Samsung seria M87 LE40M87BDX LCD TV 1080P

forman

New member
Rucia1 napisał:
A jak spisuje się ten model 87BD na kanałach sportowych, czy nie ma rozmazania piłki ? :roll:
Na Eurosporcie Olimpiada leci w FULL HD :-D i musze przyznać że można zostać fanatycznym kibicem nawet w przypadku jeżeli wczesniej nienwidziło się sportu :grin:. Na dalszych planach smuży przy szybko poruszających sie obiektach ale reszta miodzio.
 

pablo3

New member
witaj ja mam le40n87bdx i prawdo podobnie nicym się nie różni ja byłem zadowolony z tego telewizora mam matrycę uchkodzoną i koszt naprawy kupienia nowego telewizora.Teraz jak bęnde kupywał to z szybą ochrona przed dziecimi pozdrawiam
 

msba

New member
Mam pytanie odnosnie Samsunga LE40M87BDX/HEX wersja SX10.

Do zestawu mam dolaczona plastikowa zaslepke (dot. spodu LCD), gdybym chcial go powiesic np. na scianie. Czy mieliscie dolaczone do niej takze dwa wkrety?
 

KomBrat

New member
msba napisał:
Mam pytanie odnosnie Samsunga LE40M87BDX/HEX wersja SX10.

Do zestawu mam dolaczona plastikowa zaslepke (dot. spodu LCD), gdybym chcial go powiesic np. na scianie. Czy mieliscie dolaczone do niej takze dwa wkrety?
Nie, nie było.
 

lvizzz

New member
jak uzyskac full hd z laptopa

Witam, czy ktos mogly mi pomoc.Niedawno kupilem laptopa Samsung r560 z Geforcem 9600 w srodku, zamowilem kabel hdmi i podpialem do TV.Moj telewizor to Samsung LE40M86.Staralem sie ustawic rozdzielczosc obrazu z laptopa na telewizorze na full hd, ale znikaja mi wszystkie ikony, tapeta sie zmniejsza, a okna filmow otwieraja sie gdzies z boku-jakby byly, ale poza ekranem.Sciagnalem film full hd z rapidshare, probowalem go odtworzyc, ale wychodzi na to, ze karta graficzna nie byla w stanie obsluzyc tej rozdzielczosci, co jest malo prawdopodobne;obraz sie non stop 'psul', zanikal.Czy ktos wie, co musialbym zmienic w ustawieniach, ewentualnie jakiego kodeka uzywac.Dzieki
 
Do góry