Samsung seria KS na 2016r. WSZYSTKO NA TEN TEMAT

fausto1

New member
Bez reklam
To musze sprawdzić raz jeszcze. U mnie dysk czyta tylko jak podlacze bezpośrednio pod tv . Na tym dołączonym ustrojstwie niestety nie czyta. Chyba za male napiecie

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam wyłącz nie oglądaj....A poważnie nie martw się na zapas,jak masz pecha to w drewnianym kościele cegłówka na głowę spadnie ?
 

4kAmator

New member
RHJG. Zbyt piękny obraz żeby nie oglądać :p a tak serio, to człowieka aż trzęsie jak to wszystko czyta ... No ale cóż...życie.
Przy okazji mam pytanko, w które gniazda hdmi podłączyć ps4 oraz deko nc+ ? bo to chyba nie jest obojętne?
 

pietas

New member
kur.....

PANOWIE!!!!!! Przypominam ze w piątek dostałem tv z serwisu był wymieniany panel i odklejająca się obudowa !!!! Panel do dupy!! , znów do wymiany,chyba ze samsung będzie robił mi jakieś problemy ....????? , dwa zabrudzenia i sub pixel zielony świeci cały czas jest nie do zniesienia zdjęcia w postach wcześniej !!!!a dziś idę koło tv i proszę obudowa już odłazi heheheh no *************** normalnie szkoda słów ...
 
Ostatnia edycja:

fausto1

New member
Bez reklam
Moim zdaniem doplata do xd93 prawie 3 klockow bo tak by bylo w moim przydku 65 calowgo nie widze sensu. Wiem ze xd93 to lepszy tv ale obraz nie bedzie kilka razy lepszy niz ten z ks zeby bylo to warte takiej doplaty Mialem 2 tyg xd8505 i jest o niebo lepiej. Az musze sie przyjrzeć swojej obudowie oraz spraedzic matryce. Odnosnie tych plam i bad pizeli to jakim materialem sprawdzacie?

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

rooland

New member
Witam,

Ostatnio zacząłem bardzo interesować się UE55KS7000 lecz mam jedno pytanie dotyczące współpracy z nc +. Telewizor oprócz jak dla mnie wypas wyglądu oraz możliwości posiada super pilota. Tylko jak to jest jak się ma telewizję satelitarną z tunerem... czyli z dodatkowym tunerem i dodatkowym pilotem którym sterujemy/zmieniamy kanały i wtedy ten super fajny pilot już jest tylko do włączania i wyłączania telewizora i możliwości smart. Czy jest jakaś możliwość aby sparować oba urządzenia (te od nc+ / albo może jakiś inny tuner np ferguson) żeby wszystko działało z jednego pilota ? Niestety, nie mogę zastosować modułu cam bo mam multiroom a wtedy moduł cam nie jest osiągalny. Jest jakieś rozwiązanie na mój problem żeby obsługiwać wszystko jednym pilotem (tv i tuner)? Aktualnie posiadam tuner Ferguson Ariva 300.

Dzięki i pozdrawiam !
 

ernet

Active member
Bez reklam
RHJG. Zbyt piękny obraz żeby nie oglądać :p a tak serio, to człowieka aż trzęsie jak to wszystko czyta ... No ale cóż...życie.
Przy okazji mam pytanko, w które gniazda hdmi podłączyć ps4 oraz deko nc+ ? bo to chyba nie jest obojętne?

Podbijam temat. Też jestem ciekawy czy te wejścia są "dedykowane" lub "zalecane" do konkretnych urządzeń.
 

kv77

New member
Witam,

Ostatnio zacząłem bardzo interesować się UE55KS7000 lecz mam jedno pytanie dotyczące współpracy z nc +. Telewizor oprócz jak dla mnie wypas wyglądu oraz możliwości posiada super pilota. Tylko jak to jest jak się ma telewizję satelitarną z tunerem... czyli z dodatkowym tunerem i dodatkowym pilotem którym sterujemy/zmieniamy kanały i wtedy ten super fajny pilot już jest tylko do włączania i wyłączania telewizora i możliwości smart. Czy jest jakaś możliwość aby sparować oba urządzenia (te od nc+ / albo może jakiś inny tuner np ferguson) żeby wszystko działało z jednego pilota ? Niestety, nie mogę zastosować modułu cam bo mam multiroom a wtedy moduł cam nie jest osiągalny. Jest jakieś rozwiązanie na mój problem żeby obsługiwać wszystko jednym pilotem (tv i tuner)? Aktualnie posiadam tuner Ferguson Ariva 300.

Dzięki i pozdrawiam !

Mam dekoder NC+ jeszcze starego typu ITI-5720SX i pilot współpracuje z nim prawie idealnie. Działa większość niezbędnych funkcji poza wyłączaniem. Mimo usilnych prób nie udało mi się tego problemu rozwiązać.
Po konfiguracji samego pilota w smart tv pojawia się też dodatkowe menu dla dekodera (m.in: lista nagrań, ulubione kanały które można samodzielnie konfigurować).

ps.
Jak ktoś ma rozwiązanie na brak wyłączania dekodera to będę wdzięczny za info.
 

rooland

New member
Mam dekoder NC+ jeszcze starego typu ITI-5720SX i pilot współpracuje z nim prawie idealnie. Działa większość niezbędnych funkcji poza wyłączaniem. Mimo usilnych prób nie udało mi się tego problemu rozwiązać.
Po konfiguracji samego pilota w smart tv pojawia się też dodatkowe menu dla dekodera (m.in: lista nagrań, ulubione kanały które można samodzielnie konfigurować).

ps.
Jak ktoś ma rozwiązanie na brak wyłączania dekodera to będę wdzięczny za info.


Dzięki za odpowiedź. Czyli rozumiem, że ten smart pilot uczę obsługi dekodera ? Czy dekoder potrzebuje jakieś funkcji, złacza aby to wszystko dobrze ze sobą działało ? Czy to jest na zasadzie wciskam " vol + " a potem na smart pilocie również naciskam "vol +" ? Czy jest jakaś lista obsługiwanych dekoderów ?
 

kv77

New member
W dekoderze nic się nie ustawia tylko jest podłączony kablem hdmi do tv. W telewizorze wchodzi się w opcję konfiguracji uniwersalnego pilota. Tam dodaje się nowe urządzenie ("dekoder kablowy lub satelitarny") i z listy usługodawców wybiera się w tym przypadku nc+. Po tym wykonuje się dalsze kroki konfiguracji polegające na próbie zmiany kanałów. Jak to się uda to zatwierdza się ustawienie i pilot jest skonfigurowany do obsługi dekodera. Jest to wszystko czytelne i łatwe do wykonania.
 

fausto1

New member
Bez reklam
Powie ktos jak sprawdzic czy matryca ma takie defekty o których piszecie?

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

cris6

New member
Wie ktoś jak ustawić audio w tym tv aby kino domowe przełączało samo Dolby D albo Dts w zależności jaka jest ścieżka dźwiękowa. Teraz żeby włączyć film w DTS muszę zmieniać to w ustawieniach audio w tv.
 

fausto1

New member
Bez reklam
U mnie to wygląda tak.
0632f3add4792c499a5ef05bf49c567a.jpg
32d19e3d862ba5bc178f340fa92bd6c6.jpg
93a6c7d9ea3d989f430ccc33d653d3a2.jpg


Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry