Samsung seria KS na 2016r. WSZYSTKO NA TEN TEMAT

Kasio

Member
Witam, mam dość nietypową prośbę czy ktoś mógł by mi zmierzyć jakie wymiary ma pudło bo sam sobie chce tv przywieź a nie wiem czy wejdzie ( pacjent to opel astra h hatchback). Można wieź tv na leżąco?
I jeszcze jedno jaki jest rozstaw nóżek w 65 calach (ks7000) w węższej konfiguracji i szerszej? Z góry dziękuje za pomoc.


edit. znalazłem Opakowanie (SxWxG)
1565 x 947 x 155 mm ;-)

Nawet na pudelku masz narysowane że nie WOLNO TV przewozić na leżąco !!!!!!!!! może pęknąć , albo będziesz miał problemy z cloudingiem jak się powygina, ale to wiadomo może się nic nie stać , ja bym nie ryzykował ...



ejjj nie przesadzajcie że te Tv sa jak jajko :D .Transport z fabryki do magazynów firmowych odbywa sie na leżąco wiec.... bez paniki :grin: .Samsung bardzo dobrze zabezpiecza towar do wysyłki.Ja swojego UE65KS9000 przewoziłem na leżąco w kombiku na płaskiej podłodze wyłożonej trzema kocami,na opakowaniu jest narysowana strzałka gdzie jest przód czyli ekran,sprzedawca był dobrze obeznany w temacie TV i transportu,zalecił na leżąco ekranem do dołu,zresztą przed kupnem rozpakowałem i sprawdziłem ekran,stan opakowania i zabezpieczenia ekranu i nie ma możliwości gdy Tv leży płasko ekranem do dołu żeby coś sie uszkodziło.
 

slawko_23

New member
Bez reklam
Z fabryki to zawsze na stojąco. Na opakowaniu jest instrukcja aby przewozić na stojąco. Reszta na własne ryzyko. W końcu to Twój sprzęt. Szyby też przewozi się
na stojąco, mniejsza powierzchnia narażona na przeciążenia.
 

pietas

New member
"sprzedawca był dobrze obeznany w temacie TV i transportu,zalecił na leżąco ekranem do dołu"

to niech ten sprzedawca porządnie puknie się w ŁEB !!!!

Oczywiście że z fabryki tylko i wyłącznie transport na stojąco .
 
Ostatnia edycja:

andrzeej

Member
W media Markt jest promo -10% na ks 7500 65" wychodzi ok 200 zł taniej niż ks 7000 ale jakoś ten wklęsły ekran nie przekonuje. A wy co o tym sądzicie lepiej płaski? Boję się że w 7500 będą słabsze kąty.
 

Malix7

Member
Pewnie że lepiej płaski, olej ten zakrzywiony.
Nawet nie chcę myśleć jak jest przewożony tv jak ktoś wysyła firmą kurierską, tam to dopiero się pieszczą z nim :)
 

Kasio

Member
"sprzedawca był dobrze obeznany w temacie TV i transportu,zalecił na leżąco ekranem do dołu"

to niech ten sprzedawca porządnie puknie się w ŁEB !!!!

Oczywiście że z fabryki tylko i wyłącznie transport na stojąco .

napij się melisy i się uspokój..... jeżeli 100% klientów we własnym zakresie tak przewozi TV i nic się nie dzieje to znaczy sposób w pewnym sensie sprawdzony i najbezpieczniejszy (na własne ryzyko) ,a co innego Ci powie : postaw sobie Tv na dachu samochodu i tak go przewoź na stojąco ?. To jak przewozisz Tv akurat nie ma znaczenia, przewozisz we własnym zakresie,w razie uszkodzenia i tak jesteś w dupie.
 

pietas

New member
weź...

napij się melisy i się uspokój..... jeżeli 100% klientów we własnym zakresie tak przewozi TV i nic się nie dzieje to znaczy sposób w pewnym sensie sprawdzony i najbezpieczniejszy (na własne ryzyko) ,a co innego Ci powie : postaw sobie Tv na dachu samochodu i tak go przewoź na stojąco ?. To jak przewozisz Tv akurat nie ma znaczenia, przewozisz we własnym zakresie,w razie uszkodzenia i tak jesteś w dupie.

