Samsung seria KS na 2016r. WSZYSTKO NA TEN TEMAT

kosa666

New member
dopłaciłbym i do 9500 - chciałem kupić najwyższy model ale PŁASKI!

PS - jak z tym sportem? piłkę da się oglądać?
 

mwerd

New member
Jestem już zdecydowany aby kupić 55ks7000.
Podpowiedzcie gdzie wg Was najlepiej kupić telewizor? Abstrahując od ceny, bardziej patrzę pod kontem znanych wad niektórych egzemplarzy serii KS.

Internet (kinowdomu.pl - podobno sprawdzają przed wysyłką tv i wysyłają sprawny egzemplarz)
Na miejscu (mediamarkt, eurortvagd, samsung brand shop, mediaexpert)

Z góry dzięki za sugestie.
 

andrzeej

Member
Hej od dziś w euro rtv ks 65 7000 jest w cenie 7490 byłem kupiłem czekam na dostawę. To będzie bardzo długi weekend dostawa dopiero w poniedziałek. ....
 

Artison

New member
nowy 55ks7000 i plamka na matrycy

Witam serdecznie!od 3 dni jestem posiadaczem tego samsunga.Obraz świetny,niestety już został zgłoszony do serwisu ponieważ w prawym dolnym rogu ekranu odchodzi ramka.O ile ta kwestia nie jest problemem dla serwisu(z tego co wiem) ,to nurtuje mnie jeszcze kwestia małej szarej plamki w rogu ekranu ,jakby coś było odbite.Widać to tylko na wyłączonym tv ..Z natury nie lubię się wykłucać ale zgłoszę to również serwisantowi ponieważ jestem wzrokowcem to raz, dwa to kwestia tego że nowy tv powinien być bez żadnej skazy..Jeśli ktoś jest w stanie powiedziec co to może być za "plamka", będę wdzięczny.Próbowałem zrobić temu zdjęcie ,niestety nie da rady tego uchwycić.Wygląda jakby coś było odbite ,doczyscic się tego nie da.Pozdrawiam forumowiczów!
 

mwerd

New member
Aktualnie w MM jest do kupienia 55ks7500 za 5400zł + 10 bonów po 50zł do BP.
Chciałem kupić 55ks7000 ale się zastanawiam nad tym powyżej. Czy ma on mniej problemów niż 7000? Czy również powszechne są martwe piksele, źle spasowana obudowa, nadmierny clouding itp?
Czy jednak lepiej 7000 za 5500?
 

barburian

New member
Bez reklam
Bo te na łapach po bokach to KS8000 oznaczenie na rynek USA ,a w Polsce
ten model to KS7000. KS8000 w Polsce - to w USA KS9000
 

pietas

New member
Witam serdecznie!od 3 dni jestem posiadaczem tego samsunga.Obraz świetny,niestety już został zgłoszony do serwisu ponieważ w prawym dolnym rogu ekranu odchodzi ramka.O ile ta kwestia nie jest problemem dla serwisu(z tego co wiem) ,to nurtuje mnie jeszcze kwestia małej szarej plamki w rogu ekranu ,jakby coś było odbite.Widać to tylko na wyłączonym tv ..Z natury nie lubię się wykłucać ale zgłoszę to również serwisantowi ponieważ jestem wzrokowcem to raz, dwa to kwestia tego że nowy tv powinien być bez żadnej skazy..Jeśli ktoś jest w stanie powiedziec co to może być za "plamka", będę wdzięczny.Próbowałem zrobić temu zdjęcie ,niestety nie da rady tego uchwycić.Wygląda jakby coś było odbite ,doczyscic się tego nie da.Pozdrawiam forumowiczów!

musisz wrzucić fotkę , popróbuj może się uda jak lampom przyświecić , taki niebieskawy jakby zaciek widoczny tylko pod światło jak coś się odbija na wyłączonym tv? ? czyściłeś go już ?
 
Ostatnia edycja:

RHJG

New member
Bez reklam
Ta mała szara plamka to może ale nie musi być odcisk kciuka,za mocno "złapany" TV,nie do usunięcia jeżeli jest od tego...
 

xgrzesx2

New member
Mam 60KS7000 do którego podłączony jest dekoder UPC (Cisco). Dekoder nie obsługuje HDMI CEC co powoduje, że pilotem od TV mogę sterować dekoderem ale nie da się włączyć/wyłączyć dekodera co powoduje, że i tak muszę korzystać z dwóch pilotów. Mam jeszcze pilot uniwersalny Logitech Harmony One i fajnie byłoby nim sterować zarówno dekoderem jak i TV. Z dekoderem nie ma problemu ale pilotem Logitecha nie jestem w stanie starować TV. Czy możliwe że sterowanie TV jest tylko po BT ?
 

Metrolog

New member
Posiadam starszy model TV i wszystkie funkcje pilota smart realizowane są przez BT oprócz wspomnianej poniżej funkcji wł/wył. Na wyposażeniu jest oczywiście tradycyjny pilot IR na którym można robić dokładnie to samo co na pilocie smart za wyjątkiem usług głosowych i pointera.
 
Ostatnia edycja:

pablov7

Member
Panowie dziś pilot w KS8000 przestał działac tylko w aplikacji netflix, nie można jej usunąć całkowicie bo jest informacja, że aplikacje które są główne nie można usunąć. Dałem na ponowne instalowanie ale nic to nie dało. Ktoś się spotkał z takim problemem?
Po za apkę wszysto działa jak trzeba we wszystkich aplikacjach.
Nie chce całkowicie przywracać telewizora do ustawień fabrycznych przez jedną apkę..

Edit:
W ostatniej chwili rozwiazałem problem, odlaczylem kabel zasilający na 5 minut, wyłączyłem router i dało efekt, działa jak powinno :)
 
Ostatnia edycja:

rafaell68

Member
Panowie dziś pilot w KS8000 przestał działac tylko w aplikacji netflix, nie można jej usunąć całkowicie bo jest informacja, że aplikacje które są główne nie można usunąć. Dałem na ponowne instalowanie ale nic to nie dało. Ktoś się spotkał z takim problemem?
Po za apkę wszysto działa jak trzeba we wszystkich aplikacjach.
Nie chce całkowicie przywracać telewizora do ustawień fabrycznych przez jedną apkę..

Edit:
W ostatniej chwili rozwiazałem problem, odlaczylem kabel zasilający na 5 minut, wyłączyłem router i dało efekt, działa jak powinno :)

Problem jest znany. Miałem też taki przypadek z dwa razy. Dopiero odłączenie od zasilania pomogło.
Musimy chyba czekać na jakiś update FW. Może coś tam poprawią.

EDIT : Pisząc tego posta stwierdziłem że sprawdzę czy czasem nie ma nowego FW.
Okazuje się, że jest :) FW : 1165.1 z dnia 25.02.2017
Trzeba przetestować.
 
Ostatnia edycja:
Do góry