Samsung UE48H6640 - no to jedziemy

tdx

New member
Bez reklam
WiDi jest kompatybilne z Miracast, to 2 jest częściej stosowane w urządzaniach mobilnych tablety/smartfony
 
Ostatnia edycja:

tdx

New member
Bez reklam
dobra dobra spokojnie mafia35 jaka wielkość?
bo 40" to co innego a np 55" to co innego
 
WiDi jest kompatybilne z Miracast, to 2 jest częściej stosowane w urządzaniach mobilnych tablety/smartfony

Próbuje z laptopa Asus K55VM z Windows 8.1 połączyć bezprzewodowo z TV UE48H6640 poprzez Urządzenia - Iny ekran.
Znajduje mój TV (sterownik zainstalowany teoretycznie). Po kliknięciu próbuję się łączyć. Na laptopie wyskakuję łączenie, natomiast na TV Screen Mirroring: łączenie z laptop. Po chwili ekrany na laptopie i TV niby się przełączają i wyskakuje na TV Screen Mirroring: Zakończono Screen Mirroring.
Po prostu nie chce się przełączyć. W TV mam zezwolono połączenie z laptopem.

Czy może coś jest nie kompatybilne czy trzeba coś gdzieś jeszcze zmienić?
 

tdx

New member
Bez reklam
i zgoda ale znów jeśli ma CMR 600Hz to raczej jest to 100Hz...
Potwierdza to setcombg
gdzie dla 40H7000 masz matryce panel type:40A1AF0V czyli 100Hz anti glare a nie ultra clear....
dopiero większe np sprawdzano 55" ma 55A2UF7EH czyli 200Hz UCP

Osobiście jeszcze H7 nie miałem w łapach więc opieram się na tym
 

tdx

New member
Bez reklam
pro_gramek problemem może być sterownik ściągnij widi update tools ze strony intela i sprawdź lapka pod tym kątem, rozwiązaniem może być też nowy soft w TV
 

qbek78

New member
Bez reklam
Co do UCP w h7000 oglądałem go w euro i miałem okazję chwilę porozmawiać z gościem od samsunga, który tam był. Na 55" jest UCP chociaż gość pierwsze co powiedział, to to że nie ma. Dopiero wyłączył spojrzał i potwierdził, że jest ale dodał że sprawdzał na mniejszym rozmiarze i nie było. Czyli potwierdza się co pisał tdx.
 

tdx

New member
Bez reklam
1109.3

- Improved browser performance
- Improved app performance
- Improved stability
 

dj crazy

New member
Ja odpalam iple u mnie a zaczyna grać muzyka z radia internetowego ;d Ciekawe czy nowy soft to zmieni

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
 

tdx

New member
Bez reklam
ipla to widget i może zobacz czy nie ma nowej aktualizacji tej aplikacji bo soft nic nowego do tematu nie wniesie :D
 

dj crazy

New member
Ok sprawdzę. A testowales z tego co pamiętam jakaś 55 serii H? Jak wygląda tam sprawa z podświetleniem równomierne jest czy nie?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
 

tdx

New member
Bez reklam
tak testowałem 55H6650, tylko moje podejście do TV jest trochę bardziej "krytyczne" więc przez pryzmat tego

clouding jest ale bardzo znikomy, dse na szarych tłach występuje ale nie w sposób by przeszkadzał w oglądaniu...
 
Do góry