Samsung UE40ES6100

SATAn_

New member
Bez reklam
Odinstalowanie a ponowna innstalacja to jest roznica. Zaznaczasz widget i wtedy TOOLS pokaze sie MENU do widgetu. Ale Fitnessu napewno nie usuniesz.
 

janek100

New member
no to wiem że nie da się usunąć to trze-go piszesz że się da

A wie ktoś może czy da się Smart Tv przywrócić do ustawień fabrycznych czy jest taka możliwość ?
 

macy_f1

New member
Problem ze Samrt TV

Witam. Od paru dni mam problem ze Smart TV. Program zgłosił chęć aktualizacji i wykasował wszystkie widgety/aplikacje. Po ponownym uruchomieniu trwa instalacja podstawowych app (iplex, tuba.fm itp) ale w trakcie jest przerywana. Podobnie jak instaluję dodatkowe app (np. rmfon). Aplikacja da się zainstalować a po ponownym uruchomieniu tv już jej nie ma. Nie wiem co jest grane. Może ktoś coś podpowie
 

TV3D

New member
Bez reklam
es6100 czy jest wtyczka do weeb.tv

Od niedawna jestem posiadaczem Samsunga ue40es6100 byłem z niego bardzo zadowolony, jednak kiedy postanowiłem wykupić hbogo. Odkryłem iż nie posiada on wtyczki silverlight, która blokuje niektóre strony z filmami itp. Pomimo iż przeglądałem temat to nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi, czy istnieje możliwość wgrania tej wtyczki do tego modelu. Dziękuj z góry za pomoc.

Witam , ja właśnie ma to samo!:-(
czy ten Tv es6100 ma możliwość pobrania lub w jakiś sposób zainstalowania wtyczki(flash player) lub innego pluginu do oglądania TV-internetowej weeb.tv:?:
 
Ostatnia edycja:

marcinsu

New member
Już widzę jak Microsoft robi wtyczkę dla SmartTV Samsunga.
W sumie może i da rade obejść ten problem, tyle że trzeba by zobaczyć jak to wygląda na weeb.tv.
Pewnie dla kogoś może być to dziwne ale nie znam tej strony.

Sent from my Sony Xperia™ Z using Tapatalk 4
 

TV3D

New member
Bez reklam
W sumie może i da rade obejść ten problem, tyle że trzeba by zobaczyć jak to wygląda na weeb.tv.
Pewnie dla kogoś może być to dziwne ale nie znam tej strony.

weeb.tv to telewizja internetowa do której potrzebna jest wtyczka do przeglądarki w tym TV
es6100 np.:flash player lub wtyczka silverlight?
na inny modelu Samsunga działa:wink:
 

SATAn_

New member
Bez reklam
Jesli dalo by sie odblokowac prawa na plik Flash to nie ma problemu, bo plik z aktualizacja istnieje, ale narazie nikt nie potrafi zdjac praw z pliku aby go zastapic nowszym :p
 

TV3D

New member
Bez reklam
plik z aktualizacja istnieje, ale narazie nikt nie potrafi zdjac praw z pliku aby go zastapic nowszym :p

W takim razie nie dzień dzisiejszy nie ma sposobu aby zastosować jakiś "myk" do odblokowania tej wtyczki:sad:

oj to lipa z tym Samsungiem:|
 
Ostatnia edycja:

TV3D

New member
Bez reklam
To w takim razie ,jeśli plik z flashem jest zablokowany to gorzej być już nie może:-(

TV es6100 chyba dam do odstrzału i będę musiał się go pozbyć !
a przed kupnem TV miałem dwie marki do wyboru ?

kumpel kupił LG:eek:k: w tej samej kasie co ja Samsunga es6100, a teraz On się śmieje:hihi:
 
Ostatnia edycja:

joly6

New member
Mam kłopot z internetem w tym modelu TV! Nie mogę niczego obejrzeć w całości, bo ekran wygasza mi się całkowicie już po niedługim korzystaniu z internetu /po 10-20 min./. Co może być przyczyną tego, skoro Ty zachwalasz działanie u siebie internetu w tym TV i śmiga, aż miło? Zazdroszczę Ci, ale też bym tak chciała...
Odp.mi prostym tekstem, bo mam już swoje lata i język komputerowy jest dla mnie, jak z obcej planety. Ale mimo wieku - chciałabym posurfować trochę po internecie i zobaczyć jeszcze to i owo...
 

SATAn_

New member
Bez reklam
Mam kłopot z internetem w tym modelu TV! Nie mogę niczego obejrzeć w całości, bo ekran wygasza mi się całkowicie już po niedługim korzystaniu z internetu /po 10-20 min./. Co może być przyczyną tego, skoro Ty zachwalasz działanie u siebie internetu w tym TV i śmiga, aż miło? Zazdroszczę Ci, ale też bym tak chciała...
Odp.mi prostym tekstem, bo mam już swoje lata i język komputerowy jest dla mnie, jak z obcej planety. Ale mimo wieku - chciałabym posurfować trochę po internecie i zobaczyć jeszcze to i owo...

Menu > System > Rozwiazania ECO > i Tu
> Oszczedz Energii Wylacz
> Czujnik Eco Wylacz
Tr.Got br. Syg 15 min
Aut.wyl zasil. Wlaczone

Mam takie i nic Mi sie nie sciemnia, nie wylanacza ani nic

A u Ciebie wydaje mi sie ze cos z oszczedzaniem energi wlasnie jest wlaczone.
 

budgge

New member
ciekawe co te ich aktualizacje wnoszą bo jeszcze nie zauważyłem
jakiejś różnicy ani w działaniu TV czy też internetu może ktoś ma na ten temat jakąś wiedzę?
 

SATAn_

New member
Bez reklam
ciekawe co te ich aktualizacje wnoszą bo jeszcze nie zauważyłem
jakiejś różnicy ani w działaniu TV czy też internetu może ktoś ma na ten temat jakąś wiedzę?

w Smart TV kolejny raz Samsung dodaje Nam od Siebie swoje Widgety i kolejny raz je trzeba wywalac + niestety widnegty wgrane poprzez FTP czyli NetPlayer zostaly usuniete. Chwilowo nie mam zainstalowanego SamyGo ale cos mi sie wydaje ze juz nie zainstaluje na sofcie 1036.

aha. w gornej belce zniknely IPLA,Tuba, a dodali TVNplayer.
 
Ostatnia edycja:

darek170

New member
Witam,

Od dwóch dni TV przestał łączyć się z Internetem. Kreator połączenia przechodzi poprawnie aż do momentu weryfikacji połączenia. Pokazuje, że sieć jest ok, pobrał adresy z DHCPa, siec bez hasała ale z filtracją mac i oczywiście adres na liście jest poprawny, absolutnie nic ostatnio nie było zmieniane. Połączenie z internetem oczywiście mam na innych komputerach i innych urządzeniach podpiętych do tej sieci.

Czy ktoś ma obecnie taki sam problem?
 

SATAn_

New member
Bez reklam
Mialem to samo wczoraj, wkoncu jak sie polaczylo dostalem info ze 2 lipca niebedzie dostepna funkcja Smart TV ze wzgledu na konserwacje. Jutro sie okaze czy bedzie CI dzialac - mi tez nie dziala kreator:p
 
Do góry