Samsung seria E8000 - testy, opinie, wszystko o...

kini0

New member
Bez reklam
jestem realistą... ;)

Jak już go zainstalujesz i poustawiasz to opisz wrażenia. Interesuje mnie 3D... jak to wygląda, czy nie jest za ciemny obraz, crosstalk i migotanie
 
Ostatnia edycja:

przemo73

New member
Bez reklam
A ja właśnie kupiłem dziś PS51E8000 za :hihi:5.699,00 w Neonecie.Jak pójdzie dobrze wjedzie jutro a jak nie to w poniedziałek.:razz:

Słuchaj, czy Neonet i neo24 to te same sklepy? Czy tylko identyczne witryny? Bo ceny mają różne.
 

czeski73

New member
Słuchaj, czy Neonet i neo24 to te same sklepy? Czy tylko identyczne witryny? Bo ceny mają różne.

Nie absolutnie to dwie różne firmy.Na stronie Neonetu jest za 5.999 ale jak idziesz do sklepu to 300 PLN zagadasz i zjadą napewno :razz: ja tak zrobiłem i jeszcze kabel HDMI za około 100 pln mi dorzucą.Na Neo24.pl jest za 5.713,00 jak odbierzesz sobie w jakimś PDO w większym mieście.
 

czeski73

New member
Czy ktos z posiadaczy E8000 slyszy bzyczenie/buczenie tej plazmy z dalszej odleglosci niz 1 metr ?

Dziś podłączyłem swoją i cisza ucho trzeba przyłożyć do obudowy w tyle :-o
Obraz ustawiłem jak podawał Adrian85 ustawienia z CNET w Trybie Movie i bajka kapke pod swe oko ustawiłem i gitarrrrrrraaaaaaa.Czerń czarna jak smoła :-o jutro go jeszcze dopieszcze.Obraz w HD masakra naprawde jest super i skalowanie SD jest ok mam N-ke i jest bdb.Podpowiedzcie czy jak piszą przez pierwsze 100 godzin odlądać obraz rozciągnięty na cały ekran czy 16:9 z pasami czarnymi na dole i górze?.Jak macie jakieś pytania chętnie odpowiem i wrzuce pare fotek jutro.

A i kto mi podpowie gdzie wyłączyć beep beep beep prz podgłaśnianiu pilotem wkurza mnie to :-o
 

przemo73

New member
Bez reklam
Jak z wielkością? Te 51" jest w sam raz? Może podpowiesz mi czy przy 3,20 - 3,50 metra od ekranu warto pchać się w 60"? Może ta wielkość wystarczy? Wiem że to gdybanie ale każda opinia jest ważna.

Send from Tapatalk
 

Adrian85

New member
Bez reklam
przez pierwsze 100 godzin odlądać obraz rozciągnięty na cały ekran czy 16:9 z pasami czarnymi na dole i górze?.

Skoro docierasz tv,to pilnuj pełnych proporcji ekranu i ustaw kontrast w połowie skali.

@przemo73
Jeśli zamierzasz oglądać dużo filmów BR to 60'',ale jeśli w większości tv to 51'' wystarczy jak dla mnie do tej odległości.Osobiście wybrałbym mniejszy ale z wyższej serii,więc 51E8000.
 
Ostatnia edycja:

czeski73

New member
Skoro docierasz tv,to pilnuj pełnych proporcji ekranu i ustaw kontrast w połowie skali.

Adrian ale na niektórych kanałach z N-ki nawet jak jest ustawione na pełne proporcje ekranu to wskakują pasy na górze i dole np TVN7 jak leci film a na niektórych kanałach jak Comedy Central obraz wychodzi poza ekran i logo obcięte do połowy.Pytanie jak długo się pilnować z tym obrazem i kontrastem?

Przemo w zupełności 51'' tobie wystarczy jest wielki a 60'' jak pisał Adrian do BD
 

Adrian85

New member
Bez reklam
Adrian ale na niektórych kanałach z N-ki nawet jak jest ustawione na pełne proporcje ekranu to wskakują pasy na górze i dole np TVN7 jak leci film a na niektórych kanałach jak Comedy Central obraz wychodzi poza ekran i logo obcięte do połowy.Pytanie jak długo się pilnować z tym obrazem i kontrastem?

Przemo w zupełności 51'' tobie wystarczy jest wielki a 60'' jak pisał Adrian do BD

Bo masz źle ustawione proporcje obrazu w dekoderze n-ki.
Jeśli dobrze pamiętam powinno być:
STANDARD
ROZCIĄGNIĘCIE

Docieranie do ok.200h

ps.
Nie wiem gdzie się wyłącza,bo przecież nie mam tego tv:smile:ale pewnie w instrukcji coś się znajdzie;)
 
Ostatnia edycja:

czeski73

New member
Bo masz źle ustawione proporcje obrazu w dekoderze n-ki.
Jeśli dobrze pamiętam powinno być:
STANDARD
ROZCIĄGNIĘCIE

Docieranie do ok.200h

Faktycznie dzięki Adrian miałem w N-ce ustawione standard - bez zmian zrobiłem rozciągnięcie i jest ok.
A wiesz gdzie wyłącza się beep sygnał przy podgłaśnianiu ? Pisałem wkurza mnie to jak grzebie w ustawieniach muszę wyłączyć głos w Tv
 

przemo73

New member
Bez reklam
Przemo 51'' - będzię git - ja mam 4,20 i dla mnie jest optymalny :p

Wcześniej pisałeś, że najchętniej zawiesiłbyś 64", za to 60" będzie idealna i optymalna do Twojego pokoju. Teraz piszesz, że 51" jest optymalny. Rozumiem, że wcześniejsze opinie to były przypuszczenia, a teraz oceniasz po zamontowaniu TV w domu.
Jeśli tak jest to biorę 51".
 
Do góry