Samsung seria KS na 2016r. WSZYSTKO NA TEN TEMAT

Kamillo4891

New member
Dzisiaj pojeździłem po sklepach i w mediamarkt mi odradzano ten model TV,gość mówił,że mają sporo reklamacji. Zamówiłem na sobote XD93 55cali w euro agd za 7199 po rabacie, i chyba już przy tym zostanę, bo można już zgłupieć 😊

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka
 

Zibowski

New member
Witam

Czy ktoś instalował wersję oprogramowania 1150. Nie wiem co daje, wszystko mi ładnie chodzi i nie chce sobie pogorszyć?

Mój 49ks7000 wyświetla ostatnią aktualizację 1142. nic nie informuje o 1150 ,która z kolei jest - była na stronie wsparcia samsunga. Własnie była bo aktualnie na tej stronie jest 1142 Dziś chciałem pobrać ze strony Samsunga 1150 i wgrać do tv , ale jej już nie ma. Czy ktoś cóś wie o co chodzi, dlaczego znikła aktualizacja 1150
 
Ostatnia edycja:

magiks33

Member
Mój 49ks7000 wyświetla ostatnią aktualizację 1142. nic nie informuje o 1150 ,która z kolei jest - była na stronie wsparcia samsunga. Własnie była bo aktualnie na tej stronie jest 1142 Dziś chciałem pobrać ze strony Samsunga 1150 i wgrać do tv , ale jej już nie ma. Czy ktoś cóś wie o co chodzi, dlaczego znikła aktualizacja 1150

no Fakt na stronie już nie 1150 może ludzie huczali o reklamę pilota,mi się wcześniej zaktualizował do 1150.
 

impressa88

New member
Witam wszystkich. Czy warto wydać na tv samsung ue60ks7000 5599zl plus 500zl cash back?

Pytam ponieważ czytałem że da problemy z matryca i obudową.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

Kamillo4891

New member
Witam wszystkich. Czy warto wydać na tv samsung ue60ks7000 5599zl plus 500zl cash back?

Pytam ponieważ czytałem że da problemy z matryca i obudową.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Witam.
Też go miałem brać, ale u mnie nie było aż takiej promocji, w sklepie mi odradzili tego samsunga bo dużo z nim problemów i zamówiłem w końcu Sony XD93.
 

VergilSparda

New member
Miałem chwilkę czasu i wpadłem do rtv obejrzeć co nieco. Od razu przy wejściu stał 65ks9000 za 10500. Obraz miażdżył każdy inny telewizor ale jak spojrzałem na obudowę to mi ręce opadły. Odchodziła w... 5 miejscach. Oba dolne rogi bardzo odstawały, lewy górny i 2x mniej więcej po środku. Po tym co zobaczyłem ta marka niemal przestała dla mnie istnieć.
 
Do góry