Samsung seria KS na 2016r. WSZYSTKO NA TEN TEMAT

Jak chodzi o gwarancję to ja mam od producenta przedłużoną gwarancję. Samsung Guard więc tu nie powinno być problemu z naprawą czy wymianą tylko teraz boje się że jak nie wyjdzie nigdy poprawka do softu to mi nie uznają gwarancji. Co prawda mam jeszcze półtora roku ale ten telewizor już chyba przestali wspierać jak chodzi o oprogramowanie.
 

pietas

New member
Hej , mogą się powołać że wgrałeś nieoficjalny soft na pl i nie uznać gwarancji :((( wszystko zależy od serwisu , najlepiej to nic nie mów , powiedz ze to samo się pobrało i tak kiedyś zrobiło , nawet zły strasznie byłeś ... jak by coś wspominali o sofcie :p

Pozdro
 
O ile to nie są w stanie sami sprawdzić czy soft był wgrywany z neta czy z pendriva. No rżnąć można głupa. Mam jeszcze czas 1,5 roku gwarancji ale już powoli tracę nadzieję że zrobią upgrade softu do KS7000. Chyba już porzucili tą serię.
 

rafaell68

Member
O ile to nie są w stanie sami sprawdzić czy soft był wgrywany z neta czy z pendriva. No rżnąć można głupa. Mam jeszcze czas 1,5 roku gwarancji ale już powoli tracę nadzieję że zrobią upgrade softu do KS7000. Chyba już porzucili tą serię.

Wyszedł nowy soft : 1233.0
Zerknąłem z ciekawości na stronę Samsunga bo mi przestał działać TwitchTV :((((
 
Kiedyś ktoś na forum podał link z 1239 (beta). Ten soft wnosi obsługę HDR HLG. Był wypuszczony tylko na rynek włoski jako pendrive. Wgrałem go i działa mi teraz HDR na kanałach 4k na satelicie.
 

krab23

New member
oto info zawarte w pliku ktury kiedyś pobrałem....... upgrade type: USB
major version: 1239
minor version: 1
model string: T-JZMDEUC
image: tizen-2.4_20181025.1189685
gendate: 20181025
imgdate: 20181025
release name: SWU-OU_T-JZMDEUC-01239-181025-Release
firm code: SWU-OU_T-JZMDEUC_01239_181025
firm version: 1239.181025
used key type : 2016_Jazz_REL_EncryptKey / 2016_Jazz_REL_RSAKey
tool version: 6.9.12 / 612c285df385da5a7072b8cbc3bfd4a05e4ddcd3 / downloaded: 2018.01.02-06:40:16
pinfo: 01020304050607080910121314151819......
 

Rafal27b

New member
Mam pytanie odnośnie aktualizacji. Ostatnia jaką mi wykrył mój KS to 1233. Dzisiaj chcąc wejść w ustawienia aktualizacji o dziwo opcja była niedostępna, tzn. nie podświetlała się” ta funkcja jest nie dostępna”. Nigdy mi się to nie przydarzyło, żeby opcja aktualizacji była wyłączona. Czy to oznacza, ze skończyło się wsparcie softu dla tego modelu tv z poziomu menu czy u mnie coś jest nie tak? Jakby tego było mało to funkcja ogólna do zresetowania tv „resetuj” tez jest niedostępna. Spotkał się ktoś z takim przypadkiem? Jakieś rady? Słyszałem, ze pomaga odłączenie tv od prądu na trochę, ale jeszcze nie testowałem. Czekam na jakieś pomysły
 

magiks33

Member
Mam pytanie odnośnie aktualizacji. Ostatnia jaką mi wykrył mój KS to 1233. Dzisiaj chcąc wejść w ustawienia aktualizacji o dziwo opcja była niedostępna, tzn. nie podświetlała się” ta funkcja jest nie dostępna”. Nigdy mi się to nie przydarzyło, żeby opcja aktualizacji była wyłączona. Czy to oznacza, ze skończyło się wsparcie softu dla tego modelu tv z poziomu menu czy u mnie coś jest nie tak? Jakby tego było mało to funkcja ogólna do zresetowania tv „resetuj” tez jest niedostępna. Spotkał się ktoś z takim przypadkiem? Jakieś rady? Słyszałem, ze pomaga odłączenie tv od prądu na trochę, ale jeszcze nie testowałem. Czekam na jakieś pomysły
tak spróbuj wyciągnąać z wtyczki też miałem tak nieraz albo dałem wyszukaj aktualizacje i zamiast wskaźnika procentowego menu znikało :)
a co do 1240 to nie widać narazie żadnych różnic AMP też przyszarpie nieraz
dziwne ale wg numerka to fw1240 jakby z 2015 roku?
 
Ostatnia edycja:

koldek

Member
Może i faktycznie jest kilka modeli matryc. Spostrzeżenie "na szybko" jest pozbawiona flar w rogach oraz jakby troszkę jaśniejsza przy odtwarzaniu tego samego materiału co wcześniej. Ogólnie na +
 
Do góry