Samsung seria KS na 2016r. WSZYSTKO NA TEN TEMAT

ernet

Active member
Bez reklam
PILNE.No i przyszedł czas na twardy reset. Proszę o informację, jak przywrócić TV do ustawień fabrycznych- próbowałem przez wpisanie PINU, TV powitał mnie ekranem z wyborem języka. Czy to jest właśnie ustawienie fabryczne, bo po przejściu całej procedury TV pamiętał moją sięć WI-FI , moje ustawienia obrazu itd. Wnioskuję,że to nie jest ta opcja przywrócenia TV do "zera" ? Czy jest jeszcze inna możliwość w Menu, aby faktycznie przywrócić go do stanu, "jak tuż po zakupie" ?
 

ernet

Active member
Bez reklam
Coś się dzieje z TV?

Raz widzi, raz nie widzi mojej komórki Samsung Galaxy S 8 - nie mogę obejrzć zdjęć ani filmów z komórki porzez funkcję Smart View. Z poprzednim Galaxy S 7 było to samo. Z resztą inne funkcje związane z przesyłaniem na TV też nie działają. W komórce wszystko poinstalowane prawidłowao. Ale... proszę o odpowiedź.
 

magiks33

Member
Raz widzi, raz nie widzi mojej komórki Samsung Galaxy S 8 - nie mogę obejrzć zdjęć ani filmów z komórki porzez funkcję Smart View. Z poprzednim Galaxy S 7 było to samo. Z resztą inne funkcje związane z przesyłaniem na TV też nie działają. W komórce wszystko poinstalowane prawidłowao. Ale... proszę o odpowiedź.

Napiszę Ci że dziwne bo moja z3 compact i żony s6edge+ jeszcze ani razu nie miały problemów z połączeniem z tv i wysyłaniem mediów
 

magiks33

Member
Panowie, jakis czas temu wspominalem o tym jakby tv tracił momentami plynnosc i klatkowal. Czy jest jakis test zeby wykluczyć np źródło obrazu np ze z dysku chodzi plynnie a na kablowce pottafi sie przyciac ?

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

też tak mam że nieraz na sekunde zwolni i o dziwo tylko na module CI z nc+ którego mam już kilka lat jeszcze za czasów n na kartę.Na hdmi żadnych ścięć na ps4 i z usb też żadnych ścinek nawet z filmami uhd :).
 

hennepin78

New member
Następcą KS7000 jest MU7000 i ma 120Hz

Nic bardziej mylnego, MU to prędzej następca KU, jedyne co łączy je z KS7000 to podobna stopka. MU nie posiada kropek kwantowych, ma wyraźnie węższą paletę kolorów, jasność o połowę niższą, to jest taki podrasowany KU. Piszą o tym wyraźnie w Rtings.


Następcą (podobne parametry) KS7000 jest Q7.


"The MU8000 is not really replacing any model, it more an 'in-between' model that would be between the KU7000 and the KS8000 and performance wise, the MU8000 is really between the KS8000 and the KU7000"
 
Ostatnia edycja:

fausto1

New member
Bez reklam
Na jamim trybie oglądacie i jakich ustawieniach? Wiem ze kazdy pod siebie ustawia ale.jestrm ciekaw. Mnie sie najfajniek oglada na dynamicznym oraz naturalnym. Jakosc najbardziej zywe te kolory sa dla mnie w tych trybach. Ciekawi mnie czy uzywacie kontrastu dynamicznego. Jak go wylacze to kolory sa takoe wyblakle jakies

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

fausto1

New member
Bez reklam
Na jamim trybie oglądacie i jakich ustawieniach? Wiem ze kazdy pod siebie ustawia ale.jestrm ciekaw. Mnie sie najfajniek oglada na dynamicznym oraz naturalnym. Jakosc najbardziej zywe te kolory sa dla mnie w tych trybach. Ciekawi mnie czy uzywacie kontrastu dynamicznego. Jak go wylacze to kolory sa takoe wyblakle jakies

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
Mam teraz bardzo.fajny material BBC earth w hdr i w sumie.nie wiem.na jakich wartosciach najlepiej to ogladsc. Najfajniej wyglada to.na dynamiczny, podswietlanie 20, jasnosc 45 kontrast 90.ostrosc zero i kontrast dynsmiczny sredni ale czy w tym rzecz ?

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

fausto1

New member
Bez reklam
Mowisz o recznym wlaczeniu hdr + mimo tego , ze juz automatycznie wskakuje w hdr?

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry