Seria ES6800 - "tani" dwurdzeniowiec???

mare37

Banned
Na pewno działa szybciej smarthub i napewno obraz SD jak i HD jest lepszy, bo nie marudze jak poprzednio. Innych zmian nie zauwazylem. Czasami aktualizuje sie smart, ale ja z tego rzadko korzystam. Głownie filmy i zdjecia z pena, kanaly z cyfry i bd. Bardzo fajnie działa wyswietlanie filmikow czy zdjec po sieci wifi z S3. Natomiast z kamery panasa nie dalo się wyswietlic filmu po wifi. Ogolnie fajny tv ale jednak led to nie to. Musi byc dobry sygnal co najmniej HD no i odcienie czarnego sa szaro jasne a nie prawdziwa czerń. Tak samo jak z laptopaami fullHD nie nadają sie do uzytku. Nacialem sie i sprzedałem. Filmy slabszej jakosci wyglądaja koszmarnie a wiekszosc programów pisanych jest pod nizsza rozdzielczość w fhd wyglądaja malutkie i zlej jakości. Ale to inny temat. Poki co zostaje przy sofcie 37, bo znajac samsunga znow cos sknoci.
 

azn3

New member
Mam ciekawe pytanie :)

Jak odpalić Smart TV bez tego przycisku Smart i nie korzystając z przycisków za telewizorem?
Mam pilota do Samsunga bez Smarta i jest ten sam układ klawiszy, nie ma tylko tego jednego przycisku. BTW Aplikacja na Androida działa sprawnie :)

Pozdrawiam
 

mygen

Member
Witam

Czy jest jakiś inny pilot do tego telewizora (model), który ma wypukłe klawisze i wszystkie te same opcje (tj. klawisze) co ten płaski tragiczny w użytkowaniu?

Jakim można go bez problemów zastąpić? Na Allegro widziałem różne jednak nie wiem, który byłby dobry.

Z góry dziękuje za podpowiedzi.
 

krzylosiak

New member
Czy jest jakiś sposób na aktualizację TV do najnowszego softu przez USB? Nie mogę w tym temacie ruszyć do przodu dalej pliki są nie wykrywane.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
 

tdx

New member
Bez reklam
Przepraszam ale 2 osoby dzisiaj na to samo się skarżyły jedna nie rozpakowała pliku exe na pena. 2 nie odczekała chwili bu dać aktualizuj teraz.

Podaj pełną nazwę swojego aktualnego oprogramowania i link do tego co chcesz wgrać....
 

krzylosiak

New member
Dobra jest problem rozwiązany, okazuje się że ja już mam ten soft w tv mimo że nie aktualizowałem go ostatnio....... dziwne

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
 

tdx

New member
Bez reklam
Widzisz :) zawsze jest jakieś rozsądne wytłumaczenie. Nie podawaj daty tylko dokładny numer softu który masz zainstalowany
 

mygen

Member
Czy oba polecone piloty przez Was też trzeba dokładnie celować w telewizor jak ten orginalny? Czy jak sobie "strzele" w ścianę to będzie łapał?
 

mygen

Member
Nawet najtańszy zamiennik BN59-01012A będzie śmigał :) za ok 25zł


Pilot, z którego korzystasz - nie widzę na nim przycisku Smart Hub. Czy jakiś inny przycisk pełni tą funkcję? Czy odpalasz przez Menu?

Nie widzę też przycisku 3D.


Strong wygrywa :)
 
Ostatnia edycja:

tdx

New member
Bez reklam
Pilot, z którego korzystasz - nie widzę na nim przycisku Smart Hub. Czy jakiś inny przycisk pełni tą funkcję? Czy odpalasz przez Menu?

Nie widzę też przycisku 3D.


Strong wygrywa :)

Smarta odpalasz z przycisku media player 3D faktycznie nie (nie zwróciłem na to uwagi bo nie korzystam z tego wcale)
 
Do góry