Samsung seria E6500 - testy, opinie, wszystko o...

gulli27

New member
Dziękuję za uznanie hehe :) Ja zawsze zadaję trudne pytania :) hehe. Chciałbym bardzo znać odpowiedź na to pytanie. Zaczynam szukać przejściówki z jack na optyczny, co bym do TV podłączył słuchawki, a od czasu do czasu amplituner (bo jednak z małymi dziećmi częściej słucham przez słuchawki, niż oglądam na kinie TV). Z tego co się już orientowałem to chyba takiej nie ma :(

Takiej przejsciowki to napewno nie znajdziesz,jak by byla to by byl to jakis ewenement!!:grin:,A sadze ze jedyna przejsciowke jaka mozesz znalesc to chinch na jack,bo zaden cyfrowy raczej nie bedzie do sluchawek,ale najlepiej zapytaj w specjalistycznym sklepie audio,takim ze sprzetem dla audiofilow,nie w jakims rtv!!Powodzenia
 

smartas

New member
PS51E6500? Mam i ja :)

Przed chwila zostal mi dostarczony przez kuriera. Teraz spokojnie czekam az sobie odparuje, bo jednak roznica temperatur dosc znaczna.

Pierwsze wrazenie bardzo dobre, tv estetycznie wykonany, ladnie komponuje sie w moim salonie.
Cos wiecej bede mogl napisac jak wreszcie go uruchomie ;)

Czy posiadacze tego modelu moga udzielic jakis wskazowek poczatkujacemu?

Czy w menu serwisowym powinienem cos jeszcze poza czasem pracy zweryfikowac?

Pozdrawiam,
Rafal

PS jako ciekawostke dodam ze moj egzemplarz zostal wyprodukowany w sierpniu na Wegrzech i w wyposazeniu ma zalaczone okulary ssg-4100 i standardowy pilot (bez podswietlenia)
 

kuba78

New member
Rada:
W meni serwisowym nie masz czego szukać, jeśli nie wiesz co i jak.
To jak z cnotą tylko raz się traci.
Każde wejście i zmiany są zapisywane w pamięci wewnętrznej odbiornika, w razie szukania usterki przez serwis wyjdzie na jaw nieautoryzowane wejście w MS.
 

Kokosso

New member
Witam! Właśnie nabyłem 60e6500 i chciałem się was poradzić odnośnie uchwytu na ścianę. Nie potrzebuje aby był uchylny. Ale czytałem, że wymagana jest pewna odległość od ściany. 10cm? Czy coś takiego wystarczy:
UCHWYT wieszak na TELEWIZOR SONY LG SAMSUNG SHARP (2813448888) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Może polecacie coś innego, co sami macie i jest sprawdzone. Z góry dzięki za pomoc

Ja zakupiłem coś takiego i jestem z wieszaczka zadowolony
UCHWYT WIESZAK do TV LCD LED 30-63 60kg REGULOWANY (2834425232) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Wieszak podobny ale troszkę kaski w kieszonce zostanie :bober:
 

Kokosso

New member
No im taniej tym lepiej, wiadomo. Tylko nie byłem pewien czy taki wystarczy. Ale skoro mówisz, że twój się trzyma to super. Dzięki za odpowiedź
 

kjarzyna

New member
Bez reklam
Witam! Właśnie nabyłem 60e6500 i chciałem się was poradzić odnośnie uchwytu na ścianę. Nie potrzebuje aby był uchylny. Ale czytałem, że wymagana jest pewna odległość od ściany. 10cm? Czy coś takiego wystarczy:
UCHWYT wieszak na TELEWIZOR SONY LG SAMSUNG SHARP (2813448888) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Może polecacie coś innego, co sami macie i jest sprawdzone. Z góry dzięki za pomoc


Gratuluje zakupu. Podziel się wrażeniami. Z czego się przesiadłeś?
 

Kokosso

New member
Przesiadłem się ze starego acz dobrze służącego Sony 32u2000. Najpierw miał być Philips 55pfl6007 ale posty w tym temacie oraz testy i opinie na zagranicznych portalach przekonały mnie do plazmy, a 5 cali więcej pozwoliły położyć Samsunga nad Panasem 55st50 :)
Wrażeniami oczywiście podzielę się jak tylko będę je miał :) Telewizor kupiony ale dostarczony zostanie w poniedziałek.
 
Przesiadłem się ze starego acz dobrze służącego Sony 32u2000. Najpierw miał być Philips 55pfl6007 ale posty w tym temacie oraz testy i opinie na zagranicznych portalach przekonały mnie do plazmy, a 5 cali więcej pozwoliły położyć Samsunga nad Panasem 55st50 :)
Wrażeniami oczywiście podzielę się jak tylko będę je miał :) Telewizor kupiony ale dostarczony zostanie w poniedziałek.

W takim razie współczuje Ci tego oczekiwania do poniedziałku....
 

sajmon33

New member
Również od niedawna jestem posiadaczem plazmy Samsunga. Mam w związku z tym takie oto pytanie: jaki polecilibyście zestaw głośników 5.1 do tego tv. Ponoć da radę podpiąć taki zestaw i uzyskać dźwięk przestrzenny. Zależy mi na kompaktowych rozmiarach, cena do 1000 zł.
 

smartas

New member
W sumie jeszcze nie wieszalem tv, ale sprawdzilem ze moja plazma nie grzeje sie tak jak np LG znajomego.
5cm od sciany powinno byc wystarczajaca odlegloscia

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

Kokosso

New member
Ja też chciałbym znaleźć jakiś złoty środek bo nie mam ramki na telewizor, więc nie chciałbym, żeby za bardzo odstawał. 10cm to już mimo wszystko sporo i nie będzie zbyt estetycznie wyglądać (żona!! :) )
 

gulli27

New member
Również od niedawna jestem posiadaczem plazmy Samsunga. Mam w związku z tym takie oto pytanie: jaki polecilibyście zestaw głośników 5.1 do tego tv. Ponoć da radę podpiąć taki zestaw i uzyskać dźwięk przestrzenny. Zależy mi na kompaktowych rozmiarach, cena do 1000 zł.

Kup sobie Logitecha Z-906,ponoc daje rade,ja wlasnie chce sie na ten zestaw przerzucic,likwiduje moje duze kino,do malych rozmiarow ze wzgledu na wielkosc pokoju,a zestaw jest teraz w dobrej cenie,nawet lepiej niz w necie w Saturnie obecnie najtaniej-999.Jesli oczywiscie nie potrzebujesz do tego DVD z BD,bo to sa same glosniki z dekoderami DD,DTS.Daj znac na co sie zdecydujesz.Pozdro
 

gulli27

New member
Myślę że lepszą opcją niż Logitech będzie JBL Cinema 300 czy Harman Kardon HKTS 9. Uznane marki sprzętu audio.

Tak,moze i lepsze,ale do tych zestawow musisz miec amplituner 5.1 lub 6.1,a do tego Logitecha nie musisz miec bo on zawiera dekodery.Wiec to sa dodatkowe koszta no i wiecej miejsca na ampli.
 
Do góry