Samsung Smart TV LED serii UE46F8000SL-test otwarty.Dziś piękność Twą w całej ozdobie

Asters

New member
Ceny pieknie spadaja oby telewizorow w wersji 55''. Oba Tv mozna kupic w granicach 6,5 tys. (ceneo).
Wobec powyzszego ostatnie pytanie: ktory wybrac: sony 55w905 czy samsung 55f8000, bo prawde mowiac mam ogromny metlik w glowie. Ogladajac oba tv w markecie, dla mnie lepiej swiecil sony ale smart i design nalzey do samsunga.
Z gory dziekuje za pomoc.
 

SDman

Banned
Ceny pieknie spadaja oby telewizorow w wersji 55''. Oba Tv mozna kupic w granicach 6,5 tys. (ceneo).
Wobec powyzszego ostatnie pytanie: ktory wybrac: sony 55w905 czy samsung 55f8000, bo prawde mowiac mam ogromny metlik w glowie. Ogladajac oba tv w markecie, dla mnie lepiej swiecil sony ale smart i design nalzey do samsunga.
Z gory dziekuje za pomoc.

Witam,
brałbym Sony i blu BD-F6500 samsunga i masz to co w samsungu TV.

Pozdr.
 

i-heli

New member
Może ktoś by zrobil zdjecie F8000 w menu serwisowym ustawień balansu bieli. Wydaje mi się ze w tych telewizorach jest stnowczo za dużo koloru czerwonego.
 

Asters

New member
Dziękuję Panowie za pomoc :)
Sony 55w905 już jest w domku za 6249 zł (cena chyba adekwatna do możliwości tego TV).
Pozdrawiam.
 

accu

New member
Bez reklam
Dziękuję Panowie za pomoc :)
Sony 55w905 już jest w domku za 6249 zł (cena chyba adekwatna do możliwości tego TV).
Pozdrawiam.

Witam uprzejmie,

Moim skromnym zdaniem dokonałeś trafnego wyboru , bo to dobry "telewizorek" .
Życzę długiego , bezawaryjnego użytkowania i wielu miłych chwil :|, gdy będziesz
oglądał rozmaite programy .
Napisz proszę , w odpowiednim wątku( który jest już założony) , gdy już "ochłoniesz" , o swoich pierwszych
spostrzeżeniach , jakie Tobie się nasunęły o swoim telewizorku .

BTW, cena 6249 pln bardzo dobra .(Saturn)

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

larsen26

New member
Czy może ktoś***powiedzieć czy zwykły użytkownik będzie w stanie dostrzec różnice pomiędzy modelem 46F8000 a 46F7000. Z tego co wyczytałem oprócz Hz z 1000 na 800, Micro Dimmingu zamiast wersji Ultimate, głośniczków to nie ma innych różnic, prócz stopki. Dla mnie stopka to duży plus bo w F8000 dzieciak mi od razu ściągnie na ziemie, a w 7xxx jest o wiele stabilniej.
 

larsen26

New member
Tam jest ta sama matryca tak więc jeżeli bardziej pasuje Ci wygląd F7000 to smiało możesz go brać....

Miałem zamiar się skusić najpierw na 40ES8000 po czym zacząłem rozkminiać 40F8000 ale w tej cenie mam z tego co pamiętam 46F7000. Widziałem dzisiaj te TV w sklepie niestety nie stały obok siebie i ta stopka w 8xxx jest mało stabilna do przodu. Kupuje ten TV w PL chociaż mieszkam w IRL ale z przesyłką oszczędzam i tak €300+. Jedyne to na czym trace to gwarancja z 2 lat w PL dostaje tylko 1 rok z Pan European gwarancji. Ma kamerke - a więc skype dla dzieci / dziadków załatwiony. WorldCup, Tour de France przez UPC w HD mam nadzieję, że będzie pięknie wyglądać. Od czasu do czasu film z B-Raya i Netflix z 200Mbps łączem. W sumie jak godzinkę na dzień ten TV mi pogra to będzie super.

Myślałem też nad Panasonic ET60E - z tym że jest chyba kłopot z gwarancją i pani w Panas UK powiedziała że są różne modele dla Europy i UK - dlatego chyba różnica w oznaczeniu E i B. Zaznaczyła że może coś nie działać jak zwioze ten TV z PL do IRL. Więc musi być Samsung.
 

Macca Radza

New member
Serie Es sobie daruj....ma starsza wersje Smarta a podświetlenie matrycy to nieporozumienie...."clouding" Obecna wersja F to kombajn multimedialny...jak poszperasz w tym watku to znajdziesz całkiem dobre nastawy obrazu ...
 

larsen26

New member
A wiadomo już kiedy pojawi się wersja H w sprzedaży ? Czy to będzie jeszcze kilka miesięcy ? Pytam, bo może ceny eFek jeszcze spadną i warto poczekać odrobinę dłużej.
 
Do góry