Seria ES6800 - "tani" dwurdzeniowiec???

jacunia

New member
es 6800 i asusx53s

Witam i pozdrawiam
Szukałem, szukałem i nie mogę znaleźć odpowiedzi na następujące pytanie:
Jak mam do ciorta skonfigurować laptop asus x53s i telewizor samsung es6800 bo choć laptop widzi telewizor w Soft Ap i podaję klucz bezpieczeństwa który jest w menu/sieć/Soft Ap/klucz bezpieczeństwa to nie łączy się. Ręce mi już opadają. Jak możecie to proszę o info.
 

zzabek

Member
Witam i pozdrawiam
Szukałem, szukałem i nie mogę znaleźć odpowiedzi na następujące pytanie:
Jak mam do ciorta skonfigurować laptop asus x53s i telewizor samsung es6800 bo choć laptop widzi telewizor w Soft Ap i podaję klucz bezpieczeństwa który jest w menu/sieć/Soft Ap/klucz bezpieczeństwa to nie łączy się. Ręce mi już opadają. Jak możecie to proszę o info.
Spróbuj przez ten program ''Samsung AllShare''
 

jacunia

New member
Rozumiem że mam pobrać ten program na komputer i spróbować?
I jeszcze skąd mam go pobrać bo ze strony samsunga to na pewno nie ściągnę ;-((
 

robcook

New member
Witam
Mam u siebie firmware 1033, którą wersje po niej najbardziej polecacie?
Czy któraś z wersji pokazuje w Przewodniku po programach date produkcji np. filmu?
Pozdrawiam
 

misiek122

Member
Z tego co zauważyłem to czy jest data produkcji zależy od dostawcy telewizji. Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę :)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
 

pawko89

New member
Z tego co zauważyłem to czy jest data produkcji zależy od dostawcy telewizji. Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę :)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Muszę Cię zmartwić ale mylisz się kolego :) Ja u siebie mam jednego dostawcę na dwóch różnych odbiornikach za pośrednictwem modułów CAM. Na TV marki Philips, prócz opisu danego programu wyświetlają się informację na temat roku produkcji, reżyserii, obsady, oceny filmu itp. Natomiast na ES6800 jest to tylko opis filmu czy jakiegoś innego programu... Niestety. I nic nie wskazuje na to by któraś z aktualizacji miałaby to zmienić. Ja u siebie TV aktualizuję na bieżąco.
 
Ostatnia edycja:

pawko89

New member

Antylolek

New member
Witam,
wyskoczył mi problem z tym telewizorem. Nie mogę połączyć się internetem. Wczoraj wszystko było OK, a dzisiaj w ustawieniach sieci jest pokazane, że łączy się z siecią routerem, ale brak połączenia z internetem. Sprawa wygląda tak samo po kablu jak i bezprzewodowo. Wgrałem najnowszy soft dostępny na stronie Samsunga i ciągle to samo. Internet na reszcie urządzeń działa bezproblemowo. Jakieś propozycje?
 

misiek671

New member
Nie pomoże żaden reset ani inne cuda awaria jest u samsunga rozmawiałem z kolegą który tam pracuje i nawet u nich brak sieci w tv zgłosili awarię do centrali trzeba czekać pozdrawiam.
 
Do góry