Samsung seria LE(xx) C650 - wszystkie wielkości (32C650 40C650...), wszystko o serii.

Tommi_ASR

New member
Zerowanie nie pomaga, internet@TV instaluje się od nowa i dalej mam te 5 apek i całą pamięć zajętą.
Zastanawiam się czy jedynym sposobem nie jest przywrócenie TV do ustawień fabrycznych, o ile da się coś takiego zrobić, muszę poszukać - czy i jak to zrobić.
 

vipdelfin555

New member
jeśli to nie pomoże to jesli nie masz konta na internet tv to je załóż i pózniej wyzeruj jako zalogowany w internet tv.załozenie jest proste wybierz 4 jakieś cyfry potwierdz je i już jest konto i pózniej jak mówie wyzerowanie usługi.
 

Tommi_ASR

New member
Problem rozwiązany :) Przywracanie do ustawień fabrycznych załatwiło sprawę. Internet@TV zainstalował się i od razu zostało zainstalowanych 15 aplikacji które są dostępne na liście Menadżer App i można je usunąć w razie potrzeby :)))
Przy tych 15 apkach mam info, że zajęte jest 275/335 MB :)
vipdelfin555 dzięki za zainteresowanie i pomoc.
Pozdrawiam
 

vipdelfin555

New member
Ponawiam temat:
mam wymienioną płyte główną w samsung le40c650 ,która obecnie pracuje na sofcie 1013.2 z 2010-5-28. W związku z tym mam możliwość wgrania każdego softu który wyszedł na ten model tv i tu kieruje pytanie do użytkowników tego modelu , który soft będzie najlepszy .Ponoć z obiegowych opinii najlepszy jest 2004.0 czy to prawda.Softy które konkretnie mnie intersują do wgrania to:1015.1/ 1016 /2004.0 /.Do wyższych nie chce aktualizować bo może aktywuje sobie pvr i time shift na tym tv.Który soft według was jest najlepszy i czy ktoś wgrywał ten z chomika T-VALDEUC 2004.0 czy jest on bezpieczny , czy ma wszystkie pliki tak jak ze strony samsunga.Ponoć softy zaczynające sie na ,,3,, np: takie 3005.1/3006.2/3007.1/3008.3/3009.2/3010.1/3011.0/3014.1/3015
nie są za specjalne . czy to prawda?Generalnie chce pominąć właśnie te z trójką na początku chociażby żeby pominąć blokadę systemową .I zastanawiam sie nad T-VALDEUC 2004.0.
 

kipol

New member
Witam, posiadam TV Samsung C650 40"-SQ01 i przyszedł czas dać TV dzieciom i kupić nowy 40"-42".
Jaki byście polecili kupić do 3000zł?
ale tak żebym się nie zawiódł na obrazie porównując go z C650 SQ01
 

mafia35

New member
Bez reklam
Samsung 40H6400 lub 6700
lub dołóż 400zł i bierz 40H7000 (tu różnica będzie spora w jakości ogólnie jest bardzo duża).
 

darus75

Member
Witam, posiadam TV Samsung C650 40"-SQ01 i przyszedł czas dać TV dzieciom i kupić nowy 40"-42".
Jaki byście polecili kupić do 3000zł?
ale tak żebym się nie zawiódł na obrazie porównując go z C650 SQ01

Żaden TV w tych czasach nie świeci już tak jak C650 więc jeśli nie musisz wymienić na większy to zostań przy nim. A UE40H7000 to półmat, więc brak głębi kolorów jak w C650 czy B650, B6000, B7000.....
 

wassyl

New member
Witam,

Od ok 3-4 dni mam problem z aplikacją TVN Player. Po wybraniu dowolnego materiału i naciśnięciu PLAY aplikacja zalicza zwis bez żadnego komunikatu. Też tak macie?
 

1Saracen

New member
seria C6500 i moduł Cam z MM

czy nasze tv z serii C6500 obsłużą moduły CAM z multimedii ? .
na stronach MM nie ma ich w wykazie modeli ktore to potrafią
 

darus75

Member
od kiedy to C650 to półmat ...

No właśnie napisałem że UE40H7000 to półmat a nie C650.
Mój LE40C650 to clear panel i obraz w nim ma głębię kolorów i moim zdaniem wszystkie takie powinny być TV. Przesiadłem się teraz na UE48H6400 i obraz niby OK, kolory są, obraz jest ostry, lecz brakuje mi tej właśnie głębi która jest w C650... I nie tylko ponieważ te pierwsze ledowce o których wspomniałem jak B6000 czy B7000 też miały clear panel i głębię.
 

Kirek50

Moderator
Bez reklam
Mam C650 już kilka dobrych lat i nie było żadnych problemów, ale ostatnio pojawił się jeden powążny - być może dlatego, że telewizora używa teraz żona.

Otóż każde uruchomienie Internet TV powoduje po chwili wyświetlenie komunikatu "Wystąpiły zakłócenia w sieci spróbuj ponownie później" i wyrzucenie do poprzedniego ekranu. Oczywiście sieć działa OK i przechodzi wszystkie testy, udało mi się po kilku razach jakoś wejść do ustawień, sprawdzić szybkość sieci (była jak najbardziej OK) i wyzerować Internet TV, ale nie pomogło - dalej jest ten sam problem. Kabel sieciowy, wtyczka itp. OK, bo na nim bez problemu działa Smart TV w playerze Blu-Ray Samsunga.
Nie chcę na razie robić resetu całego odbiornika, bo mam bardzo dobre ustawienia i ich przywracanie trochę potrwa, a nie wiem czy to coś pomoże...

Co to za cholerstwo? Może ktoś ma jakiś pomysł?
 

Kirek50

Moderator
Bez reklam
Rozmawiałem na czacie z dżentelmenem ze wsparcia Samsunga, to jakiś ich błąd serwera, który dotyczy starszych telewizorów z Internet TV. Jak stwierdził, "pracują nad rozwiązaniem problemu", choć pytany o jakieś terminy zasłonił się niewiedzą.
 
Do góry