Samsung UE40ES6100

krzysiek145

New member
Nagrywanie

Nie Pen nagrywa nagrałem 10 min kawałek, ale nie mogłem przerwać nagrywania.....gdzie to zrobić ???
Wciskając przycisk nagrywania wyświetla mi tylko nagrywanie na bieżąco i czasy co 10 min a nie wiem czym przerwać nagrywanie ?????
Gdzie można ustawić nagrywanie od godziny do godziny ?????
Głupie pytanie chyba tv nie musi być włączony żeby nagrywać ?????
 
Ostatnia edycja:

tdx

New member
Bez reklam
Nie Pen nagrywa nagrałem 10 min kawałek, ale nie mogłem przerwać nagrywania.....gdzie to zrobić ???
Wciskając przycisk nagrywania wyświetla mi tylko nagrywanie na bieżąco i czasy co 10 min a nie wiem czym przerwać nagrywanie ?????
Gdzie można ustawić nagrywanie od godziny do godziny ?????
Głupie pytanie chyba tv nie musi być włączony żeby nagrywać ?????

Skorzystaj z EPG to zaprogramowania nagrywania. TV musi być włączony żeby nagrywać
 

krzysiek145

New member
Znalazłem programowanie. Jest w Smart hub w Menadżer harmonogr. zobaczymy czy się nagra jak wrócę z zakupów:)
Dziekuje za pomoc.
pozdrawiam
 

SATAn_

New member
Bez reklam
Udalo Mi sie zmienic Widgety umiejscowione w gornym panelu tj. Ipla,TUBA,Explore itp.
Uruchamiaja sie moje, ale niestety widnieja stare nazwy widgetow oraz nie ma ikon.

Dla zainteresowanym:

Musicie miec wgrany Widget SamyGo.
Przechodzicie do sciezki: /mtd_wiselink/widgets/normal/
gdzie w nastepujacych folderach widnieja widgety w gornej belki, wystarczy je wzucic swoje i zmienic im nazwy na te "numerowane" czyli:

11101300804 Tuba FM
11111341001 VOD TVP
11111000009 EXPLORE 3D
11101338901 IPLA
111199000020 IPLEX

Czyli chcemy TVNplayer w gornej belce ? Wzucamy widget do katalogu normal w folder 11101300804 lub usuwamy 11101300804 i wklejamy TVnplayer ze zmieniona nazwa na 11101300804
 

Zbyn

New member
Hi

Czy gniazda HDMI są tylko HDMI-in? Z instrukcji nie wynika, by było inaczej. Dziwny to "standard", jeśli niepełny. Tak jakby napisali, że ma USB, a miałoby tylko przewody +-5V, czyli ładowanie, bez przewodu sygnałowego.

Bo niestety nie mogę uzyskać sygnału wyjściowego z tych gniazd. Kupiłem przejściówkę HDMI na audio analog i monitor analog. Jest sprawna, bo z lapkiem działa. Z TV nie chce.

Muszę kupić inną przejściówkę, Optical out na audio analog. I kolejny miesiąc czekać. Potrzebuję tylko sygnał audio.
 

pepco

New member
mam do was ogromną prosbe

czym sie rozni Samsung ES6100 od F6100 ?

40cali ES6100 kosztuje ok 2300zl
a F6100 kosztuje ok 2100zl

ktorego warto kupic ? o ile mi wiadomo to obydwa maja niby po 200hz,3d, 2 pary okularow w zestawie.
 

tdx

New member
Bez reklam
mam do was ogromną prosbe

czym sie rozni Samsung ES6100 od F6100 ?

40cali ES6100 kosztuje ok 2300zl
a F6100 kosztuje ok 2100zl

ktorego warto kupic ? o ile mi wiadomo to obydwa maja niby po 200hz,3d, 2 pary okularow w zestawie.
tylko ES6100 ma WIFI i SMARTA a F6100 nie ma ;)
 

pepco

New member
tdx dzieki :)

a co to jest smart tv ? wiem ze to glupie pytanie ale jakis przyklad poprosze :p

edit: ok pytanie dosc glupie, juz wiem co to smart tv

dzieki jeszcze raz!
 
Ostatnia edycja:

marcinsu

New member
jest jakaś wersja samsunga 32cal ze SmartTV, Wi-Fi, lepszym obrazem (od es6100) - czyli bez 3D ?
znalazłem UE32F5500 ale nie jestem pewien czy mam Wi-Fi (może tylko Wi-Fi Direct)

z góry dzięki za odp.
 
Ostatnia edycja:
Do góry