Samsung UE48H6640 - no to jedziemy

sussel

New member
W jakim celu aktualizowaliście oprogramowanie?
Osobiście korzystam z automatycznych aktualizacji i wszystko działa jak należy.
@pro_gramek mam też opóźnienie z działaniem pilota , chwilę po włączeniu tv , ale tylko z "żyroskopowym" pilotem . Myślę , że spowodowane to jest tym ,że pilot nie działa na podczerwień tylko po bluetooth czy jakoś tak , więc potrzeba trochę czasu na aktywację portu.

@tdx pisał o tym kilka razy , aktualizację robić jak coś ewidentnie nie działa , myślę że na stronie oprogramowanie jest w wersji beta w innym przypadku wrzucili by to na serwer żeby tv aktualizował się automatycznie.
A ja bo lubie.
 
Niezsynchronizowany obraz z dźwiękiem

Po tygodniu od wymiany TV na nowy znowy zaczyna rozjeżdżać się obraz z dźwiękiem. Zauważyłem, że występuje to tylko czasami na kanałach TVP1 HD i TVP2 HD. Nie wiem czy TV z czterordzeniowym procesorem nie wyrabia hihih:)

Nie wiem o co chodzi, LiveCHat znowu z człowieka idiotę robi, że to moja instalacja antenowa - na drugim TV LE40C650 jest OK.

Mam taką teorię, był kiedyś problem właśnie z TV chyba serii B, gdzie po nowym upchaniu TVP1HD i TVPHD2 był jakiś problem - zastanawiam się czy to nie wina parametrów kodeka w DVB-T, tylko po kogo stronie ta wina leży.

Chyba że mam pecha co do drugiego modelu TV.
 

szacunek

New member
wpisywałem tego posta, też w innym temacie, nie chcę robić 'burdelu' na forum, ale chciałby, żeby użytkownicy jednego jak i drugiego modelu wyrazili swoją opinie.

Mam problem, bo nie wiem ktory telewior wybrać, zastanawiam się nad UE48H6640 i UE48H6400 jest między nimi jakas zacząca różnica, ktorys wypada zdecydowanie lepiej?
 
Tv zaktualizowal sie sam do wersji 1110 i wszelkie problemy na ta chwile ustaly. Zobaczymy jak bedzie dalej. Na razie jest ok.

Sprawdzilem recznie i moj TV nie znalazl aktualizacji o ktorej piszesz. Wyszedłem na strone a tam nadal widnieje 1108.1 z data 02.06.2014.
Czyżby aktualizacja byla tylko dla tych co wgrali nieszczęsną wersje 1109.3 ?
 

radier

Member
Bez reklam
U mnie na H6400 TV jeszcze aktualizacji nie wykrył. Na stronie też brak.

Wysłane z mojego GT-N7000 przy użyciu Tapatalka
 

sussel

New member
Ostatnia edycja:

Esko

New member
sussel wylacz DTS trueHDSurround i dźwiek nie będzie przerywał.

Soft 1110 jest na stronach Samsunga przy innych TV, z tego co widzę to jeden soft pasuje do dużej ilości TV więc ktos odważny może ściagnąć soft od innego TV i spróbowac wgrać (nazwy plików są takie same)
 

sussel

New member
sussel wylacz DTS trueHDSurround i dźwiek nie będzie przerywał.

Soft 1110 jest na stronach Samsunga przy innych TV, z tego co widzę to jeden soft pasuje do dużej ilości TV więc ktos odważny może ściagnąć soft od innego TV i spróbowac wgrać (nazwy plików są takie same)

Dzieki. Dziala. Teraz wszystko ok.
 

bhn92

New member
Bez reklam
Sussel tez mam 1109.3 i nic mi nie wyszukal tv ale to h6400 ale ze stronki co podales to pisze ze to bardziej do mojego niz twojego ehh
 

sussel

New member
Sussel tez mam 1109.3 i nic mi nie wyszukal tv ale to h6400 ale ze stronki co podales to pisze ze to bardziej do mojego niz twojego ehh

Nie chciałbym abys odniósł wrażenie, iz cos wymyslam:) ale, naprawde sam mi sie zaktualizowal. Az takim ignorantem nie jestem, aby nie zalapac wersji softu:)
 

bhn92

New member
Bez reklam
O nic takiego mi nie chodzi sussel ale ciekawe jak sie zaktualizowal troche,oczywiscie wierze ze sam to zrobil ale nie zmienia to faktu na jakich zasadach to sie stalo :p
 
Do góry