Samsung seria LE(xx) C650 - wszystkie wielkości (32C650 40C650...), wszystko o serii.

hoffhav

New member
Witam, ile teraz może być wart Samsung LE32B650, w pełni sprawny w dobrym stanie, (nie moglem linka wkleić ale na stronie samsunga jest ten tv), zastanawiam się nad kupnem czegoś nowego ale najpierw chce sprzedać starego ;-)
 

Jericho24

Member
Bez reklam
Witam, ile teraz może być wart Samsung LE32B650, w pełni sprawny w dobrym stanie, (nie moglem linka wkleić ale na stronie samsunga jest ten tv), zastanawiam się nad kupnem czegoś nowego ale najpierw chce sprzedać starego ;-)

200zł. Nowe lepsze modele z mniejszym zuzyciem pradu sa juz nawet po 700zl-800.
 

Seba21

New member
Czy u was też nie działają kanały na Vimeo? Nie używałem dawno tego, ale teraz wszedłem i po tej aktualizacji kilka miesięcy temu widzę, że nie działają.
Druga rzecz, czy zauważyliście, że pojawiła się nowa aplikacja Polvod? Niestety, ale coś chyba schrzanili, wziąłem pierwszy lepszy serial i po czwartej reklamie wywala do menu serialu, na innym to samo. Z kolei jak włączyłem film i się pojawił, ale w okienku, zresztą poza reklamą Lego pozostałe reklamy też w okienku. O co chodzi? Dodam że nie ma opcji pod przyciskiem Tools i P.Size też nie działa.
Teraz jeszcze widzę, że się zawiesza przy wychodzeniu z filmu i całego programu. Szkoda, bo w końcu coś się nowego pojawiło jak nas olał Vod.pl, ale szkoda ze program niedorobiony.
 
Ostatnia edycja:

geralt18

New member
Witam.

Dostałem w "spadku" C650 i mam kilka pytań.

Czy funkcja Guide+ działa w UPC (do odblokowania przez menu serwisowe)?
Czy istnieje możliwość usuwania filmów w Media Player? (jakaś tajna opcja w menu serwisowym)

Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam
 

kagar1989

New member
witam, czy w c650 można zrobić tak, że po nagraniu materiału tv na USB można go później przenieść na komputer i convertować ??
 
Ostatnia edycja:

vipdelfin555

New member
Witam mam wymienioną płyte główną w samsung le40c650 ,która obecnie pracuje na sofcie 1013.2 z 2010-5-28. W związku z tym mam możliwość wgrania każdego softu który wyszedł na ten model tv i tu kieruje pytanie do użytkowników tego modelu , który soft będzie najlepszy .Ponoć z obiegowych opinii najlepszy jest 2004.0 czy to prawda.Softy które konkretnie mnie intersują do wgrania to:1015.1/ 1016 /2004.0 /.Do wyższych nie chce aktualizować bo może aktywuje sobie pvr i time shift na tym tv.Który soft według was jest najlepszy i czy ktoś wgrywał ten z chomika T-VALDEUC 2004.0 czy jest on bezpieczny , czy ma wszystkie pliki tak jak ze strony samsunga.Ponoć softy zaczynające sie na ,,3,, np: takie 3005.1/3006.2/3007.1/3008.3/3009.2/3010.1/3011.0/3014.1/3015
nie są za specjalne . czy to prawda?Generalnie chce pominąć właśnie te z trójką na początku chociażby żeby pominąć blokadę systemową .I zastanawiam sie nad T-VALDEUC 2004.0.
 

Tommi_ASR

New member
Witam, mam problem ze Internaet@TV w moim samsungu LE40C650. Jakiś czas temu narzędzie to zostało zaktualizowane zostały wycięte wszystkie aplikacje które miałem w "Moje Aplikacje" np youtube. Zostało mi tylko 5 aplikacji "Zalecanych" typu tuba.fm których nie mam możliwości odinstalować. Żadnej nowej aplikacji nawet najmniejszej nie mogę zainstalować ponieważ pojawia mi się komunikat "Nie masz wystarczającej pamięci, aby pobrać te aplikację". We właściwościach mam informację, że mam zajęte 335,08MB/335,08MB. Co ciekawe w menadzerze aplikacji jest tylko jedna pozycja iplex.pl zajmująca 731KB. Zerowanie w ustawieniach nie powoduje zwolnienia pamięci. Czy ktoś wie w jaki sposób mogę zwolnić pamięć żeby pobrać i zainstalować jakieś aplikację ?
Wersja usługi Internet@TV: 2.403-5.1.00277
 

vipdelfin555

New member
w internet tv masz opcjię która nazywa się ,,ustawienia,, wejdz w nią i będzie w niej pole opcja do wyboru Menedzer App , w kórej są wyszeczególnione wszyskie zainstalowane aplikacjie . Można je w tym mjejscu usunąć , miejsce w ten sposób się zwolni na te aplikacjie które chcesz pobrac i miec zainstalowane w internet tv.
 

Tommi_ASR

New member
Tak jak napisałem wcześniej w Menadzer App mam tylko jedna pozycję
Co ciekawe w menadżerze aplikacji jest tylko jedna pozycja iplex.pl zajmująca 731KB.
w dodatku ikona kosza jest nie aktywna i nie mogę jej usunąć. Z ustawień wynika, że mam zainstalowanych 5 aplikacji (wszystkie zalecane) i info że cała pamięć jest zajęta (335,08MB). Nie możliwe, że te 5 apek zajmuje całą pamięć 335MB. W sklepie jak sprawdziłem to te apki w sumie powinny zajmować 10MB:
ipla 2,12MB
tvp.pl 1,67MB
player 2,72MB
iplex.pl 1,12MB
tuba.fm 2,44MB
Razem 10,07MB -> w związku z tym zagadką dla mnie jest co zajmuje te pozostałe 325MB...???
Czy ktoś ma jakiś pomysł jak to sprawdzić ?
 
Do góry