Samsung seria KS na 2016r. WSZYSTKO NA TEN TEMAT

remix70

Member
Witam i mam nadzieję że nie zaśmiecam...
Proszę o porady.
Kupuję tv Samsung SUHD UE55KS7000S.
Ponieważ pokój za mały (14 m2) planuje zakup soundbara.
Jaki bedzie najlepszy do filmów i muzyki tak do kwoty 2000 zł ?
Myslałem o wyborze spośród:
Samsung HW-J651
Yamaha YAS-306SR
Samsung HW-K551
Denon DHT-S514
JBL Cinema - SB 400
Philips Fidelio XS1/12
Czy ktoś ma coś z tych powyżej ?
z góry dzięki
 

Maniek32

New member
Panowie mam pytanie odnośnie słuchawek ponieważ nie ma w ks7000 wejścia jack rozglądam się za słuchawkami bt myślałem o JBL 55 BT ale gdzieś w temacie o słuchawkach pewna osoba napisała że na JBL everest ma przy oglądaniu filmu pół sekundy opóźnienia dźwięku do obrazu z racji że filmy oglądam dopiero jak rodzinka pójdzie spać słuchawki są dla mnie jedyną alternatywą żeby głośniej coś obejrzeć a może lepiej kombinować z przejściówkami z cyfrowego na analog znalazłem coś takiego na allegro i puścić po kablu?
 

rasdson

New member
Rozpakowalem dzisiaj wreszcie swojego 65ks7000. Tyle kasy a w komplecie nie ma nawet kabla hdmi. Polazlem do sklepu a tam tyle rodzai ze zglupialem. Jaki symbol ma miec ten kabel?
Sa jakies 1.4 jakies 2.0 i jeszcze jakies speed a ceny od 40 do 100 za 1.5 metra.
 

maniek530

Banned
Rozpakowalem dzisiaj wreszcie swojego 65ks7000. Tyle kasy a w komplecie nie ma nawet kabla hdmi. Polazlem do sklepu a tam tyle rodzai ze zglupialem. Jaki symbol ma miec ten kabel?
Sa jakies 1.4 jakies 2.0 i jeszcze jakies speed a ceny od 40 do 100 za 1.5 metra.
Kup dla.pewnosci 2.0 bo taki obsluguje hdmi arc
 

pietas

New member
Lipa :(

Witam mi dziś oddali mojego ks 7000 z serwisu ... zamiast plamki , mam świecący pixel na każdym tle do tego 2 rozlania wielkości półtora pixela:(((
 
Ostatnia edycja:

Aerofan

Member
Ma ktoś patent na napisy ? Te fabryczne są za duże, nawet jak ustawie je na najmniejsze i mozna tylko zmienić kolor obwódki, a czcionki już nie, wali na biało po oczach aż miło.
 

Malix7

Member
Ja pierdziele co oni robią w tych serwisach? Ktoś to w ogóle sprawdza po wymianie u nich, czy wymieniają jak leci i nawet nie sprawdzają?
 

pietas

New member
No serwisant kazał mi dzwonić jak bym coś znalazł bo zostawili tv wiadomo zimny to 2h czekałem z powerem, myślicie ze nie będą mi robić problemu ? masakra strasznie widać ten pixel na każdym tle !!!!! jeszcze filmy panoramiczne a on u góry widać go masakra ... i znów nerwy itd ...
 

fausto1

New member
Bez reklam
Ja rowniez dzis rozpakowalem swojego 65ks7000. Od dolu ramka byla lekko wypieta z zastrzaskow ale wystsrczylo mocniej scisnac i wskoczyla w swoje miejsce. Jak jest z tym hdr gdyz mialem xd8505 to tam gdy w netflixie wlaczalem plik hdr to obraz automatycznie przeskakiwal.na ten tryb a tutaj chyba trzeba recznie ? Czy ktos mi podesle plansze do sprawdzenia obrazu oraz czy moge spraedzic czy tv niz nie swiecil u kogos ?

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

pietas

New member
yt

Ja rowniez dzis rozpakowalem swojego 65ks7000. Od dolu ramka byla lekko wypieta z zastrzaskow ale wystsrczylo mocniej scisnac i wskoczyla w swoje miejsce. Jak jest z tym hdr gdyz mialem xd8505 to tam gdy w netflixie wlaczalem plik hdr to obraz automatycznie przeskakiwal.na ten tryb a tutaj chyba trzeba recznie ? Czy ktos mi podesle plansze do sprawdzenia obrazu oraz czy moge spraedzic czy tv niz nie swiecil u kogos ?

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
wpisz sobie w yt bading test i tam masz taki 10 minutowy filmik z sama czernią - ten wybierz 10 min trwa , później bading test ,wyłącz lokalne podświetlanie na testach
 

gret

New member
To ja chyba swojego zostawię w spokoju, jak ma mi przyjść z serwisu z jeszcze gorszą matrycą. :/ masakra trochę z tymi TV. Jak bym zapłacił pełną cenę to bym się naprawdę wku... a tak to jakoś strasznie się nie przejmuję.

Co do czyszczenia: Również polecam niebieską szmatkę dołączoną do TV lekko zmoczoną.
 

fausto1

New member
Bez reklam
Panowie jakie macie ustawienia ppd ps4 pro? Mnie na standardowym i naturalnym sa takie slabe kolory. Fajnie mi sie gra na dynamicznym lekko pozmienianym pod siebie.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

Dejvid1189

New member
Witam, mam kilka pytań odnośnie telewizora. Mam głośniki Modecom MC9860. Chiałbym je podłączyć jednak TV nie ma wyjścia na słuchawki. Da radę podłączyć te głośniki tą przejściówką:

allegro.pl/adapter-optyczny-wtyk-toslink-gniazdo-jack-3-5-i4837424778.html

Drugie pytanie. Jak najlepiej skalibrować TV pod PS4 Pro, PS3, i pod dekoder INEI Intek. Każde ustawienie na inne wyjście HDMI. Jeszcze chciałbym osobny profil do HDR i 4K oraz osobny dla sportu głównie do oglądania meczy w piłce nożnej.
 
Ostatnia edycja:

Graco_32

New member
Ja rowniez dzis rozpakowalem swojego 65ks7000. Od dolu ramka byla lekko wypieta z zastrzaskow ale wystsrczylo mocniej scisnac i wskoczyla w swoje miejsce. Jak jest z tym hdr gdyz mialem xd8505 to tam gdy w netflixie wlaczalem plik hdr to obraz automatycznie przeskakiwal.na ten tryb a tutaj chyba trzeba recznie ? Czy ktos mi podesle plansze do sprawdzenia obrazu oraz czy moge spraedzic czy tv niz nie swiecil u kogos ?

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

W serii KS po włączeniu materiału z HDR tv automatycznie zmienia ustawienia obrazu tzn, podbija wszystkie wartości np kontrast jasność itp. Ja tak mam w 55 KS 8000 po włączeniu filmiku z HDR na youtube, że ustawione na to źródło parametry obrazu same zmieniają się kiedy film jest w HDR.
 
Do góry