Samsung seria KS na 2016r. WSZYSTKO NA TEN TEMAT

xgrzesx2

New member
Masz na myśli tą odpowiedź która nie odpowiada na moje pytanie ?

"Bo za 2 razem wygasza cala matryce , powtórzysz operacje i znów będzie jasno od chmurek ... jakoś YT tak działa na tym tv"
 

krzysb

New member
Tak właśnie to sobie wymyśliłem :) Generalnie na razie sobie jakoś pracuje, wady widać tylko z bardzo bardzo bliska, więc poczekam na koniec GW. Chyba, że urodzi się coś nowego, czego wcale nie wykluczam przy tak wspaniale skonstruowanym technologicznie TV, gdzie codziennie KS może zaskoczyć czymś nowym swojego użytkownika...a to przecież dopiero początki użytkowania tej serii więc wszystko możliwe- dziś obudowa, jutro pixele, pojutrze jakieś plamki, a za kilka dni ...padnie płyta główna :)
 

krzysb

New member
gdzieś czytałem, nawet chyba na forum, że 8 pikseli to minimum, choć producent twierdzi, że wymienia po 1 , bo przecież to niemożliwe aby coś takiego się działo. Niestety użytkownicy KS zweryfikowali poglądy Samsunga a ci podnieśli normy :) Na razie nie mam czasu się tym zająć, zresztą żonka dostałaby histerii jakby się dowiedziała, że jej serialowe pudło się już popsuło i trzeba naprawiać nowiutki TV. :)
 

pietas

New member
Masz na myśli tą odpowiedź która nie odpowiada na moje pytanie ?

"Bo za 2 razem wygasza cala matryce , powtórzysz operacje i znów będzie jasno od chmurek ... jakoś YT tak działa na tym tv"

nie , tv tak ma ze jak włączysz statyczne czarne tło to wygasza matryce nawet na diodach off bo po co ma tracić energie itd jak i tak jest czarno ...
a na myśli miałem to :

hejka , no to pewnie moduł )) a widzisz bo były przypadki że pól panelu świeciło ciemniej pół jaśniej , osobiście w pierwszym modelu co sprawdzałem w sklepie tak było ... ustaw sobie jednolite tło czerwone , zielone , szare nie czarne włącz podświetlanie 20 jeśli kolor jest jednolity to ok a jak np polowa panelu ciemniejsza połowa jaśniejsza to źle... i zarówno ty jak i kolega xgrzesx2 sprawdźcie to po 2 YT clouding test i tam jest filmik 10 min black screen , diody smart na off podświetlanie 20 i puścić będzie widać jak sprawa u was stoi z cloudingiem , bo ten test z tym kwadracikiem białym to o dupę trochę rozbić bo może ci poświatę od kwadracika robić , dajcie znać albo zdjęcia poróbcie jak to wygląda na tym 10 min black screen ... jakby wygasiło matryce całkiem to na pilocie kółko wcisnąć żeby pokazało się menu i cofnąć strzałeczką i już nie będzie wygaszać , czasem YT tak wygasza na tym tv ...
 

pietas

New member
gdzieś czytałem, nawet chyba na forum, że 8 pikseli to minimum, choć producent twierdzi, że wymienia po 1 , bo przecież to niemożliwe aby coś takiego się działo. Niestety użytkownicy KS zweryfikowali poglądy Samsunga a ci podnieśli normy :) Na razie nie mam czasu się tym zająć, zresztą żonka dostałaby histerii jakby się dowiedziała, że jej serialowe pudło się już popsuło i trzeba naprawiać nowiutki TV. :)

kolego spokojnie :) tych czarnych jak nie są w grupie to nie widać przecież , ja ma dwa i się cieszę ze tylko tyle :))) z gwarancją nie ma problemu naprawdę serwisanci nic nie zadziwiają itd ,pisałem...

pomyśl jak byś miał po prześwietlany, oglądasz ciemna scenę a tam choinka ?:)) albo bading :) a tak to ciesz się z tv bo tv ok i rewelacyjnie współpracuje z konsolami i pc, input lag rewelacja, wymień moduł a najlepiej podepnij pod hdmi i tyle :) piwko , czy co tam kto lubi i filmek:)
 

andrzeej

Member
Witam, mam dość nietypową prośbę czy ktoś mógł by mi zmierzyć jakie wymiary ma pudło bo sam sobie chce tv przywieź a nie wiem czy wejdzie ( pacjent to opel astra h hatchback). Można wieź tv na leżąco?
I jeszcze jedno jaki jest rozstaw nóżek w 65 calach (ks7000) w węższej konfiguracji i szerszej? Z góry dziękuje za pomoc.


edit. znalazłem Opakowanie (SxWxG)
1565 x 947 x 155 mm ;-)
 
Ostatnia edycja:

rafaell68

Member
Ja swojego 60" wiozłem w bagażniku na leżąco przy złożonych tylnych siedzeniach. Warto tylko jeśli siedzenia nie składają się idealnie na płasko podłożyć koc albo coś żeby uzupełnić przestrzeń. Zmieści Ci się ten 65" do Astry?
 

andrzeej

Member
idę zaraz mierzyć.

edit. powinno wejść jest zapasu ok 4 cen. na szerokość i z 5 cen na długość.
 
Ostatnia edycja:

pietas

New member
hm

Witam, mam dość nietypową prośbę czy ktoś mógł by mi zmierzyć jakie wymiary ma pudło bo sam sobie chce tv przywieź a nie wiem czy wejdzie ( pacjent to opel astra h hatchback). Można wieź tv na leżąco?
I jeszcze jedno jaki jest rozstaw nóżek w 65 calach (ks7000) w węższej konfiguracji i szerszej? Z góry dziękuje za pomoc.


edit. znalazłem Opakowanie (SxWxG)
1565 x 947 x 155 mm ;-)


Nawet na pudelku masz narysowane że nie WOLNO TV przewozić na leżąco !!!!!!!!! może pęknąć , albo będziesz miał problemy z cloudingiem jak się powygina, ale to wiadomo może się nic nie stać , ja bym nie ryzykował ...
 

fausto1

New member
Bez reklam
Wszystkie firmy i tak woza na leżąco. Ja w aucie też przeeozilem i bez problemu bylo

Wysłane z mojego SM-G928C przy użyciu Tapatalka
 

RHJG

New member
Bez reklam
Z fabryki jedzie na paletach,na stojąco. Tak powinno być przewożone to,że Ty miałeś szczęście ok,tylko nie każdy je ma i po co ryzykować....
 

andrzeej

Member
Pewnie zrezygnuje z własnego transportu. Da rade ktoś zmierzyć szerokość pods. W ks 7000 65" najlepiej w węższym wydaniu. ( szafkę mam szeroką na 102cm.)
 
Do góry