Samsung seria E8000 - testy, opinie, wszystko o...

czeski73

New member
nie znam osoby, ktora po 2-3 dniach uzywana TV nie stwierdzilaby, ze jednak wartoby bylo kupic wiekszy panel niz ten, ktory sie faktycznie kupilo ... :)

a to fakt ja mam ten problem wiem żę kupie 51E8000 klamka zapadła bo na 60''E8000 w naszym kraju chyba nie ma co liczyć.Wiem żę po tygodniu będę sobie pluł w brode że nie kupiłem 64'' choć to 4k więcej niestety.Mam równiutko 4 m do mojego CRT Philipsa 32'' i to kwestia przyzwyczajenia że go oglądam.A nowy ma stać na komodzie lub zawisnąć na ścianie i zrobi się 4,5 metra i wiem że 51'' raczej będzie za mały:bober:
 

przemo73

New member
Bez reklam
A widzisz... U mnie będzie wisiał na ścianie i maksymalnie będę go oglądał z 3,5 metra. Częściej jednak odległość będzie bardziej zbliżona do 3m. Także w moim przypadku 51" jest optymalne.
 

czeski73

New member
A widzisz... U mnie będzie wisiał na ścianie i maksymalnie będę go oglądał z 3,5 metra. Częściej jednak odległość będzie bardziej zbliżona do 3m. Także w moim przypadku 51" jest optymalne.

Moja małżonka spytała to jaki chcesz kupić TV.............więc jej odpowiadam że najlepsze rozwiązanie to 64"............więc żonka na to pokaż mi na ścianie jaki on będzie ................. wiec rozciągnołem miare i pokazałem jej po przekątnej 164 cm .............. chwyciła się za głowę i wyszła nic nie mówiąc he he he ...............To był syndrom patrzenia przez 5lat w 32'' CRT :bober:

Ale myślę że 51'' też wystarczy chciałoby się 64'' ale 4 koła więcej to kapke dużo ;)
 

czeski73

New member
Jest pozytywna rekcja :) na 64'' E8000 mojej małżonki .......na ścianie będzie stała komoda więc na niej lub nad nią musi cos być :) więc będzie 64''E8000. a nie 51'' pójdzie kasy więcej ale co tam to tylko rzeczy :) mysle że będziemy zadowoleni.Teraz ponegocjujemy cene przed zakupem płacimy ka$ch więc możemy a co :) Po dzisiejszych negocjacjach wstępnych 9.000,00 +kalibracja 64''E8000 no i jest dobrze :)
 

VIOLATOR74

Member
Bez reklam
Moja małżonka spytała to jaki chcesz kupić TV.............więc jej odpowiadam że najlepsze rozwiązanie to 64"............więc żonka na to pokaż mi na ścianie jaki on będzie ................. wiec rozciągnołem miare i pokazałem jej po przekątnej 164 cm .............. chwyciła się za głowę i wyszła nic nie mówiąc he he he ...............To był syndrom patrzenia przez 5lat w 32'' CRT :bober:

Ale myślę że 51'' też wystarczy chciałoby się 64'' ale 4 koła więcej to kapke dużo ;)

Hehe to tak samo zareagowala moja zona jak uslyszala ze planuje kupic 51 cali a do tej pory 21 cali 2-2,5 m od sciany :D
 

czeski73

New member
Hehe to tak samo zareagowala moja zona jak uslyszala ze planuje kupic 51 cali a do tej pory 21 cali 2-2,5 m od sciany :D
ahhhh te kobiety

Zakup Tv jest na 4-5 lat więc szkoda kupić 51'' jak ma się człowiek wkurzać po tygodniu że nie kupił większego.Ale my faceci to rozumiemy a kobiałki nietety nie :)

Jak pisałem wczesniej pobiegałem po sklepach i z odległosci 4m 64'' jest w sam raz dla żony będzie szok się przesiąść z 32 '' ale potem napewno przyzna mi że miałem racje :)
 
Ostatnia edycja:

czeski73

New member
im większy tym lepszy :D

też tak sądze miałbym zgwózdke po tygodniu że nie kupiłem 60 lub 64'' dla małżonki byłoby ok ale ja bym się gryzł w d...e że nie kupiłem większego.Znam to z autopsji :):p

A tak będzie na ścianie która ma 5m długości a na niej komoda 2 metry na niej 64''E8000 po bokach Quadral Platinum 180Watt :p i na ścianie tylnej 2 x 150 Watt na wieszaczkach Vogel`sa i kino pełną gębą :p
 
Ostatnia edycja:

VIOLATOR74

Member
Bez reklam
też tak sądze miałbym zgwózdke po tygodniu że nie kupiłem 60 lub 64'' dla małżonki byłoby ok ale ja bym się gryzł w d...e że nie kupiłem większego.Znam to z autopsji :):p

A tak będzie na ścianie która ma 5m długości a na niej komoda 2 metry na niej 64''E8000 po bokach Quadral Platinum 180Watt :p i na ścianie tylnej 2 x 150 Watt na wieszaczkach Vogel`sa i kino pełną gębą :p


Nie za wysoko ten TV,komody maja okolo 90cm plus wysokosc TV ,jak postawisz na komodzie bedzie za wysoko,bedziesz glowe do gory podnosil a najwygodniej jest patrzec na wprost :p
 

czeski73

New member
Nie za wysoko ten TV,komody maja okolo 90cm plus wysokosc TV ,jak postawisz na komodzie bedzie za wysoko,bedziesz glowe do gory podnosil a najwygodniej jest patrzec na wprost :p

No to będzie trzeba pomyśleć może zestaw typowy pod TV ?

A tak na marginesie na jakiej wysokości ustawić TV ? Są jakieś standardy ?

Dzisiaj byłem w MM pstrykłem pare zdjęć
 
Ostatnia edycja:

przemo73

New member
Bez reklam
Też mam ten problem. Moja 51nka też ma zawisnąć nad komodą. Może ktoś z Was ma tak umiejscowiony TV? Czt to jest aby nie za wysoko?

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
 

czeski73

New member
No to będzie trzeba pomyśleć może zestaw typowy pod TV ?

A tak na marginesie na jakiej wysokości ustawić TV ? Są jakieś standardy ?

Dzisiaj byłem w MM pstrykłem pare zdjęć

oto zdjęcia z aparatu w telefonie jakość nie powala ale..... coś tam widać

scaled.php


Po lewej u góry Panasonic 55VT30

scaled.php


scaled.php


scaled.php


scaled.php
 
Ostatnia edycja:
Do góry