Samsung seria LE(xx) C650 - wszystkie wielkości (32C650 40C650...), wszystko o serii.

radier

Member
Bez reklam
The following multi-media formats are proved to be supported by TL-WR1043ND Media Server function.

execl.jpg


Może twój TV nie czyta wszystkiego po DLNA.
 

evolution4

New member
Zapomniałem o calach. Samsung LE40C650. Dodatkowo adapter WiFi na USB. Tylko 800 zł?Za tą kwotę nie kupisz nawet nowego TV NoName z marketów w tej wielkości. Myślałem nad ceną 1200 -1300 zł jako optymalną.
 

Jericho24

Member
Bez reklam
Zapomniałem o calach. Samsung LE40C650. Dodatkowo adapter WiFi na USB. Tylko 800 zł?Za tą kwotę nie kupisz nawet nowego TV NoName z marketów w tej wielkości. Myślałem nad ceną 1200 -1300 zł jako optymalną.

A po co komu przechodzony TV w tej cenie?. Gwarancji nie dokupi sie do uzywki, a w sklepie wydluzenie jej do 5lat dla TV w cenie ok 1500zl to dodatkowe 200-300zl, wiec kazdy dobrze myslacy dorzuci te pareset zlotych i wybierze sie po nowy produkt z wiekszymy mozliwosciami multimedialnymi, a komu nie zalezy na tych nowosciach, to i tak kupi najtanszy TV w sklepie, ale z gwarancja.

Zreszta nikt Ci nie zabroni sprzedazy tego TV w cenie jaka Ciebie zadowoli.
 

tdx

New member
Bez reklam
Zapomniałem o calach. Samsung LE40C650. Dodatkowo adapter WiFi na USB. Tylko 800 zł?Za tą kwotę nie kupisz nawet nowego TV NoName z marketów w tej wielkości. Myślałem nad ceną 1200 -1300 zł jako optymalną.

Ja za 800 sprzedalem 40a530 wiec cena 1100 1200 zl jest realna w zaleznosci od stanu. Jak skupisz sie na zaletach tego modelu spokojnie go sprzedasz

wysłane z mojego ATARI 65XE z magnetofonem XC-12
 

dzudzu9

New member
Ja około miesiąca temu sprzedałem 37B650 za niecałe 1000 zł, ale ze wszystkimi papierkami, pudełkami i jeszcze 6m na gwarancji.
 

piteron

Active member
Bez reklam
Witajcie po latach
mój c650 śmiga jak trzeba a na pewno lepiej od nowych "krawędziaków"oczywiście pisze o obrazie bo reszta to niestety widać upływ czasu
przy okazji mam prośbę,przypomnijcie tak krok po kroku jak zainstalować youtube w wersji HD,miałem tak zainstalowane ale robiłem upgrade i wszystko poszło w ......
Pozdrawiam wszystkich posiadaczy
 

Wigash

New member
Ja od pocztku nie robiłem upgrade, ciekaw jestem czy jak zrobię teraz to będa mi chodziły wszystie filmy które mi teraz śmigaja?
 

Wojtaas

New member
Ja również mam problem z TVN Player. Za każdym razem wyskakuje błąd połączenia z siecią :(

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
 

mafia35

New member
Bez reklam
Od razu podpowiem, żebyście się nie czepiali o to telewizora. To wina playera. Testowałem go również na blurayu Samsunga, który ma smart tv i dzieje się to samo. Brak połączenia z siecią, obraz znika, głos nadal słychać i wywala do głównego menu. To ewidentnie wina samego tvn playera.
Mocno wkurzające.
 

Maxwel

New member
Ja ze swojej strony dodam, że dzisiaj pojawiła się aktualizacja aplikacji Demotywatory....niestety, ale wciąż nadal występuje błąd przy niektórych obrazkach, informujący nas: "wystąpił błąd podczas ładowania obrazka"...ehhh :roll:
 
Do góry