Samsung seria KS na 2016r. WSZYSTKO NA TEN TEMAT

RHJG

New member
Bez reklam
Witam co Ty chcesz od tego TV,ja tu nic nie widzę ? Zobacz Panasonica na tych planszach....szczególnie na ostatniej.
 

fausto1

New member
Bez reklam
Fausto z tego co pamiętam wcześniej kupiłeś Sony xd8505 i wymieniłeś na Samsunga tak?
Jakbyś mógł na szybko opisać jak wrażenia po przesiadce :) Pozdro
Tak, dawno juz zapomniałem o tym Xd8505. Niestety nie byl to trafny wybor. Moze z powodu matrycy ips gdyż zawsze mialem matryve VA w swoich telewizorach i byly to samsungi. Jakosc obrazu naprawdę robi wrazenie. Kwestia wizualna rowniez jak najbardziej. Pilot smukly i swietny desing tak samo jak sam tv. Brak androida.. nie uważam to za zaden problem gdyz to co potrzebuje znajde również tutaj. Sama jakosc wykonania , odpukac chyba trafiłem ogarnieta sztukę. Dla pewnosci nie zrywam żadnych folii z ramki czy z obudowy telewizora gdyz mam 30 dni na zwrot w MM. Z ps4 pro wspolgra swietnie

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

4kAmator

New member
fausto1 pod którym hdmi masz pro podpięte? - czy to ma wgl znaczenie?
Czy na wyjściu z ps4 w ustawieniach masz wszystko dane na automat"?:

Jak tu na forum dodać link lub zdjęcie z "i m g u r .com" ?? - da się?? :)
 
Ostatnia edycja:

fausto1

New member
Bez reklam
Ja mam pod hdmi 1 . Zastanawiam sie czy w samsungu jest cos takiego jak tryb hdmi ulepszony. W sony bylo taka opcja i wtedy bodajze w ustawieniach ps4 mozna bylo dac ustawienia kolorow na ten ostatni, nie pamietam nazwy a tak jest na szaro ta opcja

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

rooland

New member
Dla pewnosci nie zrywam żadnych folii z ramki czy z obudowy telewizora gdyz mam 30 dni na zwrot w MM.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Możesz sprawdzić kiedy Twój telewizor został wyprodukowany ? Bo może poprawili trochę wady wieku dziecięcego.

Chce zrobić podobnie jak Ty, tylko ja chce zakupić w Saturnie (przez internet) i też tam jest 30 dni na zwrot. Tylko czy w tym czasie mogę go normalnie używać, aktualizować, ustawiać pod siebie, testować? Czy może zwrot jest ograniczony godzinami przepracowanymi telewizora czy czymś takim? Czy to ich nie powinno interesować skoro mamy 30 dni na oddanie?
 

fausto1

New member
Bez reklam
Uzywasz sobie jak chcesz tyllo nie moze miec pozdejmowanych folii. Ja tak zrobiłem z xd8505 z euro rtv i odeslalem gdyz nie bylem zadowolony z obrazu. A gdzie sprawdzić date produkcji oraz czy jakos bezpiecznie da sie spraedzic ile tv świecil?

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

pebe86

Member
Bez reklam
Mój egzemplarz 60KS7000 pochodzi z MM, kupowany 2 tygodnie temu. Wisi na ścianie. Z ciekawości jeszcze wczoraj sprawdziłem matrycę- żadnych bad pixeli, obudowa również jeszcze się trzyma ;)

Także jest nadzieja że w późniejszych partiach poprawili jakość wykonania. Ja jestem bardzo zadowolony- jedyna wada to bardzo trudna do umycia matryca (jak go kupicie to wyjmujcie ostrożnie, żeby nie było odcisków palców- wtedy go już nie myjcie, bo efekt gorszy niż przed myciem ;)
 

Aerofan

Member
Też kupowałem z MM, sprawdziłem dokładnie żadnych wad pikseli, podświetlenie równomierne, obudowa nie odstaje. Jestem bardzo zadowolony póki co.
 

rooland

New member
Już padło to pytanie " jak tam z obsługą dekoderów satelitarnych ? " jest jakaś lista? Czy to automatycznie połączy się albo nie ?

Hmm czyli jest nadzieja że coś tam zmienili na dobre ;)
 

Aksel

Member
Przywieźli dzis z serwisu. Na matrycy pełno śladów po paluchach, oraz rysy na szkle. Nie odebrałem no bo przecież miałem nowa matryce! Ręce opadają, zamówili nowa matryce bo tv nie wymienia takze znowu czekam...
 
Ostatnia edycja:

barburian

New member
Bez reklam
Napisałbym skargę do Producenta na Serwis i żądaniem wymiany TV przez Producenta, oraz żądanie by producent wykreślił w/w serwis z firm autoryzowanych przez Producenta
 
Do góry