Samsung seria E6500 - testy, opinie, wszystko o...

czeski73

New member
Czeski... Ty się chłopie nawet nie zastanawiaj. Przy Twojej wielkości pokoju tylko 60". Ja mam większą zagwozdkę...
Co do mojej niedokończonej myśli... Warto kupić TV 60", który na pewno odwdzięczy się obrazem i komfortem. Kosztem dodatków i wodotrysków w 51E8000.

Też tak myśle że za te pieniądze lepiej kupić 60''-tke.Tak naprawde Skype mało używam prawie wcale rzec nawet moge ;) wiec lepiej chyba postawić na obraz jego większy format niż spuszczać się nad tymi wodotryskami sterując głosem czy gestem.Kamerke jakby co można zawsze dokupić i klawiaturke za 50 dych do netu.Jak ktoś tu na forum słusznie zauważył od tego jest pilot by zrobić głośniej lub ciszej a nie gadać z telewizorem.W domowym zaciszu człowiek sam może by zagadał do niego a jak przyjdą goście to te funkcje będą po to by tylko zaszpanować przed znajomymi lub rodziną a lepiej jak wszystkim kopary spadną patrząc na tą wielką 60''matryce :p.Szala się przelewa w mej głowie bardziej na :hihi:60''E6500.Myśle że jak zapadnie końcowa decyzja to będe zadowolony z niej
 

przemo73

New member
Bez reklam
To jest nas dwóch. U mnie ta 60tka powoli wygrywa z 51D8000. Przełknę gorycz grubszego profilu. Nie ukrywam jednak, że jeszcze zastanawiam się nad 51E6500. Jest tańszy od większej siostry o 1500 zeta.
A może jest nas więcej którzy zechcieliby kupić PS60E6500?
Przy kilku sztukach może wiadomy sklep jeszcze obniży i tak atrakcyjną cenę.
 

czeski73

New member
To jest nas dwóch. U mnie ta 60tka powoli wygrywa z 51D8000. Przełknę gorycz grubszego profilu. Nie ukrywam jednak, że jeszcze zastanawiam się nad 51E6500. Jest tańszy od większej siostry o 1500 zeta.
A może jest nas więcej którzy zechcieliby kupić PS60E6500?
Przy kilku sztukach może wiadomy sklep jeszcze obniży i tak atrakcyjną cenę.

Przemo ale obraz w 51D8000 to klapa co do E6500 napewno. Twierdzę tak bo widziałem E8000 64'' i Real Black Pro robi jazde na moje oko bo kazałem sobie go postawić koło VT30 Samsung wygrał z czernią a jak wiadomo matryca E6500 ma także Real Blac Pro :-o także twierdze w ciemno że jesli chodzi o obraz to napewno w twoim przypadku brałbym 60'' e6500.
Co do grubości TV wcale nie jest gruby bynajmniej 64'' którą oglądałem jest jak dla mnie slim.
Powrzucałem zdjęcia w topicu E8000 i link do filmiku który nagrałem
 

damaioshin

New member
Ja też wezmę 60 6500, czekam tylko aż zakończy się remont domu.
Cena raczej już nie spadnie [oby nie wzrosła] a może pojawi się 55VT50 w zbliżonej cenie (6500 pln), wtedy będe miał zagwozdkę.
 

przemo73

New member
Bez reklam
Przemo ale obraz w 51D8000 to klapa co do E6500 napewno. Twierdzę tak bo widziałem E8000 64'' i Real Black Pro robi jazde na moje oko bo kazałem sobie go postawić koło VT30 Samsung wygrał z czernią a jak wiadomo matryca E6500 ma także Real Blac Pro :-o także twierdze w ciemno że jesli chodzi o obraz to napewno w twoim przypadku brałbym 60'' e6500.
Co do grubości TV wcale nie jest gruby bynajmniej 64'' którą oglądałem jest jak dla mnie slim.
Powrzucałem zdjęcia w topicu E8000 i link do filmiku który nagrałem

Co do jakości obrazu nie będę dyskutował. Na pewno masz rację. W końcu zastosowali nowszy filtr itd.
Jeśli chodzi o grubość to D8000 miał profil 3,7cm i to jest dla mnie slim. Ten który oglądałeś (E8000) to grubość 4,8 cm może jeszcze sprawiać wrażenie slim (nie było mi dane go oglądać na żywo). Model który nas interesuje E6500 ma już 5,6cm.
Nie wiem, nie wiem... może to moja fanaberia.
 

