Samsung TV model D6500

Wszystko jest i działa. Samodzielnie wgrane widgety zostały, nic się nie zmieniło. Znaki polskie w EPG są ale nie na wszystkich kanałach więc uważam że to nie od tego że mam inny kraj. Np. na TVP INFO z HB nie ma polskich znaków a z ASTRY są.
U mnie tak to wygląda ale nie wiem czy u wszystkich będzie jednakowo.
 

Frytejro

New member
Panowie mam pytanie - czy jak podepne sobie do D6500 kino domowe dvd optykiem to jesli mam film z allshare w 5+1 i puszcze na TV to bede mial te 5+1 ? czy telewizor przekonwertuje to na stereo i pusci zwykle stereo w 6 glosnikach??
 

ja.mirek

New member
Ale Menu i reszta dalej jest po Polsku?
Ja włączyłem tę funkcję podczas mistrzostw europy w piłce nożnej i aplikacja nie wyświetlała poprawnie wszystkich informacji więc ją wyłączyłem. Czy ktoś może potwierdzić, że w tej chwili wszystkie informacje z aplikacji hbb są wyświetlane poprawnie? Pozdrawiam
 

shared

New member
Panowie,

mam owy telewizorek i plan mam taki, żeby podłączyć TV do głośników komputerowych creative T5100, które mam do komputera podłączone :).

Czego oczekuję:

Żeby dzwięk z TV i kompa był na tych samych głośnikach. Myślę o zakupie jakiegoś wzmaciacza, nie musi byc 5.1, przełączał bym źródło dzwieku z TV czy kompa pilotem. karte mam creative w kompie, wyjscia JACK. Z Tv dzwiek mysle wyjsciem na sluchawki wyprowadzic.

Jakieś propozycje? patrze na wzmaczniacze, ale nie moge znalezc z wejsciem i wyjsciem JACK.
 

krzychu09pl

New member
3d

Posiadam telewizor Samsung UE46D6500 i zamówiłem dziś okularki do niego, pytanie: czy bede mógł oglądać w nich np mecze korzystając z konwersji 2D do 3D czy jedynie mogę oglądać filmy nakręcone w tej technologii.
 

walus

New member
Ext (rgb) - euro

Czy gniazdo EXI (RGB) - EURO jest wejściem i wyjściem sygnału video i audio, czy tylko wejściem. Chciałem w przyszłości kupić nagrywarkę stacjonarną DVD Panasonic i nagrywać sygnał z TV Samsung UE40D6500 np. z Astry program FTA. proszę o opinię.
 
Wprawdzie mam D6750 ale powino być tak samo. Podłączyłem nagrywarkę Philipsa i nagrałem przez złącze EURO zarówno program FTA jak i kodowany z HB i Astry. Powiem jednak, że jakość nie powala a już nagrany program HD to porażka. Mam porównanie, bo na codzień podłączony mam dysk i na niego nagrywam. Jest to najlepsze rozwiązanie.
 
Witam,

Czy mógłbym prosić o kalibrację modelu ue55 d6500.
Strasznie dużo stron w tym poście,a pewnie była już gdzieś o tym mowa.
Z telewizora jestem bardzo zadowolony co prawda była wymiana matrycy z gwarancji ale po tym śmiga pięknie od kilku miesięcy:)

Z góry dziękuje.
Pozdrawiam
 

Hasz77

New member
dawidlipka spróbuj ustawień z tej strony: facebook. com/ photo.php?fbid=231709696873413&set=a.231709686873414.64822.110909255620125&type=1&ref=nf (usunąć spacje)
To są ustawienia dla modelu ue40d6530 - z testu hdtvtest. co. uk/ news/ samsung-ue40d6530-ue32d6530- 201108131337. htm (usunąć spacje)
W moim ue40d6500 sprawdziły się, ciężko powiedzieć, czy na większym też.
 

smart

New member
Problem SAMSUNG D6750 HBBTV

Problem z hbbtv samsung D series
Pobierz i zainstaluj ruSamsungTVComunicator
Uruchom telewizor w trybie normalnym,
W telewizorze aktywuj opcje zdalnego sterowania (MENU --> SYSTEM --> AKTYWACJA ZDALNEGO STEROWANIA)
Uruchom program ruSamsungTVComunicator (powinien automatycznie wykryć telewizor
potwierdź zdalne sterowanie (po pojawieniu się okna na ekranie naciskamy ENTER na pilocie)
Wyłącz program ruSamsungTVComunicator i wyłącz telewizor
Włącz telewizor w trybie serwisowym (naciskając kolejno: INFO MENU MUTE POWER) i Zaczekaj kilka chwil na uruchomienie telewizora i pojawienie się menu.
>ruSamsungTVComunicator naciśnij Factory (zniknie menu serwisowe).
ruSamsungTVComunicator naciśnij 3speed (pojawi się menu serwisowe z ukrytymi opcjami).
Wchodzimy w Options i w Local Set, tam zmieniamy EU na EU_GER. Wyłączamy telewizor. Po ponownym włączeniu w Menu - System dochodzi nam zakładka Kanał z danymi i to Włączamy. Teraz na kanałach nadających HbbTV będzie można uruchomić ten serwis czerwonym przyciskiem A.
Witam
Zrobiłem wszystko jak w instrukcji wyżej, a nawet więcej bo musiałem zrobić downgrade firmware, wszystko poszło ok, region zmieniony, kanał z danymi włączony, wyświetla sie czerwona "kropka" na programie informująca o tym ze hbbtv jest na tym programie, ale nie mam zainstalowanej aplikacjii hbbtv i skąd ją mam wziąć skoro nie wyświetla mi się w samsung apps??:-(
TV to SAMSUNG D6750 firmware 1015.0

Ktoś pomoże?
 

ja.mirek

New member
Problem z hbbtv samsung D series

Witam
Zrobiłem wszystko jak w instrukcji wyżej, a nawet więcej bo musiałem zrobić downgrade firmware, wszystko poszło ok, region zmieniony, kanał z danymi włączony, wyświetla sie czerwona "kropka" na programie informująca o tym ze hbbtv jest na tym programie, ale nie mam zainstalowanej aplikacjii hbbtv i skąd ją mam wziąć skoro nie wyświetla mi się w samsung apps??:-(
TV to SAMSUNG D6750 firmware 1015.0

Ktoś pomoże?

Nie szukaj aplikacji. Jest już zainstalowana. Po prostu wciśnij czerwony przycisk na pilocie (litera A) i powinny wyświetlić się informacje udostępniane przez hbb.
 
Do góry