Samsung ue55mu7002

djtomas

New member
Może masz na słuchawkach przycisk którym uaktywnia się tryb parowania sprzętu. U mnie zwykłe słuchawki douszne przez BT bez problemu działają.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Orientuje się ktoś może czy da się w MU7052 zrobić własną listę kanałów i na dodatek żeby były widoczne kanały z anteny zwykłej oraz z anteny sat?
 

Greymir

New member
Macie jakieś problemy z tv po paru miesiącach użytkowania? Szczególnie po update oprogramowania?

Rozumiem że po podłączeniu dobrego źródła obrazu, jakość jest bez zarzutów? Mam na myśli również sport.
 

Greymir

New member
@kiki

Właściwie to jeszcze nie mam, chciałbym kupić na dniach ale wiadomo że użytkownicy, którzy mają tv od dłuższego czasu widza lepiej jak się tv sprawuje.

Niektóre mankamenty wychodzą dopiero po czasie a nie wiem czy nie lepiej wziąć sprawdzony tv (w tym przypadku Samsung) niż eksperymentować na nowym philipsie 8303.
 

relakzstyle

New member
ja jestem zadowolony, system płynny szybki i intuicyjny , hdr tez działa , na netflixie wszystko wygląda bardzo ładnie, czasem są problemy z kontrastem wydaje mi sie - moze kwestia ustawień. Sport ? wszystko oprócz piłki nożnej działa super. Przy piłce zdarza się przycięcie piłki - na wysokości trybun lub czasem problem z kolorem murawy -jakby zlewała się w niektórych miejsach w jednolity zielony pas
 

Greymir

New member
ja jestem zadowolony, system płynny szybki i intuicyjny , hdr tez działa , na netflixie wszystko wygląda bardzo ładnie, czasem są problemy z kontrastem wydaje mi sie - moze kwestia ustawień. Sport ? wszystko oprócz piłki nożnej działa super. Przy piłce zdarza się przycięcie piłki - na wysokości trybun lub czasem problem z kolorem murawy -jakby zlewała się w niektórych miejsach w jednolity zielony pas

Telewizor po kalibracji czy taki jaki był fabrycznie ustawiony?
 

stanb1

New member
Witam,
posiadam ten model TV od miesiąca i wrażenia pozytywne
Telewizor ma swoje mocne i słabe strony. Te słabe strony to napewno kąty widzenie (oglądanie na wprost super, lecz przy większym kącie robi sie jaśniejszy), no ale ten mankament mi nie przeszkadza. Gorsza też jest jakosc programow nadawanych w SD, jeżeli chodzi o programy nadawane w HD jest super, obraz żyleta. Smart działa bardzo płynnie a filmy na YT w 4K rewelacja, super obraz. Jeżeli chodzi o HDR w ogóle go nie używam - to zbędny PR dodatek.
Natomiast największym dla mnie mankamentem jest dla mnie płynnośc podczas meczy - (może nie mam dobrze ustawionych parametrow). Ale dużo tu zależy na jakim programie leci mecz, zauważyłem, że gorzej jest na Eleven i Eurosporcie, na TVP Sport jest lepiej z płynnością. Chodzi o to że przy górnych piłkach na wysokości trybun piłka nabiera takich smug, ponadto czasami wystepuje brak płynności przy szybkich akcjach. Zastanawiam sie czy można go jakos skalibrowac by obraz był bardziej płynny. Widziałem ze Kiki wysyła kalibracje, czy jest możliwe otrzymanie takowej?
 

czarek46

Banned
Wgrac najnowszy soft i nie gadać głupot ludzie.... starsze softy z tamtego roku były złe i powodowały zacinki/szarpniecia ograzem .... Teraz jest dobrze , mam tv serii MU6472 i żadna piłka nie zostawia smugi czy ogona komety .... jak wy macie ten tv ustawiony w ogóle ?? Tryb naturalny - pdswietlenie 10 - jasność 0 - kontrast 95 - ostrość 20 - kolor 50 ,tonacja kolorów standardowy - wszystkie ustawienia eco , różne dopalacze wyłączone ..... Jak jest dobre żródło sygnału to tv musi dobrze działać , ja mam CI+ UPC i jest super ... i nie słuchajcie głupot że najlepszy tryb to film .... jak może być akceptowalny żółtawy snieg ....
 

Greymir

New member
Jak jest dobre żródło sygnału to tv musi dobrze działać , ja mam CI+ UPC i jest super ... i nie słuchajcie głupot że najlepszy tryb to film .... jak może być akceptowalny żółtawy snieg ....

Wychodzi na to, że dobre źródło sygnału i kalibracja rozwiązują 90% problemów zwiazanych z oglądaniem :)
 

czarek46

Banned
Wychodzi na to, że dobre źródło sygnału i kalibracja rozwiązują 90% problemów zwiazanych z oglądaniem :)
A jaki masz problem ??? masz gwarancje ??? słyszałeś o rękojmi ??? ja zgłosiłem plamy na matrycy w ramach rękojmi i w poniedziałek będę miał nową matryce ... a ty napisz konkretnie co cie boli a nie udajesz filozofa .....
 

eraelpeha

New member
Ustawcie dekoder na rozdzielczość "p"a nie "i" ja mam stary dekoder cyfry i mam na 720p(nie mam opcji na 1020p) i zero smurzenia piłki itd oczywiscie auto motion przy sporcie wylaczone a na 1020i jest przycinanie smurzenie itd ... :) czekam na nowa umowe nc+ i zara biore dekoder 4k:)
 

Greymir

New member
A jaki masz problem ??? masz gwarancje ??? słyszałeś o rękojmi ??? ja zgłosiłem plamy na matrycy w ramach rękojmi i w poniedziałek będę miał nową matryce ... a ty napisz konkretnie co cie boli a nie udajesz filozofa .....

Chyba komuś ciśnienie skoczyło za bardzo, w dodatku niepotrzebnie.

Nie mam ŻADNEGO problemu bo nie mam tego telewizora. Zapytałem się na wcześnijszej stronie użytkowników jak im się sprawuje telewizor po dłuższym użytkowaniu bo przez różne testy i opisy już przeszedłem i chciałem wiedzieć jak się sprawuje w codziennych warunkach.

Wiadomo że przy testach niektóre wady i mankamenty nie wyjdą, więc nie rozumiem skąd ten atak.

Jestem świadomym użytkownikiem jakiejkolwiek elektroniki dlatego też w ramach doświadczenia chciałem znać opinie z niezależnych źródeł.

Pozdrawiam.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Korzysta ktoś może w tym tv z modułu cam od nc+?
Rozważam powrót do nc+ i myślę o module aby nie dokładać kolejnego sprzętu na półkę.
 
Do góry