Samsung seria E6500 - testy, opinie, wszystko o...

atom2008

New member
Wiecie może, czy pilota obejmuje gwarancja, bo mój po roku użytkowania zaczyna mieć problem z przyciskiem akceptacji (ten środkowy przycisk pomiędzy strzałkami)? Trzeba solidniej przyciskać aby zadziałał. Wymienił bym gumkę pod tym przyciskiem, ale gdzieś mi się obiło, że nie da rady rozebrać pilota, nie uszkadzając obudowy, chyba, że komuś z Was się udało to poproszę o informację jak. Tak nawiasem mówiąc to, strasznie krótko wytrzymał ten pilot, choć nie jest jakoś intensywnie używany i katowany, wizualnie wygląda jak nówka, a przycisk już szwankuje. Model pilota to AA59-00581A.
 
Ostatnia edycja:

majki84

New member
A ja mam pytanie odnośnie kompatybilności bezprzewodowej klawiatury / myszki. Są jakieś nieoryginalne, np. komputerowe które działają z TV. Mój zestaw Trust ds-4700r nie działa. Bez klawiatury obsługa przeglądarki internetowej i wszystkich aplikacji gdzie trzeba coś pisać, mija się kompletnie z celem i nie wiem po co to jest w ogóle. Pisanie za pomocą pilota to jakaś kpina. Daliby chociaż pisanie jak w telefonach plus przewidywanie tekstu i byłoby ok. A tak to dupa. Panasonic lepiej to rozwiązał.

Klawiatura do TV to aż 300 zł! Kolejny skandal.
 

waszek_rmc

New member
Panowie, dorosłem do tego aby zamontować samusnaga ps51 na ścianie, jaki polecacie uchwyt? Nie chcę ramienia, chcę mieć mozliwość obrócenia go trochę w lewo lub prawo
 

zubek73

New member
A ja mam pytanie odnośnie kompatybilności bezprzewodowej klawiatury / myszki. Są jakieś nieoryginalne, np. komputerowe które działają z TV.

Klawiatura Logitech K400r u mnie działa z PS51 bez problemów (kosztuje coś koło 120zł)

A działa Wam youtube? Bo u mnie od niedzieli zwiecha :)
Przez apps nie działa a na dodatek nawet przez przegladarkę (web browser) i wyszukane w niej linki nie chce wejśc w yt.
Pozostałe appsy i adresy internetowe trybią bez problemu
Wersja youtube 1.079 czyli chyba najnowsza (tak się instaluje jak chyawywalę i dam instalację na nowo)
Problem chyba powstał po instalacji tej wersji - może ktoś ma podobnie wtedy się uspokoję przestanę psuć TV ;)
 
Ostatnia edycja:

Gollum

New member
pytania:
1) czy jest jakaś mozliwosc by player umożliwiał wyłączenie wmuxowanych napisów w mkv i puszczenie zewnętrznych np. w srt? innymi słowy dziś jak mam mkv z napisami ang to nie mogę włączyć zewnętrznych z pl i muszę każdorazowo wymuxowywać napisy z mkv albo wmuxowywać polskie, co zaczyna mnie męczyć
2) czy jest jakaś szansa by wbudowany player obsługiwał więcej niż 10 wmuxowanych napisów w plik mkv? innymi słowy jak mam mkv z multisubami i wśród 15 jest polski i na liście jest np. 13, to z menu playera w tv mogę wybrać 1 z 10 pierwszych napisów wmuxowanych a potem lista zaczyna się od początku. Oznacza to, że muszę wymuxować kilka napisów lub wszystkie poza np. PL i ANG, bo player nie znajdzie kolejnych

na chwilę obecną nie potrafię tych rzeczy zmienić w swoim tv. co chwila aktualizuje mi się smart tv, a przed chwilą zaktualizowało firmware do 1040.
 

smartas

New member
Ad.1. Przypadlosc samsungowego playera ktorej nie udalo mi sie obejsc, zostaje muxowanie :/
Przy okazji usuwam pozostale wersje i wrzucam tylko ta ktora mnie interesuje

Ad.2. Sa ograniczenia w ilosci subsow, jesli interesujacej Cie wersji nie ma na poczatku - mux
 

Gollum

New member
dziwi mnie, że tak prosta sprawa jak wyłączenie wmuxowanych i włączenie zewnętrznych napisów nie jest w planach takiej firmy. przecież to żaden problem dla kogoś kto zna się na programowaniu.

Jeszcze jedno pytanie: czy samsung apps nie ma albo nie może mieć na swoich stronach takiej aplikacji?
 

MITV

New member
Czy ktoś wie lub osobiście miał możliwość sprawdzić czy ten tv widzi/odczytuje filmy z dysku zew. o pojemności 2TB? Ewentualnie 1,5TB?
 

MITV

New member
Dziękuję za szybką odpowiedź ale z racji mojej nie wiedzy bo się z tym wcześniej nie spotkałem muszę jeszcze o coś spytać - czy ten dysk (2TB) może już być w tej partycji GPT czy ja coś będę musiał zrobić, jak tak to co i czy żadnych problemów nie będzie z odtwarzaniem jeśli chodzi o płynność? Rozumiem że system Win7 też bez problemu odczyta dysk?
 

maxymilian

Klub HDTV.com.pl
VIP
Panowie,takie pytanko-czy ten tv obsłuży poprawnie pasmo 5GHz z router'a TP-LINK TL-WDR3500.

Obecnie korzystam z TP-Link TL-WR340G prędkość neta 12Mb/s,
Ponieważ kończy mi się umowa i chcę przejść na 30 lub 60Mb/s - przydał by się nowy router.

Łącze będzie rozdzielane na 1PC, 1 Laptop, TV, Smartfon-tablet.
Dotychczas używałem programu AllShare Play (wszystkie pliki multimedialne odtwarzane bez problemów na tv).

Proszę o pomoc w wyborze routera - na dużym zasięgu mi nie zależy.
Z góry dziękuję za pomoc.
 

artekk

New member
nie wiem czemu ale u mnie nie mogę wyszukać sieci bezprzewodowej. Z obecną stracił połączenie a jak szukam od nowa to wyskakuje lista z sieciami na sekundę i znika okno. Nie wie ktoś co to może być?
 
Do góry