Samsung seria KS na 2016r. WSZYSTKO NA TEN TEMAT

hydrooo

New member
Cześć!

Waham się pomiędzy ue78ks9000 a ue78ks9500.
Czy faktycznie full podświetlenie led jest warte tej różnicy w cenie ?
Prosił bym o wypowiedź bo jednak różnica jest spora a jak już kupować tv w takiej cenie to może warto pomyślec nad tym wyższym modelem.
Jak Wam się wydaje?
 

RHJG

New member
Bez reklam
[/ATTACH]Witam wg mnie nie ma tutaj co porównywać,jak Ciebie stać to nie widzę problemu....Tak wygląda i w środku KS9500.Na Fotce amerykańska wersja KS9800.Poczytaj na avsforum.com.
 

MrSadistic

New member
Sony albo inna marka wam płaci za szydzenie z serii KS?
Poważnie pytam bo wychodzi na to że każdy egzemplarz opuszczający linie produkcyjną musi być wadliwy. A najwięcej mają do gadania osoby które albo powielaja posty innych użytkowników lub ogladaly TV gdzieś w sklepie na chwilę . Sam posiadam KS7000 i w dniu zakupu od razu poleciała na sciane. Do tej pory, podkreślam do tej pory nie zauważyłem jakiś problemów z obudowa. Minęło już prawie 1.5 msc. Jedynym problemem dla mnie była wina softu przez którego tv gubil obraz. Ale po nowym sofcie 1150 wszystko hula.

Jeszcze najważniejsze. Póki co nie ma lepszego TV w tym przedziale cenowym. Choć wiadomo że to kwestia czasu ale taka jest prawda.
 

impressa88

New member
Sony albo inna marka wam płaci za szydzenie z serii KS?
Poważnie pytam bo wychodzi na to że każdy egzemplarz opuszczający linie produkcyjną musi być wadliwy. A najwięcej mają do gadania osoby które albo powielaja posty innych użytkowników lub ogladaly TV gdzieś w sklepie na chwilę . Sam posiadam KS7000 i w dniu zakupu od razu poleciała na sciane. Do tej pory, podkreślam do tej pory nie zauważyłem jakiś problemów z obudowa. Minęło już prawie 1.5 msc. Jedynym problemem dla mnie była wina softu przez którego tv gubil obraz. Ale po nowym sofcie 1150 wszystko hula.

Jeszcze najważniejsze. Póki co nie ma lepszego TV w tym przedziale cenowym. Choć wiadomo że to kwestia czasu ale taka jest prawda.
Mimo tych złych komentarzy o serialu ks 7000 zakupiłem owy tv. Dla mnie to nie problem ze odstaje obudowa. W końcu nie będę przecież podziwial ją tylko matryce....

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

barburian

New member
Bez reklam
Tv

Cześć!

Waham się pomiędzy ue78ks9000 a ue78ks9500.
Czy faktycznie full podświetlenie led jest warte tej różnicy w cenie ?
Prosił bym o wypowiedź bo jednak różnica jest spora a jak już kupować tv w takiej cenie to może warto pomyślec nad tym wyższym modelem.
Jak Wam się wydaje?


KS9500/KS9800 - to b.dobry TV - jeśli Cię stać to tylko kupować .
Jeszcze bym przeanalizował :
75X9405C SONY oraz 75XD9405 SONY
 

Zibowski

New member
Sony albo inna marka wam płaci za szydzenie z serii KS?
Poważnie pytam bo wychodzi na to że każdy egzemplarz opuszczający linie produkcyjną musi być wadliwy. A najwięcej mają do gadania osoby które albo powielaja posty innych użytkowników lub ogladaly TV gdzieś w sklepie na chwilę . Sam posiadam KS7000 i w dniu zakupu od razu poleciała na sciane. Do tej pory, podkreślam do tej pory nie zauważyłem jakiś problemów z obudowa. Minęło już prawie 1.5 msc. Jedynym problemem dla mnie była wina softu przez którego tv gubil obraz. Ale po nowym sofcie 1150 wszystko hula.

Jeszcze najważniejsze. Póki co nie ma lepszego TV w tym przedziale cenowym. Choć wiadomo że to kwestia czasu ale taka jest prawda.

No i właśnie , te 1150 zniknęło ze strony wsparcia samsunga. Też liczyłem na tę aktualizację.
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Nie wiem jak bardzo jestescie zadowoleni ze swoich KS7000, ale kazdego chyba troche swedzi, jak widzi ze hamburgery maja go w 65" na czarno- piatkowej wyprzedarzy za 700 dolcow (KS8000 w US , to europejski KS7000)


[youtube]l19jfRWPP8E[/youtube]
 

mateo1977

New member
Czy ktoś z Was korzystał z profesjonalnej kalibracji?
Dzisiaj kolega zaproponował kalibracje za w sumie 530zl co przyznam szczerze, że mnie nie zachęciło.
 

wingg

New member
Nie wiem jak bardzo jestescie zadowoleni ze swoich KS7000, ale kazdego chyba troche swedzi, jak widzi ze hamburgery maja go w 65" na czarno- piatkowej wyprzedarzy za 700 dolcow (KS8000 w US , to europejski KS7000)


[youtube]l19jfRWPP8E[/youtube]
Za 795 $.
I ok ,to jest "Black Friday" ....
(W zeszłym roku w USA w takiej cenie wyprzedawali telewizory fhd Sony 65' Serii W -bo słabo schodziły, )
-->>
 
Ostatnia edycja:

rafaell68

Member
Czy posiadacz 60KS7000 mógłby zmierzyć wymiary kartonu, bo nie wiem czy mi do auta wejdzie?
EDIT: OK znalazłem : 1463 x 887 x 150 mm
 
Ostatnia edycja:

mateo1977

New member
Czy wiecie jak mogę wejść w menu serwisowe?
Na wcześniejszych stronach jest info
INFO” - „MENU”, - „MUTE” - „POWER ON
Ale na tym małym pilocie nie ma możliwości.
 

impressa88

New member
Wiemy ja kiedyś wchodziłem na telefonie poprzez aplikacje dedykowana z przyciskami serwisowymi

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry