Screenshoty

skalmen

New member
to juz chyba wina projka lub aparatu na ekranie jest idealnie krawędzie są miekkie ale oczywiście moge je jeszcze zmiekczyc wproju mam funkcje wyostrzania krawedzi zazwyczaj ustawiona na 1 dla Hd dvd ,na 2 dla ps3, i na 3 dla Ntv, tu było akurat 1
 

skalmen

New member
chyba w końcu udało mi sie ustawić w miare balans bieli:
dscn5050m.jpg

dscn5052v.jpg
 

skalmen

New member
udało mi sie sprzeda moja optomke i mam przypływ gotóweczki a ponieważ benq jest o klase wyżej niz mitsubishi do wziecia za 9000 pln to mysle że warto zainwestowac w projektor zaliczany do klasy ultra black z kontrasten 50000:1 niz w 4000:1, porostu stac mnie na lepszy a według recenzji w klasie do 10000 pln nie ma lepszego dlp, z ostrzejszym obrazem i lepsze czernią :D :D :D
pozdr
 

Tidus1024

New member
Bez reklam
W6000, niezła maszynka, choć ja w tej cenie brałbym JVC HD1. Problem w tym, że trudno go kupić. Z kupnem W6000 będzie pewnie mniej zamieszania.
 

skalmen

New member
Tidus1024
chciałem kupic jvc dla-hd550 ale niesty za duza róznica w cenie, hd1 brałem pod uwage ale mysle że benq bedzie jednak dla mnie lepszym wyjsciem
pozdr
 

Tidus1024

New member
Bez reklam
Jeśli jesteś w stanie kupić HD1 nawet się nie zastanawiaj. Wyższy kontrast, dużo lepsze czernie, a przede wszystkim - brak autoprzesłony. Zapominasz o całym świecie podczas oglądania. Ok, już nie mącę bo pewnie już jesteś zdecydowany :)
 
Do góry