Samsung Smart TV LED serii UE46F8000SL-test otwarty.Dziś piękność Twą w całej ozdobie

szybki76

New member
Dziękuje.

Na moim TV F8000 jest oprogramowanie najnowsze 1118. Gdzie można podejrzeć ten changelog? Można stronę?
 

tdx

New member
Bez reklam
Tylko globalnej samsunga znajdując model i klikając +

199.jpg
 

mariocieszyn

New member
Panowie mam problem z moim Samsungiem 55F8000.
Podczas odtwarzania filmów z serwera DLNA odtwarzacz czasami przerywa odtwarzanie i zaczyna od początku. Muszę przewinąć oglądany film o scenę dalej bo w danym miejscu znowu się zatnie i zacznie od nowa. Próbowałem odtworzyć film w all player i nie było problemu (możliwe że plik jest uszkodzony i all player przeskakuje dalej) Samsung odtwarza od nowa. Tv podłączony poprzez wi-fi nie pamiętam czy 5GHz czy 2.4Ghz (które lepsze?).
Jest jakaś aplikacja zastępująca oryginalny odtwarzacz która poradzi sobie z tym problemem?
Może jakiś program do naprawy plików MKV?
Jakieś sugestie?
 

tdx

New member
Bez reklam
mariocieszyn sprawdź z usb na tv jak przerwie w tym samym miejscu to uszkodzony plik, dodatkowo jak nie można przewijać po usb to też to oznaka uszkodzonego pliku.
Jeśli będzie ok sprawdź inny serwer,
 

mariocieszyn

New member
Witam ponownie.
Ewidentnie mam uszkodzony plik i dlatego przestaje odtwarzać szkoda że Samsung nie przeskakuje samoczynnie scenę dalej tylko odtwarza od początku.
Dzięki za pomoc.
 

OLOWIER75

New member
Pomocy component.....

Witam.
Bardzo proszę o pomoc jak podłączyć COMPONENT do tv bo przewód ten ma 5 końcówek a w tym samsungu są tylko 2 otwory przy component ? jak niby mam podłączyć taki przewód ???
:-?
 

tdx

New member
Bez reklam
coś nie tak component to analogowe 3 składowe kolorystyczne i 2 audio (L+P) w TV więc o jakich 2 otworach piszesz?
 

matrixabc

Member
TDX napisałeś:
"This firmware is for TV Model(s): LED F7450/F7500/F7550/F8000
"The version is 1120.2
"This firmware update will improve the following:

przecież dla f8000 nie ma wersji 1120.2 ? a gdyby nawet to czy f8000 to czasem nie jest to samo co w f7000 ?
 

lukaszek27

New member
witam mam ue46f8000 nowy ok 2 tygodnie . Obraz z nc+ z nbox ekstra bez problemóW . ale przy ogladaniu plików z dysku twardego bądz z aplikacji z funkcji smart tv. obraz jest przynajmniej dziwny nie naturalny ! nie wiem ktoś tu pisal juz ze obraz nie nadąŻa , ja może napisze ze mój obraz jakby nie byl plynny nie da sie patrzec jakby tak zrywal czy coś , nie wiem jak to napisać cos w ruchu czy czlowiek czy pojazd to ten ruch jest nie plynny tak to ujme, ze az nie mozna patrzeć na ten material filmowy. w wszystkich aplikacjach smart tak jest i z dysku zewnetrznego z filmami tez ten problem aktualizowalem go do wersji 1120 z wersji 1118 bo tez tak bylo. nie wiem jak go ustawic wkurzam sie jak na tej klasy tv nie powinno sie tak dziać
 

Adexx

New member
Spróbuj pobawić się ustawieniami.Menu-obraz-opcje obrazu-motion plus.W opcji motion plus masz do wyboru ,wyłączony-wyraźny-standardowy-płynny-użytkownika.
 

AdiPL

New member
Witam. Mam pytanie apropo klawiatury do tego TV. Jaką klawiaturę polecacie do tego TV, albo jaka Wam działa z tym TV? Ważne, aby miała ona touchpada lub trackpointa i najlepoiej miała BT. Z tego, co mnie interesuje to:

-MS All in One Keyboard
-Lenovo ThinkPad Compact Bluetooth Keyboard with TrackPoint
-Logitech K820/K830
-Samsung VG-KBD2000 lub KBD 1500

Nie wszytko, co wymieniłem ma BT, ale może ktoś z Was posiada jedną z w/w klawiatury i współpracuje z TV? Nie chciałbym za bardzo dongle'a z USB z 2 powodów:
1) Nie wiem, czy to będzie działać, ponieważ mam myszkę z MS z Bluetrackiem i po podłączeniu do TV dongle'a myszka nie współpracuje z TV
2)Jak już włożysz taki krótki dongle do TV, to go trudno jest wyjąć, ponieważ USB w tym TV jest dość ciasno upakowane i często trzeba użyć kleszczyków do wyciągnięcia tego dongle'a.

Będę wdzięczny za odpowiedź i oczywiście dziękuję z góry za nią.
 

Micky74

New member
Witajcie...Przepraszam, jeśli pominąłem gdzieś....ale szukałem ... Czy można w tym TV konfigurować kamerkę (chodzi o obniżenie widoku z niej) ? Pozdrawiam
 
Do góry