tasmak

New member
Dla zainteresowanych. Cena w neo24 za 60E6500 dzisiaj spadla do 5713+wysylka. Ceny w innych sklepach sukcesywnie spadaja, ale w dalszym ciagu ta oferta jest zdecydowanie najnizsza. Ja niestety zamowilem wczoraj i mimo ze wyslali dzisiaj to policzyli mi 5832 ;(.
 

czeski73

New member
Co do jakości obrazu nie będę dyskutował. Na pewno masz rację. W końcu zastosowali nowszy filtr itd.
Jeśli chodzi o grubość to D8000 miał profil 3,7cm i to jest dla mnie slim. Ten który oglądałeś (E8000) to grubość 4,8 cm może jeszcze sprawiać wrażenie slim (nie było mi dane go oglądać na żywo). Model który nas interesuje E6500 ma już 5,6cm.
Nie wiem, nie wiem... może to moja fanaberia.

Na czeskiej stronie Samsunga jes ujęcie modelu z boku PS60E6500ES - GALERIE | SAMSUNG zle nie wygląda :-o
 

przemo73

New member
Bez reklam
Poczekam aż do naszego MM sprowadzą ten model. Może wtedy przekonam się i nie będę marudził. Przecież TV głównie ogląda się z przodu, a nie z profilu ;)
Z drugiej strony inżynierowie Samsunga mieli jakiś powód że zwiększyli grubość odbiornika. Może seria D za bardzo się grzała?

Wysłane z Galaxiaka2

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
 

xanth

New member
Pytanie do posiadaczy plazm E6500, czy ten TV posiada wyjście słuchawkowe?


hmmm poprzeglądałem go specjalnie dla Ciebie i nie znalazłem wyjścia słuchawkowego

ipli i iplexu narazie nie ma
jest: youtube, demotywatory, polskie radio, skype, wp.pl, policjaPI, onet biznes, kina, finanse, wiadomości (gazeta.pl), jakaś filharmonia berlińska
family story, fitnes, kids, social tv
onet.pl, pap, facebook, twitter, explore 3D
 

sielus

New member
Witam wszystkich.
Jako stary posiadacz PS50B850 nie mógłbym nie zadać pytania o "bzyczenie" :smile:, wiec jak jest w tej PS60E6500 ?, przypuszczam, że grubsze pudło powinno wytłumić więcej... ale kto wie ;)
Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź.
 

czeski73

New member
hmmm poprzeglądałem go specjalnie dla Ciebie i nie znalazłem wyjścia słuchawkowego

ipli i iplexu narazie nie ma
jest: youtube, demotywatory, polskie radio, skype, wp.pl, policjaPI, onet biznes, kina, finanse, wiadomości (gazeta.pl), jakaś filharmonia berlińska
family story, fitnes, kids, social tv
onet.pl, pap, facebook, twitter, explore 3D

pytałem o to dzięki za info mam nadzieje że to wszystko uruchomią na dniach
 
Ostatnia edycja:

xanth

New member
Witam wszystkich.
Jako stary posiadacz PS50B850 nie mógłbym nie zadać pytania o "bzyczenie" :smile:, wiec jak jest w tej PS60E6500 ?, przypuszczam, że grubsze pudło powinno wytłumić więcej... ale kto wie ;)
Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź.

A ja jako stary posiadacz PS42Q7H powiem że nie bzyczy :)
moja stara bzyczała i jak oglądałem w nocy bardzo pociuchutku to niestety to słyszałem, wczoraj w E6500 wyłaczyłem dzwięk i dopiero jak przystawiłem do niej ucho to cos tam było słychać, z 1,5 metra całkowicie niesłyszalne.
 

czeski73

New member
A ja jako stary posiadacz PS42Q7H powiem że nie bzyczy :)
moja stara bzyczała i jak oglądałem w nocy bardzo pociuchutku to niestety to słyszałem, wczoraj w E6500 wyłaczyłem dzwięk i dopiero jak przystawiłem do niej ucho to cos tam było słychać, z 1,5 metra całkowicie niesłyszalne.

