samsung ue65ju7000 czy sony kd-65x8505c

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Przecież te zdjęcia to lipa totalna. Ja nie znam modeli za 500 zł które grały by tak słabo jak obraz na zdjęciu z lewej strony.
Nie złą ściema.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Niestety masz rację - dlatego czytanie portali daje nam przewagę nad ściemą marketingową.
 

krzysbiker

New member
ryhley i co w koncu kupiłes ? ja nadal czekam na jakies obnizki teraz jakas masakra samsung poszedł do góry jak choler..... jedynie w saturnie jest najtanszy po 8500 a soniacz tez wacha sie koło 8800 skad wy to wychaczyliscie za 7700 masakra chyba sie niedoczkam jakiej promocji moze przez te swieta takie wzrosy cen

a co do tego soniacza jak z tymi aktaualizajcjami antka na bierzaco poprawiaja ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
I Sony i Google pracują razem nad Androidem.
Ciągle lecą update.
Wysokie modele przed świętami nie spadają...A ile masz max kasy ???
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ten mało znany producent Przez 5 lat z kolei otrzymał tytuł NR 1 w Europie za jakość obrazu. Nie Sony, nie Panasonic, nie Samsung, nie Sharp czy Toshiba ale Philips. Więc nie jest źle .
Nowe model są znakomite, ale to Twój wybór.
Z dobrych masz jeszcze TCLa, Sony.
 

kini0

New member
Bez reklam
Ten mało znany producent Przez 5 lat z kolei otrzymał tytuł NR 1 w Europie za jakość obrazu. Nie Sony, nie Panasonic, nie Samsung, nie Sharp czy Toshiba ale Philips. Więc nie jest źle .
Nowe model są znakomite, ale to Twój wybór.
Z dobrych masz jeszcze TCLa, Sony.
- Jako posiadacz modelu 2014 mówię stanowczo..
NIGDY WIĘCEJ TEGO BADZIEWIA ! Soft to wersja beta, a "upłynniacz" obrazu to kpina.
 

piteron

Active member
Bez reklam
Stawiam ze tak
A co do nagród za.jakość obrazu to nie wiem czy kategoria jakość cena jest wyznacznikiem dobrego obrazu
Philips tak samo jak Sony wdepnelo w bagno pod nazwą Android i teraz taplaja sie w nim uświadamiając całemu swiatu jakie to genialne rozwiazanie. A prawda jest taka że w pogoni za nowosciami w portfolio zapomnieli o jednym.........obrazie
Nigdy nie spotkałem sie też ze stwierdzeniem aby to software dopasowywać do hardware zawsze jest inaczej. A tu producenci laduka podzespoly jak ze smartfona z biedronki i obiecują gruszki na wierzbie ze niby to któraś tam aktualizacja spowoduje to ze w końcu sprzęt zacznie działać tak jak w specyfikacji podano. Dlatego więc nie liczył bym na rewolucję w aktualizacji do Androida 6 a raczej nastepnych kłopotów glownie wydajnosciowych
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Mam inne zdanie.
Mam różne telewizory w domu i często je sprawdzam jak oprócz testów wypadają w domu.
Android jeśli jest wykorzystywany normalnie, działa bardzo dobrze. Współpraca wszystkich firm na tym polu wkrótce zaowocuje najlepszą platformą na świecie.

Co do jakości obrazu i zmian we wszystkich firmach które są dokonywane względem nowych potrzeb rynkowych.
 

piteron

Active member
Bez reklam
Wykorzystywany normalnie czyli co Kodi i to wszystko? Co do współpracy firm aby polepszyć Androida to mam zgoła odmienne zdanie. Żaden producent z branży Rtv nie zrobi nic dobrego poza wycięciem 99,9% aplikacji ze sklepu Google. Powód oczywisty i prozaiczny czyli kasa
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
Wykorzystywany normalnie czyli co Kodi i to wszystko? Co do współpracy firm aby polepszyć Androida to mam zgoła odmienne zdanie. Żaden producent z branży Rtv nie zrobi nic dobrego poza wycięciem 99,9% aplikacji ze sklepu Google. Powód oczywisty i prozaiczny czyli kasa

Tak szczerze, to daliby sobie spokój z tym "cudownym" androidem. Do TV powinni ładować system wolny od zawiech, restartów itd. Jak się czyta żale użytkowników o wyciąganiu wtyczki z gniazdka albo samoczynnych restartach to ręce opadają. W końcu nowy TV to nie stary zużyty komp i ma śmigać stabilnie i tyle. Jak TV się wiesza czy restartuje, to dla mnie jest zwyczajny szrot nadający się na śmietnik a nie do domu/mieszkania. Po pracy człowiek chce się zrelaksować m.in. przy TV a nie wku.... :) Jak już bardzo chcą wspierać andka, to mogą dodawać do zestawu z TV dongla z androidem i kto będzie chciał to będzie z tego korzystał. Dla mnie w TV najważniejsze są dwie rzeczy: dobry obraz oraz stabilność działania.
 
Do góry