Samsung TV model D6500

tdx

New member
Bez reklam
Z 40D7000 :)
Na niektórych TV jest tak że mimo tego że włączysz 3D wcale się owo 3D nie załącza. Dlatego chciałem żebyś sprawdził w okularach
 

tdx

New member
Bez reklam
tak to wygląda 46D6510 vs 46D7000 <- oglądnij sobie
 

Attachments

  • action fv03 004.jpg
    action fv03 004.jpg
    1,1 MB · Wyś: 83
  • action fv03 005.jpg
    action fv03 005.jpg
    1,1 MB · Wyś: 91
  • action fv03 007.jpg
    action fv03 007.jpg
    1 MB · Wyś: 80
  • action fv03 008.jpg
    action fv03 008.jpg
    1,1 MB · Wyś: 90
  • action fv03.jpg
    action fv03.jpg
    577,8 KB · Wyś: 162

tdx

New member
Bez reklam
w to złącze wpinasz gniazdo które masz wraz z resztą kabli. Do gniazda możesz włożyć moduł Ci np z C+ lub TnK N lub jakiegokolwiek operatora który nie paruje kart
 

moris_pim

New member
No ja kupiłem ten tv jako nowy ale z MediaMarkt, podobno nie można było go sprzedać bo miał porysowaną z tyłu obudowę i kupiłem taniej, ale tego z tyłu nie było tylko pilot i jeden kabel zasilający.
 

TomaszK

New member
musisz mieć taki plastikowy adapter na moduł CI w worku z kablami. jak nie ma to reklamuj bo wyposażenie niepełne. oryginalnie powinieneś mieć całkiem sporo kabli, przejściówek itp w komplecie. btw, cyfrowy polsat też z tym CI działa
 
Ostatnia edycja:

Lalek40

New member
tak to wygląda 46D6510 vs 46D7000 <- oglądnij sobie
Na tym prawym wygląda tak jakby nie był włączony tryb 3D. Obraz przypomina normalne 2D, nie widać przesunięcia (nałożenia się dwóch obrazów). Skąd taka różnica? Czy po założeniu okularów głębie (efekty trójwymiarowości są podobne) ?
 

tdx

New member
Bez reklam
włącz 3D ale głębie ustaw na 0 wtedy zobaczysz że obraz w 3D ma mniejszą rozdzielczość. Na D7000 mimo włączonego trybu 3D menu ekranowe się nie rozjeżdża
 

hayabusa1973

New member
Witam!!! Do tv UE40D6500 mam podłączony za pomocą kabla hdmi dekoder multimedia. Czy mogę w jakiś sposób spowodować aby tv widział kanały cyfrowe z dekodera w ten sposób aby można było nimi zarządzać za pomocą tv a nie tylko i wyłącznie za pomocą dekodera multimedia? Nie działa mi przewodnik, nagrywanie czy też inne funkcje telewizora.
 

tdx

New member
Bez reklam
Witam!!! Do tv UE40D6500 mam podłączony za pomocą kabla hdmi dekoder multimedia. Czy mogę w jakiś sposób spowodować aby tv widział kanały cyfrowe z dekodera w ten sposób aby można było nimi zarządzać za pomocą tv a nie tylko i wyłącznie za pomocą dekodera multimedia? Nie działa mi przewodnik, nagrywanie czy też inne funkcje telewizora.

Nie da się niestety
 

Lalek40

New member
włącz 3D ale głębie ustaw na 0 wtedy zobaczysz że obraz w 3D ma mniejszą rozdzielczość. Na D7000 mimo włączonego trybu 3D menu ekranowe się nie rozjeżdża
Chodziło mi o to czy porównania dokonałeś przy jednakowych warunkach tzn głębia 3D ustawiona była w obu przypadkach na taką samą wartość? Jak u siebie zjadę głębią na 1 (bo 0 nie mogę ustawić) to menu jest ostre jak brzytwa i ma taką samą rozdzielczość jak w 2D :D. Co do samego obrazu w tle (filmu FullHD) to trudno na oko powiedzieć czy ma mniejszą rozdzielczość w 3D niż w 2D bo głębią nie mogę zjechać do 0 zatem obraz jest lekko nieostry (patrząć na 3D bez okularów). Ewidentnie rozmycie menu idzie w parze z rozmyciem filmu 3D (ustawioną głębią 3D).
 

goolyk

New member
czy tv ue40d6500 ma możliwość przełączania kanałów podczas nagrywania? Chodzi mi dokładnie o nagrywanie programu z modułu na kartę a oglądanie innego w tym samym czasie z anteny naziemnej.
 
Do góry