Samsung UE60J6240

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
m5672 to bardzo dobry telewizor , ma mega kontrast czerń i daje radę w sporcie , lepszy dobry FHD niż kiepski 4K np LG z tym swoim "4K" bo jednak do 3 tysięcy lepiej kupić P60 czy C70
 
Ostatnia edycja:

czarek46

Banned
No dokładnie napisałem o co chodzi w poście nr 838

Tak wygląda ekran

https://www.dropbox.com/s/vktrhx38xdvf58j/lcd2.jpg
Witam, mam od lipca 2017 tv 40MU6472 , wczoraj zauważyłem
medium
ciemną plame .... widać ją pod białym paskiem z napisem żródło od lewej strony ,,,,, Czy to jest kurz ? Hmmm najlepsze jest to ze przed świętami była bardziej widoczna , teraz już chyba drugi raz zmniejszyła się .....Mam obawy że te plamy to nie kurz a siadająca jakaś dioda ..... poczekam do nowego roku i zobaczę , chyba zadzwonię o wymiane matrycy . Mailowo Samsung już jest powiadomiony i napisałi żeby dzwonić do serwisu ,,,,
 

garabasz

New member
Cena za 60 cali, tylko wszytko juz wykupione. Cena extra jak komuś udało się kupić lokalnie bo internetowo niedostępne były.

Wysłane z mojego SM-T813 przy użyciu Tapatalka
 

kaem1984

New member
Wygląda to jak kurz .
Powtórka z innej serii ?

Dostałem odpowiedź od Samsunga. Wysłałem im zdjęcia plamy kurzu na ekranie. Oto odpowiedź:

"Na podstawie załączonych do poprzedniej wiadomości zdjęć, nie stwierdzono uszkodzenia kwalifikującego się do naprawy."

To mój ostatni telewizor tej firmy. Samsung stwierdził, że jestem ślepy i widzę coś czego nie ma.
 

Boryxs

New member
pozwole sobie zamieścic linka, ponieważ TV kupowałem po długiej konsultacji wyborów na tym forum i wybór szczęśliwie padł wtedy na ten właśnie model.

Niedawno zresztą też po konsultacji na tym forum w innym wątku stałem się szczęśliwym posiadaczem Samsunga UE75MU7002,
dlatego ten model wystawiam na sprzedaż.

Z tv byłem bardzo zadowolony wszystko śmiga jak od nowości. Odbiór tylko osobisty w Warszawie lub okolicach, mogę też dowieźć po wcześniejszym uzgodnieniu gdzieś dalej.

TV jeszcze na rocznej gwarancji, kupowany w mediamarkt w styczniu 2017.

https://www.olx.pl/oferta/telewizor...jeszcze-na-gwarancji-1-rok-CID99-IDrlZdp.html
 
Do góry