Seria ES6800 - "tani" dwurdzeniowiec???

krzylosiak

New member
Dzisiaj plik na stronie został zmieniony instalacja na penie możliwa, natomiast tv teraz nie może znaleźć na w/w plików do aktualizacji :(

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
 

DonAndress

New member
To jaka jest ostatnia działająca wersja?

Czy ktoś mógłby podrzucić link to changeloga wszystkich wersji, które wyszły? Mam firmware z zeszłego roku i nie wiem, co wnoszą nowe wersje i czy jest sens aktualizować.

____________
Tapatalked from i9100
 

zzabek

Member
To jaka jest ostatnia działająca wersja?

Czy ktoś mógłby podrzucić link to changeloga wszystkich wersji, które wyszły? Mam firmware z zeszłego roku i nie wiem, co wnoszą nowe wersje i czy jest sens aktualizować.

____________
Tapatalked from i9100
Z tego co gdzieś czytałem to jest niemożliwy powrót do starszej wersji.
 

kank

New member
Witam,

Mam taki problem, mianowicie jak oglądam film na YouTube to dość często zdarza się że obraz się wyświetla cały czas a dźwięku nie ma przez kilka sekund, jest to dość denerwujące jak włączę sobie jakiś festiwal muzyczny.
Gdy próbuję zatrzymać aby się zbuforowało to i tak się nic nie buforuje i jak włączę żeby dalej oglądać to też zdarzają się zacięcia.

Internet 30mbps/3mbps po światłowodzie i po kablu do TV także to raczej nie wina internetu.

speedtest.pl/test/72562637 (test internetu do linka trzeba dodać www na początku gdyż nie mam 5 postów i system mnie blokuje przed wysłaniem linku)

Aktualna wersja firmware to: 001040, ilość aplikacji 24. Próbowałem zrobić aktualizację ale przy próbie aktualizacji wyskakuje że nie znaleziono żadnych plików aktualizacji.
 

ozojaf

New member
problemy z nagrywaniem

Witam, mam taki problem, że podczas nagrywania na pendrive'a jakiegoś programu w tym samym czasie jak się nagrywa można oglądać jedynie ten nagrywany program bądź przełączyć 1, bądź 3 kanały wstecz. Natomiast gdy chcę przełączyć na zupełnie inny kanał to pojawia się komunikat czy przerwać nagrywanie i przełączyć, czy anulować. Dosyć to dziwne, rozumiałbym gdyby wogóle nie dało się przełączać na żadan kanał ale skoro da się na 1 kanał w tył, to już mnie dziwi...
 

Prosken

New member
DonAndress: tak, instaluje się, tak działa, czy poprawnie? hm... nie potwierdzę, ale i też nie zaprzeczę. jak pisałem wcześniej, po jednym z dwóch ostatnich update'ow zauważyłem, że nie mogę otwierać zdjęć z podpiętego dysku hdd. niestety nie wiem czy to przez ostatni czy wcześniejszy. po zakupie było ok. rzadko tego używam. ale co ciekawsze, u brata który ma model 50" serii F, wcale nie widzi zdjęć na dysku. coraz dziwniej i dziwniej...
 

DonAndress

New member
Ja w tej chwili mam wersje 1029.
Ustawiłem filtra zakł. cyfrowych i MPEG na średni, motion plus - płynny, LED motion plus - wyłączony.
Przy dynamicznych scenach mam czasem zacinki, źródło SD.

Jest sens aktualizować do 1037, tak jak pisał mare37?
mare37, nie masz problemu z dyskami zewnętrznymi?
 

goryczka

New member
nagrywam normalnie z kablówki i przełączam a raczej próbuję na inne kanały również na kablu

Być może trafiasz akurat na kanaly które są na jednej częstotliwości.
Z ciekawości sprawdzę w domu czy da się jednocześnie nagrywać i oglądać inny kanał z tej samej nośnej.

EDIT: sprawdziłem i nie da się przełączać podczas nagrywania nawet na kanały na tej samej częstotliwości :(
 
Ostatnia edycja:

mare37

Banned
mare37, nie masz problemu z dyskami zewnętrznymi?

Mam firmware 1037. Uzywam 3 dyskow 60 WD 160 seagate z dwoma kabelkami 500 WD passport oraz 4 penów oraz karte SD z czytnikiem. Zadne z tych urządzen nie sprawia problemów z odczytywaniem zdjęć czy filmów przez usb w TV. W tv zdjęcia sa pokazywane jako ikonki z obrazkiem zdjecia i otwierają się bez problemu. Filmy działają bezbłednie divix czy mp4 czy mts. Nie działaja filmy nagrane w trybie 50p. 50 klatek nie obsługuje rowniez większosc odtwarzaczy bd.
 
Do góry