Samsung ue55mu7002

doktorant

New member
Możecie powiedzieć jak macie ustawiony telewizor na sport?
@kiki przesłał ustawienia do filmu i super się ogląda wieczorem.
Na stronie 48 jest napisane jak ustawic sport, ale pobieżnie. Chciałbym zmienić tryb naturalny jako sportowy, bo nie można tworzyć nowych trybów.
 

Mdzl

New member
@doktorant mi ustawienia filmowe znacznie poprawiły oglądanie sportu w hd/apce eleven. Szczególnie kwestie smużenia. A jak ściągnąłem materiał w 4k to już w ogóle było dobrze.

Niedługo podłączę NC+ i wtedy będę wiedział jak wygląda tv
 

kasper226@wp

New member
Możecie powiedzieć jak macie ustawiony telewizor na sport?
@kiki przesłał ustawienia do filmu i super się ogląda wieczorem.
Na stronie 48 jest napisane jak ustawic sport, ale pobieżnie. Chciałbym zmienić tryb naturalny jako sportowy, bo nie można tworzyć nowych trybów.

Ja oglądam sport na Standardowym, ponadto spróbuj ustawić ustawienia przestrzeni kolorów na Auto (

Na początku tez miałem dziwne smugi oraz ciemne kropki na białym tle (np. pasku gdzie pokazuje czas i wynik meczu)

Ostawnio zauważyłem, że przy oglądaniu skoków narciarskich podczas lotu narty pozostawiają czasami za sobą nieciekawe refleksy. Musze nad tym jeszcze posiedzieć...
 

NobelM

New member
Witam. Czy ten telewizor prawidłowo odtwarza filmy z USB kodowane nowym kodekiem HEVC H.265? Ktoś może odtwarzał na nim takie materiały?
 

rafaaaal

Member
Ja po kalibracji przez Kiki jestem zadowolony.
TV bawię się od wczoraj więc, na razie intensywnie szukam wad;)

Na tą chwilę
Programy HD - jestem zadowolony wyglądają ładnie (lepiej, gorzej w zależności od kanału)
SD - wiadomo tu szału nie będzie ale spodziewałem się że będzie gorzej.
Netflix - dla mnie bajka

Sport - oglądam na ustawieniach KIKI pod film, jest płynnie nic nie przycina. Może chciało by się piłkę widzieć wyraźniej przy szybkich wybiciach ale to chyba już sama kamera tak nadąża za akcją. Sam ruch piłkarzy i akcja jak na pierwsze wrażenia OK.
Raz na razie zdarzyło się smużenie przy przełączeniu z piłki na tenis ale po sekundzie TV złapał pełną ostrość i wszystko było idealnie.

Chyba nie ma żadnej możliwości włączenia trybu sport lub ustawienia dodatkowych ustawień sportowych lub tego nie znalazłem?

Nie widzę też jakiś ustawień pod gry, czy pod podłączeniu konsoli i odpaleniu gry TV przechodzi sam w jakiś specjalny tryb i nic nie trzeba przełączać?

Bawiłem się na razie 3 godziny i to takie wrażenia na gorąco.

Smart działa pięknie to dla mnie też był warunek aby nie kupować dodatkowych urządzeń.
 

kasper226@wp

New member
Mam podłaczony TV pod dekoder HD3000 Polsatu (Multiroom), przez ostatnie dni mam taki kłopot, że TV przestał płynnie przełączać na odbiór z dekodera. Sam dekoder pomimo że przechodzi na tryb czuwania (czerwona lampka) to za każdym razem po odpaleniu aktualizuję listę programów, co działo się z reguły po odłączeniu z prądu, ktoś może coś zasugerować? Wszystko działało OK, to czasu jak wyłaczyłem na chwilę Anynet+, ponieważ TV nieregularnie wyłączał podczas oglądania dekoder...
 

Rezzzio

New member
tutaj jest kwestia tylko pilota. w 7002 jest plastikowy (czarny) a w 7052 aluminiowy. wpisz sobie mu7000 remote w google grafikę.
 

radek-trojek

New member
Czy zaobserwowaliście coś takiego ekran się przyciemnia w menu przechodząc z jednego tła na drugie po czym za chwiilę wraca do jasności pełnej

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry