Samsung ue55mu7002

bombka

New member
rozstaw nóżek

czy któryś z użytkowników modelu mu7002 mógłby podać rozstaw nóżek, gdyż nie wiem czy zmieści się na stolik...


Dzięki!
 

spiderjuka

New member
Mu7002t

Mam już jakiś czas 1210.8 ona załatała mi problem z restartami dekodera. Ta wersję zainstalowałem ze strony Samsunga, TV nie raportował mi, że ma w OTA dostępny nowy s/w, ale to nie pierwszy raz Jak chcesz mieć nowy s/w to zaglądaj na stronę co jakiś czas.

Witam,

Czy może ktoś udostępnić firmware 1210.8?
Niestety nie ma go już na stronach samsunga.

Z góry dziękuję za pomoc.
 

galaxteck

New member
Czy ktos probowal wylaczyc w tym modelu local dimming w menu serwisowym? Jest taka opcja? Moze serwis lub sklep jest w stanie to zrobic?
 

kasper226@wp

New member
Czy po aktualizacji do wersji 1230.0 mając wczęsniej kalibrację zauważył kłopot z refleksami na skórze? W szczególności jest to widoczne podczas "ciemniejszych" scen. Dopiero po przejściu na automatyczną przestrzeń kolorów problem ustąpił.

Trochę czasu u mnie minęło, nawet ta wersja aktualizacji została usunięta z strony samsunga, jest wgóle opcja wykonana roll-back na 12210.0?
 
Ostatnia edycja:

adawro

New member
Czy po aktualizacji do wersji 1230.0 mając wczęsniej kalibrację zauważył kłopot z refleksami na skórze? W szczególności jest to widoczne podczas "ciemniejszych" scen. Dopiero po przejściu na automatyczną przestrzeń kolorów problem ustąpił.

Trochę czasu u mnie minęło, nawet ta wersja aktualizacji została usunięta z strony samsunga, jest wgóle opcja wykonana roll-back na 12210.0?


To już dawno temu zauważono - tzw "pudrowe twarze" i było od początku więc roll-back nie pomoże.
 

gumis1982

New member
Cześć. To jak z tym roll-backiem? Po aktualizacji z wersji 1211 (albo 1210) do wersji 1221.0 na ekranie jest znacznie więcej śmieci przy dynamicznych scenach (przy włączonym motion plus), w porównaniu do poprzedniej wersji, nie da się oglądać. Można wgrać poprzednią wersję? Ktoś wie skąd ją pobrać?
 

kubus76k

New member
Cześć. To jak z tym roll-backiem? Po aktualizacji z wersji 1211 (albo 1210) do wersji 1221.0 na ekranie jest znacznie więcej śmieci przy dynamicznych scenach (przy włączonym motion plus), w porównaniu do poprzedniej wersji, nie da się oglądać. Można wgrać poprzednią wersję? Ktoś wie skąd ją pobrać?
Nie da się wrócić do poprzednich wersji, musiał byś umieć podbić load number, ale to tylko developer tego s/w to może zrobić :(
 

Jericho24

Member
Bez reklam
40C650 to świetny model i trafić coś co wyświetla obraz równie dobrze nie będzie znowu tak łatwo, niestety. Sam mam i gdy siadło podświetlenie (świetlówki CFL), wolałem zapłacić za naprawę, leciwego już jednak tv, niż myśleć nad wymianą na nowy. Oby pracował bezawaryjnie jeszcze długo.
No wlasnie, od ok 2011/12 posiadam 40C650 i ciezko mi zdecydowac sie na nastepce 55cali do ok 2,5tyszl max 3,5tyszl.
Kiki poleca TCL7006, ale mam mieszane uczucia. Widzialem wiekszy model w MM, ale dupy nie urywal, tym bardziej gdy patrzylem na niego pod katem.
 
Ostatnia edycja:

Jericho24

Member
Bez reklam
Chcialbym wydac ok 2tys, ale i z 3,5tys tez sie znajdzie ;)
Ale jesli pare stow ma sie placic tylko za fajerwerki z ktorych korzystac nie bede, a w obracie nie bedzie duzej roznicy to nie widze sensu doplaty.

Czesta zdarza mi sie ogladanie TV pod lekkim kątem przy zgaszonym swietle i nie przepadam za świecącą czernią.

Co do dzwieku to lubie czuc niskie tony ;). Mam zestaw komputerowy Modecoma 2+1 podlaczony pod mini jacka, ktory czasami daje rade, a czasami czuje niedosyt - winny chyba TV bo equalizer na jacku nie dziala. Pare razu na forum byl wpis aby kupic nawet za ok 400zl soundbara z subwoferem by polepszyc dzwiek z TV, ale nie znam zadnych tanich dobrych modeli.
Przydaloby sie WiFi i BT.

Co do TV to w sklepie widzialem rozne modele, ktore prawie wszystkie ladnie graja na programie DEMO, a rownomiernosci podstwietlenia matrycy, ktora moze wyprowadzic mnie z rownowagi niestety nie sprawdze w sklepie.

Wstepnie dobre opinie znalazlem o: SAMSUNG UE55MU6102K, 55MU6102.
 
Do góry