Samsung Smart TV LED serii UE46F8000SL-test otwarty.Dziś piękność Twą w całej ozdobie

prezy

New member
Bez reklam
Niestety nie jest tak do końca, mówiąc że modele się nie róznią.
Przede wszystkim
- CMR
- nagłośnienie
- sposób zabudowy matrycy (tylny panel)
Często są promocje i można kupić F8000 w cenie F7000.
 

Macca Radza

New member
Niestety nie jest tak do końca, mówiąc że modele się nie róznią.
Przede wszystkim
- CMR
- nagłośnienie
- sposób zabudowy matrycy (tylny panel)
Często są promocje i można kupić F8000 w cenie F7000.

Kolega już wie o tych róznicach....:) A ja mam F8000 bo ogólnie bardziej mi się podobała ta łyżwa na której stoi....
 
Ostatnia edycja:

buldoggg

Member
Bez reklam
Nie wiem jaki model sony ma źle spasowaną ramkę że są prześwity ale w modelu który ja posiadam 2014r 50w815b nie ma czegoś takiego-sprawdzane w nocy przy włączonym tv;)
 

mafia35

New member
Bez reklam
Miedzy majem a lipcem stane przez wyborem telewizora. Rozmiar optymalny dla mnie 46 cali. I teraz pytanie, brac f8000 czy moze nowy h7000. Panele maja sadze takie same 200hz, oba sa ultra clear. I teraz zagwozdka f8000 ma cmr 1000hz i micro dimming ultimate, a h7000 cmr 800hz i micri dimming pro.
Sadze rowniez, ze h7000 bedzie drozszy. Na moje oko "stary" f8000 bedzie lepszym wyborem jesli chodzi o obraz jak i o cene... Myle sie?
 

prezy

New member
Bez reklam
No trudno powiedzieć coś konkretnego na temat H7000.
Jednak gdybyś zdecydował się na F8000 to może go już nie być.
Zwróć uwagę na jakiej jest matrycy, bo coś ostatnio chłopaki naarzegają że nie mają matrycy sama.
Te ulepszacze obrazu w F8000 może i coś dają ale nie znacznie. Z pewnością ważna jest tu matryca sama!
 

prezy

New member
Bez reklam
Niestety, powyższe stwierdzenie było prawdziwe w dacie jego utworzenia.
obecnie jest inaczej. W każdym z powyższych modeli masz matryce Samsunga albo AUO. Natywne 200 Hz jest od serii 7. Odpowiednio podbite do 800 Hz, 1000 Hz.
 

Adamaxrs

New member
Witam. Jestem zainteresowany kupnem tego TV ale coraz trudniej go kupić. Nie chciałbym się naciąć na TV powystawowy dlatego chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość sprawdzenia przebiegu tego TV - jak to zrobić i właściwie odczytać. Pozdrawiam.
 

Macca Radza

New member
W menu serwisowym odczytasz ile godzin przepracowanych ma tv....
1) Tv na czuwaniu i wciskasz na pilocie INFO-MENU-MUTE-POWER
2) zakładka SVC
3) zakładka SVC Info
4) panel display time : ?
 
Ostatnia edycja:

dawram

New member
Cześć, witam
Mam kdl55w905. Naczytałem się trochę o kątach w tym tv jak i samsun ue55f8000. Samsung wypada o wiele lepiej w tym względzie jak i emitacją zielonego koloru. Kusi mnie bardzo, by pozbyć się Sony i kupić Samsunga. Czerń w soniaczu jest znakomita, czy w Samsungu jest podobnie?
pzdr

Tak czerń jest czarna :eek:k:
 

dawram

New member
Jest dostępna nowa aktualizacja z nr.1118.0 do pobrania z poziomu TV, na niemieckim forum :szukaj:twierdzą,że poprawił się wyświetlany obraz :razz:
 

tdx

New member
Bez reklam
Zmiana oprogramowania czasami nadpisuje ustawienia bieli i kolorów w MS dlatego jest różnica
 

szybki76

New member
Witam.

Czy jest możliwość znaleźć informacje co nowego zmienili w oprogramowaniu. Normalnie każda firma jak zmienia soft to pisze tzw. changelog. Czy samsung coś takiego praktykuje? Pytam, bo nie wiem co nowego się zmienia wraz ze zmianą softu na nowy.

Pozdrawiam.
 

tdx

New member
Bez reklam
This firmware is for TV Model(s): LED F7450/F7500/F7550/F8000
The version is 1120.2
This firmware update will improve the following:

- Soves swipe motion could not move the picture to next picture.

- Solves Network Connection issue with Wireless router.

- Solves Brightness Popping issue.

- Improves picture quality.

- Supports more MSO in OnTV feature.

- Enhances Voice Recognition feature.

- Support Netflix 4.0
 
Do góry