Samsung UE40ES6100

bourbon

New member
Bez reklam
Problem rozwiązany. Odpowiedzialna za takie "ściemnianie" jest funkcja "Poziom czerni HDMI>Niski. Przy ustawieniu na Normalny, efekt ten znika, jednak trzeba trochę zjechać z jasnością.
 

marcinsu

New member
wow

fajna sprawa, dzięki temu nie potrzeby będzie allshare :)

z tego co widzę to na obojętnie jakim smartphone można postawić serwer FTP (np. przy pomocy solid explorer) odkładać film

w wolnej chwili przyetestuję :)

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
 

darek170

New member
Takie głupie pytanie, czy można przyciskiem na pilocie w szybki sposób ustawić czas automatycznego wyłączenia TV zamiast mozolnie wchodzić w menu->system->czas->wyłączenie->wybrać czas?
 

darek170

New member
No dzięki @tdx ale niestety nie działa jak oglądasz coś przez app. Np. co wieczór włączam sobie wiadomości z itvp i ustawiam 30 minut, niestety z toolsów nie idzie wybrać tej pozycji.
Chodzi mi bardzie o taki klasyczny przycisk na pilocie którego naciśnięcie spowoduje ustawienie pierwszej wartości, drugie naciśnięcie drugiej itd. ale chyba nie ma i pozostaje ta długa ścieżka...
 

tdx

New member
Bez reklam
No dzięki @tdx ale niestety nie działa jak oglądasz coś przez app. Np. co wieczór włączam sobie wiadomości z itvp i ustawiam 30 minut, niestety z toolsów nie idzie wybrać tej pozycji.
Chodzi mi bardzie o taki klasyczny przycisk na pilocie którego naciśnięcie spowoduje ustawienie pierwszej wartości, drugie naciśnięcie drugiej itd. ale chyba nie ma i pozostaje ta długa ścieżka...

nie napisałeś że chodzi o APP :) No to nie ma krótszej drogi niestety...
 

INss

New member
Na stronce samsung support pojawił sie firmware 1034.1. Tyle ze przez USB nie bardzo chce sie zaktualizowac. Jesli jest mozliwosc prosze o sprawdzenie (chciałbym wiedziec czy to ogólny problem z tym softem czy tylko u mnie).
 
Ostatnia edycja:

dzanas69

New member
jak na moje oko to nie ( webb tv dalej nie działa), jak oglądam coś na bestplayer tv , to dalej po ok. 30 min wywala przeglądarkę z komunikatem znanym chyba wszystkim, także ogólnie kicha, pewno poprawili tylko jakieś szczególiki i tyle
 

piotrkro

New member
Szkoda, że Samsung łaskawie nie może podać listy zmian w kolejnych firmware'ach :/
Mam pytanie czy aktualizacje CI+ są przez operatora telewizji czy Samsunga?
 

krzysiek145

New member
Nagrywanie

Wie ktoś jak nagrać z tego tv na dysk zewnetrzny????
Owszem tv zapytuje mnie o wybór urządzenia do nagrywania ale mój pendrive okazuje się że ma za niską prędkość odczytywania i zapisywania.
A dysk zewnetrzny nie wiem bo TV chce go formatować przed rozpoczęciem nagrywania, wie ktoś jak to ominąć nie chcę formatować dysku mam tam zbyt dużo plików przydatnych dla mnie.
Proszę o poradę .
 

tdx

New member
Bez reklam
Wie ktoś jak nagrać z tego tv na dysk zewnetrzny????
Owszem tv zapytuje mnie o wybór urządzenia do nagrywania ale mój pendrive okazuje się że ma za niską prędkość odczytywania i zapisywania.
A dysk zewnetrzny nie wiem bo TV chce go formatować przed rozpoczęciem nagrywania, wie ktoś jak to ominąć nie chcę formatować dysku mam tam zbyt dużo plików przydatnych dla mnie.
Proszę o poradę .

masz tu paradnik

http://www.hdtv.com.pl/forum/samsun...rzeszedl-test-google-page-rankingedkosci.html
 

krzysiek145

New member
Nagrywanie

No udałp się z pendrivem nagrywa.
Tylko teraz nie mogę przerwać bierzącego nagrywania, czy muszę nagrywać conajmiej 10 min ????
 
Do góry