Samsung TV LCD LE C750 (40” 46” 55”) - 3D CCFL! Opinie, testy, wrażenia użytkowników.

paulo300

New member
Przecież TV magicznie nie znajdzie Twojego konta. Nie mam takiego na FB czy Pic. ale szybko znalazłem, że po najechaniu na ikonę widgetu, wciskasz A i pokazuje się okno wyboru konta lub tworzenia nowego.

No właśnie, a ja wcześniej nie zauważyłem tego A. Myślałem, że jak mu napiszę loginy i hasła w ustawieniach to mu wystarczy :???: Dzięki za zwrócenie uwagi :)
 

achim69

Member
Proszę posiadaczy LE46C750 o info jakie macie matryce,lub jeśli czyta to forum jakiś expert od tych tv to proszę o informację czy c750 46" mają tylko matryce SQ czy inne też się mogą trafić?
 

qbus102

New member
Jak kupowałem, nawet nie wiedziałem, że są różne... ja mam SQ01:)
Z tego co słyszałem mogą mieć również inne typy.
 

qbus102

New member
Od Pana ze sklepu nie dla idiotów... Ale cóż, ich znajomość tematu jest na takim poziomie, że nie dziwi mnie to...
W takim razie wcale nie miałem szczęścia że na taka trafiłem:)

A tak przy okazji, czy ktoś instalował już firmware 3007.1??
 

pablos77

New member
Witam.Mam pytanie odnosnie 3D.W zestawie z tv dostalem okulary na mala okragla baterie. Chcialbym wiedziec jak je uruchomic bez wlaczania opcji 2d do 3d w tv.Pytam bo mam np.toy story w 3d i nie wiem jak to ogladac bo jesli wlacze w tv opcje 2d do 3d i zalacze okulary to jest kiepski efekt bo tv przerabia film ktory jest juz w 3d na 3d;)
 

orm

New member
Adapter Samsung WIS09ABGNX?

Witam.
Koledzy kupiłem ten adapter i mam taki problem że po zainstalowaniu,po pewnym czasie użytkowania
wyłącza się samoczynnie.Jak ma wgrać jakiś większy plik filmowy to wczytuje,wczytuje i się rozłącza.
Mój router to D-Link 600.Na połączeniu kablowym idzie bez problemu.
Może ktoś miał taki problem i go rozwiązał?
Może jakiś fachowiec coś doradzi?
Pozdrawiam.Orm.:confused:
 

smiglo

New member
Witam, ja tu nowy.
Zanabyłem LE46C750 i mam w związku z tym pytanie: żona lubi sobie puścić radio (tuba.fm) - jak wyłączyć obraz zostawiając tylko dźwięk?

A tak odpowiadając na poprzednie - matryca SQ01.
 

qbus102

New member
Witam, ja tu nowy.
Zanabyłem LE46C750 i mam w związku z tym pytanie: żona lubi sobie puścić radio (tuba.fm) - jak wyłączyć obraz zostawiając tylko dźwięk?

A tak odpowiadając na poprzednie - matryca SQ01.

Też mam ten sam problem... jak dla mnie jest to totalnie bez sensu ze strony Samsunga (tak samo jest przy odtwarzaniu mp3).... Wysłałem zapytanie na ten temat do Samsunga i czekam na odpowiedź.

Ja też mam pytanie, próbowałeś odtwarzać z dysku USB film z folderu DVD z napisami? albo plik .mkv zawierający napisy?? (w obu przypadkach mogę wybierać ścieżkę dźwiękową z menu TOOLS, ale do napisów nie mam menu... i w ogóle się nie wyświetlają...)
 

Singularity

New member
witam, mam zamiar kupic nie dłuigo tv, do dziś nie myślałem o 3d gdyż mogę się obyć :D

Jednakże ten model mnie zaintersował z powodu stosunku ceny-jakości/wyposażenia która jest bardzo ok.

Oczywiście przejrzałem wiele recenzji tego tv, w tym brytyjskie.
Wyczytałem że teubię grać dużon tv ma input lag ok. 40ms w trybie gra.
Nie jestem jakimś bardzo zaawansowanym graczem, ale lubię grać. Najbardziej FPSy, wyścigi (Killzone2, wkrótce3). Przez sieć dotychczas grałem dość mało (głównie SP) ale zamierzam też czasem zagrać na mp.
Kupiłem nie dawno MAG na psn który ma tylko multi i chciałbym czasem pograć sobie w miarę wygodnie...
Jak z głośnikami w tym modelu? dają radę? czy są kiepskie? Pytam bo chce mieć głos z tv (nie kupie kina domowego do ps3 bo poza głośnikami stało by odłogiem...- szkoda że w pl nie ma zestawu 5.1 od sony do ps3 który jest w USA; jest tylko "panel z dźwiękiem przestrzennym 2.1" )

TV będzie użyty tylko do ps3, stąd moje zainteresowanie 3d.
Mam zamiar kupić 40"- mam około 2m z kanapy...
Może lepiej kupić c6000?
 

dragon_2009

New member
jak masz 2 metry od kanapy to przy 40" będziesz się czuł jak w kinie w pierwszym rzędzie. 32" (i tak uważam że za dużo) to max co powinieneś mieć przy tej odłegłości.

mam w sypialni kanapę dł 2,20 i TV 32" w nogach i oczy mnie już bolą po 30 min oglądania. niedługo zamieniam na 26".
 

leone1

New member
Witam.
Koledzy kupiłem ten adapter i mam taki problem że po zainstalowaniu,po pewnym czasie użytkowania
wyłącza się samoczynnie.Jak ma wgrać jakiś większy plik filmowy to wczytuje,wczytuje i się rozłącza.
Mój router to D-Link 600.Na połączeniu kablowym idzie bez problemu.
Może ktoś miał taki problem i go rozwiązał?
Może jakiś fachowiec coś doradzi?
Pozdrawiam.Orm.:confused:

Witam,
Ja kupiłem tańszą kartę - D-Link DWA 140 (klon karty Samsunga, tyle, że 3x tańszy). Jeżeli chodzi o połączenie tv-komputer to najlepiej należy połączyć bezprzewodowo w trybie ad hoc, a na komputer ściągnąć i zainstalować programik Samsung PC Manager(bezpłatny, wystarczy wpisać w Google). Połączenie bez zarzutu, chodzą wszystkie (wcześniej udostępnione na tym programiku pliki z komputera)W moim laptopie karta wifi to też "n"
W Media playerze (na telewizorze) trzeba niebieskim przyciskiem zmienić urządzenie na PC manager i masz wszystkie udostępnione pliki z komputera. Jedna uwaga, bo sam z tym trochę walczyłem...po tym jak pliki przejdą na prawą stronę okna w PC managerze, to trzeba sprawdzić każdy plik prawą myszą -właściwości... czy jest opcja udostępnij i czy nie ma zabezpieczenia.
...i można wygodnie usiąść i cieszyć się filmami, czy zdjęciami z komputera:popcorn:
 

achim69

Member
matryce

Panowie ja już raz poruszałem temat matryc w 46c750 i nie dostałem jednoznacznej odpowiedzi czy w tym modelu jest tylko montowana matryca SQ czy inne matryce również.Byłem raczej przekonany że tylko SQ ale znalazłem sklep internetowy (AGFcomputers) który oferuje ten tv z matrycą AA/NN.
Czy moglibyście się pochwalić jakie macie matryce w swoich tv lub czy mógłby wypowiedzieć się jakiś ekspert w tym temacie.
 
Do góry