Samsung seria KS na 2016r. WSZYSTKO NA TEN TEMAT

pablov7

Member
Nic bardziej mylnego, MU to prędzej następca KU, jedyne co łączy je z KS7000 to podobna stopka. MU nie posiada kropek kwantowych, ma wyraźnie węższą paletę kolorów, jasność o połowę niższą, to jest taki podrasowany KU. Piszą o tym wyraźnie w Rtings.


Następcą (podobne parametry) KS7000 jest Q7.


"The MU8000 is not really replacing any model, it more an 'in-between' model that would be between the KU7000 and the KS8000 and performance wise, the MU8000 is really between the KS8000 and the KU7000"

Wcześniej koledze też o tym napisałem i nazwach modeli :)
 

pietas

New member
:)

Tak zrobiłem: działa :) Ale będę drążył dalej... czy jest inny sposób na resetowanie telewizora. Coś mi się wydaje, że kiedyś widziałem w MENU.

no to lux :))) do resetów dostajesz się tak jak ci napisałem ustawienia/pomoc tech/diagnostyka
po każdym updacie softu powinno się zrobić hard reset pamiętaj:) bo po paru updatach zawsze coś się może namieszać a systemie tv jak i w każdym innym :) dlatego jak sie updatuje soft w tv zalecany jest hard reset
 

ernet

Active member
Bez reklam
no to lux :))) do resetów dostajesz się tak jak ci napisałem ustawienia/pomoc tech/diagnostyka
po każdym updacie softu powinno się zrobić hard reset pamiętaj:) bo po paru updatach zawsze coś się może namieszać a systemie tv jak i w każdym innym :) dlatego jak sie updatuje soft w tv zalecany jest hard reset

Jasne ! Dzięki za pomoc
 

daniel 88

New member
Jest tutaj jakiś użytkownik ks9000 interesuje mnie czy ten model tak samo ma problemy z ramką i czy jest bardzo zakrzywiony bo znalazłem ten model w bardzo dobrej cenie
 

FoX88

New member
MU to nie następcą ks q7 to nastepca ks 7000

Pomijając ten fakt, to cena i tak jest z kosmosu:

65MU9000 czyli 65" przeciętniak krawędziak gorszy wynikami od KSów 7000-9000 i QLED za 9000 zł
podczas gdy FALD Samsung KS9500 (9800) z kosmicznym HDR, wynikami i czernią kosztuje 9999 zł?

Chyba by coś na głowę musiało mi spaść żebym tego MU wybrał.
 

Wesley1

Member
Bez reklam
tak , ustawienia są przywracane na fabryczne
zrób sobie fotki ustawień, zapisz gdzieś na hdd , się przydaje:)
Ustawienia można zapisać w formie jakiegoś pliku na dysku zewnętrznym? Na jakiej zasadzie? To jakiś plik "wsadowy", który potem ustawi wszystko jak było?
 
Do góry