forum/samsung/97807-samusng-f6500-vx-f6640-vs-f6650.html

tu wymienione sa główne modele różniące się od siebie nie tylko kolorem ramki czy obrotową stopą. Kolega TDX wkleił bardzo pomocną tabele porównawczą.

Weź pod uwagę że wszelkie modele typu F6470 są bardzo często skręcane pod daną sieć i nie różnią się niczym zasadniczym od modelu bazowego.

gdzie ta tabela? nie mogę znaleźć... :-(
 

pebe86

Member
Bez reklam
Hehe, dobre :D:D:D:D

A tak już na poważnie- czy ktoś miał okazję widzieć obok siebie F664/F6770 i F6500?
Zawsze myślałem że telewizor z Micro Dimming ma same zalety w stosunku do telewizora bez tego wspomagacza, ale ostatnio czytam że bywa z tym róznie...

Czy kontrast w tv z Micro Dimming jest rzeczywiście dużo lepszy? Wiem że z wad jest to okupione potencjalnym cloudingiem...
 

skorup84

New member
Ceny z dziś z Euro RTV AGD:

UE46F6770 - 3990zł
UE46F6510 - 3999zł
UE46F6500 - 3799zł

UE40F6770 - 2990zł (+raty 40x0%)
UE40F6510 - 3499zł
UE40F6500 - 3299zł

Czy ktoś jest w stanie mi wytłumaczyć skąd taka polityka cenowa że 46 calowy F6770 jest prawie że najdroższy z całej tej trójki a jego 40 calowy odpowiednik jest najtańszy? Pytam bo poluje na 46 calowego F6770 ale nie daje mi spokoju to że jego mniejszy odpowiednik jest w tak dobrej cenie a on już nie:/
 

pebe86

Member
Bez reklam
Rewelacyjna oferta na 55f6640 w Saturnie!
Telewizor 55' za 5699 zł, do niego dokładają gratis soundbara Samsung HW-F750, który można spokojnie opchnąć za tysiąc kilkaset zł (najtaniej w internecie ok. 2.000,- zł)- a wtedy ten tv wychodzi rewelacyjnie cenowo, szczególnie że mają raty30x0%.

Sam bym brał, ale niestety muszę się jeszcze wstrzymać z miesiąc z zakupem tv :/
 

skorup84

New member
Czy w tv z tej serii jest możliwość regulacji wysokości, rozmiaru i koloru napisów txt, srt? Czy nie ma problemu z ich widocznością przy oglądaniu tv z większej odległości?
 
Do góry