Kolega własnie chce go przewieść jak najbezpieczniej , bo nie chce być w dupie , jak wydał tyle kasy , to nie doradzaj na płasko i jeszcze ekranem do dołu ...
100% klientów ? ja swój wiozłem na stojąco , we własnym zakresie i to 70 żeby mu się nic nie stało ,zresztą jest instrukcja na pudełku... wiec pisze ze ja bym nie ryzykował ,
 

kosa666

New member
Witam,

właśnie zakupiłem KS8000 w wersji 65" i czekam na dostawę (brałem pod uwagę OLED 65b6j od LG ale różnica 7tyś zł, a w sporocie bez różnicy więc wziąłem tańszy ;) )

Ale mam pytanie: co oznacza literka "L" na końcu oznaczenia KS8000L ? na paragonie nie mam tej literki a na stronie internetowej jest i nie wiem czy to ma znaczenie :)

Pozdrawiam

PS - czy są może fani piłki z tym TV i podzielą moją pozytywną opinię o nim?
 

RHJG

New member
Bez reklam
Nie ma znaczenia literka L zależy od sieci,sklepu,gdzie kupiłeś ? tylko spokojnie bo jest tam sporo do ustawiania...
 

fausto1

New member
Bez reklam
Witam,

właśnie zakupiłem KS8000 w wersji 65" i czekam na dostawę (brałem pod uwagę OLED 65b6j od LG ale różnica 7tyś zł, a w sporocie bez różnicy więc wziąłem tańszy ;) )

Ale mam pytanie: co oznacza literka "L" na końcu oznaczenia KS8000L ? na paragonie nie mam tej literki a na stronie internetowej jest i nie wiem czy to ma znaczenie :)

Pozdrawiam

PS - czy są może fani piłki z tym TV i podzielą moją pozytywną opinię o nim?
Czyli doplaciles ponad tysiąc złoty za lepsze głośniki w tv... głupota jest branie ks8000 gdyż w normalnym użytkowaniu nie widać roznicy

Wysłane z mojego SM-G928C przy użyciu Tapatalka
 

fausto1

New member
Bez reklam
Tysiąc między ks7000 a 8000. Moim zdaniem niema on nic takiego żeby było to warte dopłaty. Trzeba było się pokusić o ks9000 :)

Wysłane z mojego SM-G928C przy użyciu Tapatalka
 

Kasio

Member
Kolega własnie chce go przewieść jak najbezpieczniej , bo nie chce być w dupie , jak wydał tyle kasy , to nie doradzaj na płasko i jeszcze ekranem do dołu ...
100% klientów ? ja swój wiozłem na stojąco , we własnym zakresie i to 70 żeby mu się nic nie stało ,zresztą jest instrukcja na pudełku... wiec pisze ze ja bym nie ryzykował ,


i jak z tą melisą ,chyba Ci nie pomaga :grin: .Zwróć uwagę że pisze o modelu który ja kupiłem czyli o UE65KS9000 kurwed :mrgreen: ,one są inaczej pakowane, jedyny sensowny i najbezpieczniejszy sposób przewożenia na leżąco to ekranem do dołu, a czemu ? a temu, że tył tv nie jest zabezpieczony, jedynie krawędzie, za to przód-ekran jest usztywniony itd...
 

RHJG

New member
Bez reklam
Oczywiście,że tak i dotyczy to każdej marki,każdego TV,nie ma co dłużej na ten temat dyskutować.Kto chce ryzykować to jego sprawa....Nie nie na dachu !!!
 
Do góry