Samsung TV model D6500

6Nexus6

New member
W modelu 46D6750 ktory wlasnie kupilem byly 3 pary okularów. Informacja o ilości była wyraźnie wydrukowana na pudelku. W skepie byly tez egzemplarze bez żadnego nadruku i tam byly tylko 2 pary. Warto zwrócić na to uwage jesli ktoś decyduje sie na ten model.

Sent from my Transformer TF101 using Tapatalk
 

calebos

New member
Przedzwoniłem do Media. Okularów nie ma w D6000.
Wspomnieliscie coś o sterowaniu z telefonu. Czy z Galaxy Ace'a bedzie mozna sterowac przegladarka ?
 

Frytejro

New member
No ale jak po optyku? czy jest optyk zakonczony chinchem czy jackiem czy tylko optyk optyk? a moze jakas przejsciowka albo rozdzielacz optyka jest dostepny?? a drugie pytanie czy TV ma funkcje przerobki stereo na 5+1? czy jak program nadawany jest w stereo to i tak bede slyszał 2 glosniki z 6?
 
Ostatnia edycja:

tdx

New member
Bez reklam
@calebos każdy tel z android

@Frytejro optyk to optyk można z niego ewentualnie przejść na coaxial za pomocą konwertera
 

6Nexus6

New member
Nie każdy, tylko z ekranem minimum WVGA. Dla mniejszych aplikacja Samsung Remote nie jest widoczna w markecie.

Jest [aplikacja] "Pilot SamyGo". Ma mozliwosc wybrania interfejsu minimum i dziala bezproblemowo z serią D, C, B. Dla mnie lepszy niż autorski Samsunga. Mozna "normalnie" wprowadzać tekst do przeglądarki.

Sent from my Transformer TF101 using Tapatalk
 

calebos

New member
Czasami aplikacje mozna odpalic spoza marketu ktore niby nie sa na Twoj telefon. Jak się nazywa ten soft to poszukam z alternatywnego źródła. Może ktoś ma ?
 

kangurello19

New member
Witam a ja mam następujące pytanko macie może jakieś dobre ustawienia pod konsole x360 i ps3 chodzi mi o ostrość,jasność itp itd no i ustawienia do filmów hd z góry wielki dzięki pozdrawiam
 

lemon 1971

New member
Witam a ja mam następujące pytanko macie może jakieś dobre ustawienia pod konsole x360 i ps3 chodzi mi o ostrość,jasność itp itd no i ustawienia do filmów hd z góry wielki dzięki pozdrawiam
czesc, mam samsunga 55 d 6500 ----musisz ustawic sam , jednemu pasuje to a drugiemu tamto-----mam xboxa 360 i moje ustawienia moze by nie przypadly tobie do gustu, ---------wpisz w GOOGLE- kalibracja- model-masz mase ustawien -moze cos ci podejdzie:roll:
 

tdx

New member
Bez reklam
musisz zaopatrzyć się w kamerkę Freetalk TV ewentualnie CY-STC1100/XC. Zwykła kamera na usb działać nie będzie - mikrofon zresztą też
 

arbus

New member
Witam koledzy mam 2 pytania czy ue55d6500 poradzi sobie z mkv poprzez siec wifi oraz czy jest w stanie łączyć się poprzez wifi na pełnym pasmie przeznaczonym dla 300 Mb to jest szerokości kanału 40Mhz czy niestety tylko 20Mhz bo po moich testach działa to jakoś słabo a znajomy ma ten tv i bardzo chcemy uruchomić dysk wireless space w postaci dlna oraz MKV
 

msjoy

New member
kłopot z 3D

Opiszę krótko sprawę. Uruchamiam trailery 3D jakie mam po wejściu w opcję 3D telewizora Samsung 40D6500. Wszystko działa oprócz tego, że rwie obraz i po jakimś czasie każe mi podłączyć szybszy internet. Kiedy podpinam dekoder telewizji n i przełączam na kanał 52 to jest show3D mam obraz podzielony na dwie połowy a okulary 3D wogóle nie reagują. Czy z dekodera n-ki nie da się oglądnąć przekazu 3D?
 
Do góry