Samsung seria F5500 - testy, opinie, wszystko o...

mitchel

New member
Jak wygląda ten tv w porównaniu do Panasonika 50st60e? Czy różnica w obrazie jest na tyle wyraźna, żeby dołożyć te kilka stówek (w tej chwili to ok 600 zł)?
 

jacabad

New member
Jeśli by porównywać do panasonica to nie ma co porównywać, oczywiście że panasonic to jak wysokiej klasy limuzyna do tego modelu. Jakość budowy całej plazmy i obrazu to tylko panasonic, do tego filtry w panasonicu czego samsung w tym modelu nie posiada.
 
Ostatnia edycja:

mzeromski

Member
czy macie jakies opinie na temat ue40f5500 ? czy ktoś z was oglądał coś na tym telewizore albo go posiada ? :D właśnie przedłużam umowę w plusie i zastanawiam się czy nie wziąć go do sypialni. przemawia do mnie wifi i smart. 3d nie potrzebuję więc chyba powinien być spoko. co sądzicie ?
 

mzeromski

Member
40zl przez 2 lata i pozniej 50 przez kolejne 2 lata. razem daje 2160zł. czyli tak jak bym go wzial normalnie w sklepie na raty. oferta dla mnie dobra. tylko czy to odswiezanie 100hz to nie za mało ?
 

malin00

New member
Witam,

Czy ktoś mógłby podać swoje ustawienia obrazu (jasność, podświetlenie, kontrast itp) do Samsunga 60F5500? Wiem, że to kwestiaindywidualna zależna od nasłonecznienia itp, ale może jakieś takie ogólne są założenie typu, że podświetlenei nie powinno być niższe niż x i wyższe niż y itp? W poprzedniej plazmie pamiętam ustawiłem sobie to dosyć fajnie opierając się właśnie na takich danych ogólnych, ale niestety nie spisałem sobie parametrów :/ Byłbym wdzięczny za pomoc (na kalibrację profesjonalną w tej chwili sobie pozwolić nie mogę).
 

bluenet

New member
Witam. Obecnie posiadam telewizor LG 42PQ6000. Po dzien dzisiejszy zachowuje się znakomicie. Planuje zakup Samsunga 60F5500. Telewizor bedzie użytkowany w nowym domu gdzie nie ma kablówki (bedzie telewizja naziemna lub satelita) + internet. Nie interesuje mnie używanie telewizora do gier. Salon ma około 50 metrów kw. Słońce przez cały dzień (rolety zewnętrzne w oknach). Do ekranu telewizora 6 metrów.
Ten telewizor nie posiada dekodera DVBT/S. Czy to uniemożliwia oglądanie NC+ lub Polsatu?
 

prezy

New member
Bez reklam
Witam.
1 Telewizor bedzie użytkowany w nowym domu gdzie nie ma kablówki (bedzie telewizja naziemna lub satelita) + internet.
2 Do ekranu telewizora 6 metrów.
3 Ten telewizor nie posiada dekodera DVBT/S. Czy to uniemożliwia oglądanie NC+ lub Polsatu?

ad. 1 Tylko satelita
ad. 2 Spokojnie możesz celować powyżej 60 cali
ad. 3 Po prostu potrzebujesz zewnętrznego dekodera satelitarnego i wszystko będzie ok (dają za 1 zł)
 

maniek224

New member
Witam.
Zastanawia mnie czy TV Samsung F5500 32" będzie chodził z pilotem Smart Touch Control. Czy ten TV ma bluetooth? Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
 

Patel69

New member
Witam
Kolega posiada PS51F5500 i własnie do mnie zdzwonił że 3 miesiące po zakończeniu gwarancji pojawiły mu sie dwa pionowe pasy na ekranie :/ nie widziałem osobiście jeszcze tego ale wieczorem mam zamiar sie do niego wybrać i to zobaczyć. Może ktoś się z Was spotkał z takim problemem? da się to jakoś naprawić czy TV do wymiany? :/
 
Do góry