Samsung seria LE(xx) C650 - wszystkie wielkości (32C650 40C650...), wszystko o serii.

silver001

New member
Witam,
mam ten sam problem.
Pytanie jest to wina dostawcy playera? TVN?

Chciałem tworzyć nowy temat, ale mam nadzieję że tu wystarczy.

============================
Witam forumowiczów,

ode mnie mini opinia oraz pytanie do Was.

Od ponad dwóch i pół roku korzystam z Samsunga 40", LE40C650, jestem niesamowicie zadowolony z:
- Jakość wyświetlanego obrazu (tylko pliki MKV, plus Vectra)
--- Nie było jeszcze nikogo, kto by nie był zaskoczony płynnością obrazu (100Hz, Motion Flow), itp.
- Jakość wbudowanych głośników, bez żadnych zgrzytów (oglądanie telewizji)
- Absolutnie bezproblemowa obsługa dysków zewnętrznych, USB2.0 / 3.0, Pendrive'y, podłączanie PC, zero problemów z napisami do filmów mkv, kodowanie bezproblemowe
- wyjście optyczne - podłączenie do zestawu z906, taka konfiguracja w pokoju 20m2 świetnie się komponuje, sprawdza zarówno w muzyce (2.1, 4.1), filmach (tylko DTS/DD - w zależności od materiału źródłowego, tu różnie, głównie 5.1, czasem 2.1 (ścieżka stereo))
- nie buczy w nocy, nie wydaje żadnych niepożądanych dźwięków
- podświetlany przyciski na pilocie
- obracany ekran

A teraz minusy:
- bardzo często rozłącza mi TVN Player (Smart TV), choć na dzień dzisiejszy odbiera ok.
- nie obsługuje klawiatury czy myszki pod usb
- nie obsługuje plików FLAC

I ten ostatni minus chciałbym zmienić. Mam najnowszy dostępny ze strony producenta FW do tego modelu: T-VALDEUC-3018.1 wgrany z pendrive'a.

Czy możliwe jest wgranie softu z innego modelu, gdzie obsługa FLAC jest możliwa z nośnika USB?
Znalezienie odpowiedzi w 5380 postach z mało intuicyjną wyszukiwarką utrudnia zadanie.


Pozdrawiam
=======================
 

Valdez_555

New member
Witam mam problem z moim telewizorem co jakiś czas może co 10 min. telewizor zawiesza się tzn. zatrzymuje się obraz lekko przyciemnia się lub wyświetla paski czerwone niebieskie i zielone wplecione w obraz, głos też blokuje potem się sam wyłącza i włącza się ponownie. Po włączeniu obraz jest normalny głos też. Nie wiem co jest czy to koniec?
 

Valdez_555

New member
Witam mam problem z moim TV co jakiś czas tj. co jakieś 10 min wiesza się obraz przyciemnia lekko lub wplata w obraz paski zielone niebieskie i czerwone i zatrzymuje głos potem się sam wyłącza i włącza. działa normalnie aż znowu się nie zawiesi co to moze być
 

sq9etc

New member
Witam mam problem z moim TV co jakiś czas tj. co jakieś 10 min wiesza się obraz przyciemnia lekko lub wplata w obraz paski zielone niebieskie i czerwone i zatrzymuje głos potem się sam wyłącza i włącza. działa normalnie aż znowu się nie zawiesi co to moze być

Zgłoś na serwis, wymienią Ci płytę główną.
 

kitx

New member
Witam. Proszę o info czy u Was działa możliwość logowania do TVN Player poprzez TV. U mnie niewiem czemu to nie działa, jeśli możecie to sprawdźcie tą możliwość.
 

Wojtaas

New member
U mnie niestety też nie działa. Na komputerze loguje się bez problemu a w TV nie pomimo poprawnego wpisania loginu i hasła :-(

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
 

Seba21

New member
Po prawie dwóch latach ciszy nastąpiła aktualizacja vod.tvp.pl, ale nie zauważyłem kompletnie żadnej zmiany. Co ciekawe, na smartfony aplikacja jest aktualizowana co chwilę i można przeczytać listę zmian. Tutaj nawet nie widać co zmienili, poprawili.
 

xelonik

New member
Witam,
Na chwilę obecną mają problem z dostępnością niektórych materiałów filmowych w aplikacjach. Zgłosiłem im to, aktualnie naprawiają...

Incredibly Tapatalked!
 

driwer78

New member
Problem z otwieraniem plików na TV

Witam

Mam taki problem,natomiast mój TV widzi tylko foldery i niektóre pliki z laptopa a z komputera widzi normalnie foldery i ich zawartość.Laptop jest po WI FI a komp na kablu podłączony do sieci.
 

xelonik

New member
Witam

Mam taki problem,natomiast mój TV widzi tylko foldery i niektóre pliki z laptopa a z komputera widzi normalnie foldery i ich zawartość.Laptop jest po WI FI a komp na kablu podłączony do sieci.

Widocznie korzystasz z innych serwerów dlna na lapku i kompie (bądź mają inne ustawienia udostępniania).

Pozdrawiam

Incredibly Tapatalked!
 

driwer78

New member
Czyli jak to można ustawić?
Tu i tu korzystam z Samsung PC Share na lapku dodatkowo zainstalowałem Allshare ale ta sama sytuacja,do tego Allshare wciąż się wyłącza.
 

xelonik

New member
Jeśli dobrze pamiętam to można dodać jakie katalogi i czy rekursywnie mają być udostępnione.

Zobacz czy są takie same ustawienia. Nie napisałeś jakie są wersje Windowsa. Może program nie ma uprawnień do części katalogów? Pytanie było bardzo ogólne, ciężko pomóc.

Pozdrawiam

Incredibly Tapatalked!
 

driwer78

New member
Komp chodzi na XP a laptop na WIN 7
Udostępnianie jest takie samo,jakiś czas działało,potem wywalało że nie obsługiwany format pliku,potem puste foldery,chociaż nie wszystkie,niektóre są w całości tzn folder razem z plikami.Jak zrobię na Samsung PC Share Manager zrobię uaktualnienie stanu to wtedy pojawią się jakieś kolejne pliki.
 

laki439

New member
Witam,
Mam problem ze swoim Samsungiem. Otóż 2msc po skończeniu się ubezpieczenia pojawił sie czarny pionowy pasek ok 0,5cm.
Jest on widoczny niezależnie od złącza DLNA, HDMI, ERO czy naziemna TV.
Czy jest jest to do naprawy i czy opłaca się? Jeżeli tak czy zna ktoś serwis punkt z okolic Warszawy gdzie mógłbym naprawić to
Model to LE40C550
 

elwoood

New member
Pytanie o pendrive do PVR

Witam,

Czy ktoś może mi napisać, jakiego pendrive'a użyć do funkcji PVR? Te które posiadam nie współpracują z PVR. (nie wiem dlaczego). Proszę o podanie jakie parametry powinien mieć pendrive, ew. jakie konkretne modele działają innym użytkownikom.

Dziękuję z góry
 

pavio

New member
Witam,

Czy ktoś może mi napisać, jakiego pendrive'a użyć do funkcji PVR? Te które posiadam nie współpracują z PVR. (nie wiem dlaczego). Proszę o podanie jakie parametry powinien mieć pendrive, ew. jakie konkretne modele działają innym użytkownikom.

Dziękuję z góry


Na bank dziala kingston dtr 500.
Zajrzyj do faq pod postami kolegi tdx punkt 16. Moze zadziałają te co masz.
 

deywies

New member
Bez reklam
Witam,

Czy ktoś może mi napisać, jakiego pendrive'a użyć do funkcji PVR? Te które posiadam nie współpracują z PVR. (nie wiem dlaczego). Proszę o podanie jakie parametry powinien mieć pendrive, ew. jakie konkretne modele działają innym użytkownikom.

Dziękuję z góry

Każdy działa (duży oczywiście).
Wystarczy skopiować na niego plik konfiguracyjny.
 

maple

New member
Witam,

Sieć MM udostępniła swoje kanały (w większości zakodowane) w postaci sygnału DVB-C (planują wprowadzić karty dostępu zamiast dekoderów). Testowo nagrałem sobie kilka programów za pomocą funkcji PVR. Obraz jest OK, ale w przypadku programów TVP1 i TVP2 (jakość SD) dźwięk "jąka się". W przypadku innych niezakodowanych programów (Mango, autorskie programy MM) wszystko jest OK. Czy ktoś wie, w czym może być problem?
 
Do góry