Samsung TV model D6500

kml77

New member
witam Panie i Pany. mam pytanko odnośnie podlaczenia mojego d6500 z amplitunerem pioneer vsx804rds. mianowicie jak przeslac dźwięk z tv (nie kupując nowego ampli) gdy nie mam wejścia optycznego (ani hdmi) - z racji zaawansowanego wieku sprzętu grającego. pozdrawiam
 

magiks33

Member
Panowie mam problem z wi-fi d6500 poprostu tak jakby karta wifi się wyłączała problem po aktualce do 1024 .Trzeba ponownie wyszukiwać sieci, po ok 40 minutach korzystania z wifi tv wyświetla błąd połączenia.Ma ktoś tak?
 

fafko

New member
mam najnowszą aktualizację i nie zauważyłem takiego problemu
spróbuj przywrócić ustawienia fabryczne, to czasem pomaga
 

Madas

New member
Bez reklam
witam Panie i Pany. mam pytanko odnośnie podlaczenia mojego d6500 z amplitunerem pioneer vsx804rds. mianowicie jak przeslac dźwięk z tv (nie kupując nowego ampli) gdy nie mam wejścia optycznego (ani hdmi) - z racji zaawansowanego wieku sprzętu grającego. pozdrawiam
możesz kupić konwerter - dac Fiio D3 sprawdza się bardzo dobrze, sam taki miałem kupę czasu teraz przesiadłem się na Musical Fidelity V Dac II ale to już spory wydatek.
 

NiemPa

New member
Czy ktoś ma polsat film hd przez moduł CAM i powie mi czy informacja w EPG jest tylko o bieżącym programie czy następne też są?
 

makaveli

New member
pytanie z innej beczki - jak skutecznie odpalic ARC w tym tv? amp jaki posiadam to denon avr-1513. kabel hdmi 1,4 - nie umiem sobie z tym poradzić.
prośba o pomoc.
 

ja.mirek

New member
Witam. Czy macie może w ipli dostęp do kanałów online. Ipla na swojej stronie internetowej informuje, że w tv samsung z 2011 roku jest dostęp do nowego pakietu iplanet.
 

cacumen

Member
Bez reklam
Witam. Czy macie może w ipli dostęp do kanałów online. Ipla na swojej stronie internetowej informuje, że w tv samsung z 2011 roku jest dostęp do nowego pakietu iplanet.



Proszę przeczytać ,ale taka jest treść cytat poniżej o dostępie w tv:

Wystarczy telewizor z aplikacją ipla oraz dostęp do internetu, aby oglądać kilkadziesiąt kanałów telewizyjnych na żywo. Usługa dostępna na SmartTV Samsung (z lat 2012)
i LG (z lat 2011, 2012).
 

dzikus35

New member
samsung ue40d6500>>matryca

dzien dobry jestem tu nowy posiadam w/w telewizor kupiony w styczniu 2011, niestety z racji specyficznej mojej sytuacji uruchomiony dopiero teraz:)
niestety po 10minutach wyskoczyl pionowy pasek na matrycy szerokosci jednego pixela..i tv pojechal do serwisu, czytalem tu na forach ze ta seria ma specyficzna wade czyli rozne matryce...to moj pierwszy tv led wiec nie mam wypracowanego zdania na temat jakosci katow etc poszczegolnych rodzajow matryc, przez godzine uzytkowania w/w modelu zanim pojechal do serwisu na podstawowych ustawieniach obraz byl bardzo ladny moj egzemplarz to model z tabliczki z tylu tv to ue40d650vsxxh version no 02 jaka to powinna byc matryca?czy samsunga?czy jedna z tych gorszych? osmy i dziewiaty symbol numery seryjnego to C1 , czy ktos wydebil w okresie gwarancji info jaka mial matryce i jaka mu wlozyli?bo gdzies tu czytalem ze ktos mial ten model ver no 1 i 2 i ta 1 miala gorsza matryce a 2 wlasnie juz matryce samsunga..a jesli tak jak to zrobic zeby mi tak awlozyli bo konsultant na info linii umywa rece ze nie udzieli takich informacji.
 

dzikus35

New member
menu serwisowe

po pierwsze tv jest juz w serwisie po drugie nie zmusze serwisanta zeby przed odbiorem mi pokazal poza tym wiem ze moge to sam zrobic ale moga uniewaznic gwaranacje..poza tym menu serwisowe nie daje odp do konca bo mozna tam wpisac co sie zywnie podoba:(
 

lisekx

New member
Czy Wy też tak macie, że gdy włożony jest pendrive do tv i gdy telewizor jest wyłączony, to kilka razy na dzień słychać dźwięk tak jak by się tv włączał i dioda na pendrive zaczyna migać, a na tv nic się nie dzieje ? Czy po prostu coś zaczyna się psuć. Wczoraj po raz pierwszy sam się wyłączył.
 
Do góry