Witaj

Opisz jak z obrazem kalibrowałeś go? I jak to świeci i jakieś wrażenia spostrzeżenia? :p
Czekam na opinie albo go łykne albo 51E8000
Cena ta sama za te modele 5,7 k
 

sielus

New member
A ja jako stary posiadacz PS42Q7H powiem że nie bzyczy :)
moja stara bzyczała i jak oglądałem w nocy bardzo pociuchutku to niestety to słyszałem, wczoraj w E6500 wyłaczyłem dzwięk i dopiero jak przystawiłem do niej ucho to cos tam było słychać, z 1,5 metra całkowicie niesłyszalne.


Bardzo dziękuję za ciesząca mnie odpowiedź ;)
Teraz pozostaje tylko dylemat, czy rzucać się na PS51E8000, czy stłumić rządzę posiadania serii naj naj, a zadowolić się większym ekranem.

Niby wszędzie piszą, że jakościowo obraz dokładnie taki sam, jedynie bajerami się różnią, ale recenzji jeszcze brak..
 

czeski73

New member
Bardzo dziękuję za ciesząca mnie odpowiedź ;)
Teraz pozostaje tylko dylemat, czy rzucać się na PS51E8000, czy stłumić rządzę posiadania serii naj naj, a zadowolić się większym ekranem.

Niby wszędzie piszą, że jakościowo obraz dokładnie taki sam, jedynie bajerami się różnią, ale recenzji jeszcze brak..

Do końca tak nie jest jak piszesz różnią się i to bardzo to tak jak seria D6900 do D8000 wyjaśnie wam póżniej około 17-00 o co kaman rozmawiałem z Przedstawicielem Samsunga w sklepie Neonetu i mam wiele wiadomości i z wami sięnimi podziele.To tyle tak na szybko
 

masloww

New member
Bez reklam
E8000 nie różni się zbytnio od modelu E7000, którego niestety w Polsce nie ma;
E7000 nie ma bajerów: sterowania głosem i ruchem czy brak pilota Touch, reszta jest taka sama;
E6500 jest już modelem dwie klasy niższym od E8000
 

przemo73

New member
Bez reklam
Czeski... Widzę, że nie możesz wybić sobie z głowy E8000 ;)
Jak masz nową wiedzę na temat nowych plazm Samsunga to pisz, pisz. Umieram z ciekawości!
 

czeski73

New member
Czeski... Widzę, że nie możesz wybić sobie z głowy E8000 ;)
Jak masz nową wiedzę na temat nowych plazm Samsunga to pisz, pisz. Umieram z ciekawości!

Więć z najnowszych informacji po rozmowie z Przedstawicielem Samsunga Face to Face to
miła wiadomość dla tych którzy borykają się z wyborem na rzecz 60E6500 bo wejdzie na nasz rynek także w niedługim czasie (nie podał mi daty bo nie ma jeszcze takiej informacji sam) model 60E8000 :-o ponieważ miał w ręku kartę produktową po polsku tego modelu :-o

Z kolejnych informacji najpóźniej do 15 maja ma zostać uruchomiony nowy Smart Hub w telewizorach Samsunga

Kolejna informacja o seri 60E6500 to taka że plazmy tej serii niestety nie mają takiej samej matrycy jak seria E 8+ chodzi tu o filtry real black pro są całkiem inne i choćby go mistrz świata w kalibracji obrabiał ustawiał to jest przepaść w czerni i kontraście między serią E6500 a E8000 to jego słowa.Wyczułem że nie mówi sobie tego ot tak by mnie przekonać do wyższej serii tylko tak jak się żeczy mają.
Wyjaśnił mi to że to tak samo jak z matrycami w zeszłorocznej serii D6900 a D8000 i nikt przy zdrowych zmysłach nie sprzedawałby 60'' za 5,7k z niby taką samą matrycą co w serii 8+ więc kruczek jest ukryty.Cena naprawde bardzo dobra za 60'' i kusi ale coś za coś większy ekran z mniejszą czernią wybór należy do klienta.

Więc ocene pozostawiam Wam koledzy każdy na swą stronę wyciągnie zapewne wnioski i ci którzy stoją przed wyborem i ci którzy już wybrali.

Pozdrawiam
Czeski :razz:
 
Do góry