Samsung TV model D6500

Taski

New member
A poda ktoś gdzie znajduje sie soft 1026 (mam 1012 :) ) nie moge go znaleźć na stronie samsunga do 60calowego modelu. Nie chce sie tez aktualizowac z poziomu TV bo twierdzi ze nie ma aktualizacji (przy pierwszym włączeniu pokazał ze jest nowe oprogramowanie i czy chce aktualizować /dałem nie/ i teraz juz nie pokazuje).
 

janpat_1970

Member
Bez reklam
A poda ktoś gdzie znajduje sie soft 1026 (mam 1012 :) ) nie moge go znaleźć na stronie samsunga do 60calowego modelu. Nie chce sie tez aktualizowac z poziomu TV bo twierdzi ze nie ma aktualizacji (przy pierwszym włączeniu pokazał ze jest nowe oprogramowanie i czy chce aktualizować /dałem nie/ i teraz juz nie pokazuje).

A dokładnie w zakładce firmware dla modeli UE**D65**D67**.
UE40D6500VS - POBIERANIE | WSPARCIE | SAMSUNG
 
Ostatnia edycja:

janpat_1970

Member
Bez reklam
Jeśli nie uda ci się dograć ipli to znaczy że wgrałeś soft na rynek niemiecki. Ten który Ci podałem był dla polski i również dla 60" co było opisane "...firmware dla modeli UE**D65**D67**". Gwiazdki to wielkość i typ danej serii.
W tym wątku ktoś już z tego co pamiętam poruszał podobny problem ze zmianą regionu.
 
Ostatnia edycja:

Taski

New member
Ja nic jeszcze nie wgrałem ;)
Co to znaczy dograć ipli? Można jakoś dograć programy/aplikacje jakich nie ma w spisie?
Nie wydaje mi sie aby soft był inny na rynek niemiecki jak na polski tym bardziej ze oba ważą dokładnie tyle samo. To mogą byc raczej ograniczenia związane z lokalizacją (iPad tez wszystkiego nie czyta bo wychodzi komunikat o lokalizacji).
 

janpat_1970

Member
Bez reklam
Jak nie wgrałeś to w wgraj soft z polskiej strony. Sprawdź jaką masz lokalizację tv. Przeprowadź instalacje od początku.
 
Ostatnia edycja:

janpat_1970

Member
Bez reklam
Trudno tak na odległość powiedzieć. Ściągasz plik, klikasz, wskazujesz lokalizacje jako pena, rozpakowuje się na nim i tyle. Prze formatuj pena, albo spróbuj na innym.
 

pawelsw

New member
dobra poszło .... jednak wina pena ... no i pierwsze spostrzeżenia co do nowego softu (10.26) nie ma żadnych nowości... tylko szybciej się ładują aplikacje w hubie ...
 
Do góry