Samsung seria E550 - testy, opinie, wszystko o...

lipsky

New member
Mam TV,internet puściłem kablem. Teraz moje pytanie,czy do Skype da się podłączyć normalny mikrofon czy trzeba kupić jakąś specjalną kamerę,czy podejdzie jakaś zwykła ?

Pozdrawiam
 

VIOLATOR74

Member
Bez reklam
Mam TV,internet puściłem kablem. Teraz moje pytanie,czy do Skype da się podłączyć normalny mikrofon czy trzeba kupić jakąś specjalną kamerę,czy podejdzie jakaś zwykła ?

Pozdrawiam
trzeba miec kamerke samsunga,moze jest jakis zamiennik ale z tym to roznie moze byc,po jakiejs aktualizacji moze jej TV nie wykryc.
 

lipsky

New member
czyli jednym słowem,normalnego mikrofonu nie podepnę a za kamerkę 200-300 zł? Nie,to ja dziękuję :)

Jak dobrze ustawić ten TV,żeby chodził tak jak powinien,wycisnąć z niego ostatnie poty?
 

pkonrad

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pojawił się nowy firmware do modelu PSxxE550 ver. 1012.2
Przed chwilą zrobiłem aktualizację online.
 

mcfly2305

New member
Mi ustawienia zostały po aktualizacji - nic nie pozmieniało

add:

powiem więcej - po aktualizacji zaczął działać dysk :) (sprawa opisywana wcześniej) :)
 
Ostatnia edycja:

zeet

New member
Witam,
czy może ktoś sprawdzić czy w tym modelu działa passthrough? Czy jak podłącze laptopa z filmem w DTS przez hdmi to czy tv przepuści to na optyk w 5.1?
Pytanie drugie: warto dopłacać do przedłużonej gwarancji? Sam samsung daje 24 miesiące ale ponoć nie ma takiej opcji przedłużenia. W sklepie twierdzą że coś takiego istnieje.

Pytam bo od jutra w neonet będzie za 2999 razem z dwoma parami okularów. Cena wydaje się przyzwoita.
 

mcfly2305

New member
Powiedzcie mi Panowie, koledzy dlaczego na TV nie odtwarza mi filmików nagranych aparatem Samsunga - w HD (1280x720). (model: Samsung ST77, TV 51E550).

Przy próbie odtworzenia wyskakuje komunikat: "Ustalona rozdzielczość nie jest obecnie obsługiwana".
Przecież inne filmiki w 1280x720 normalnie odtwarza... Próbowałem już i z dysku i przez AllShare i du*a...

Czy jest to kwestia ustawień czy jakiegoś innego ustrojstwa? Bo wydaje mi się co najmniej dziwne, że filmu nagranego przez aparat Samsunga nie idzie odtworzyć na telewizorze tejże firmy...
 

pajo

New member
witam

witam panowie kupiłem PS51E550 miesiąc temu ogólnie po odpowiednich ustawieniach i podłączony do dekodera n jestem z niego zadowolony obraz w hd rewelacja mam też sony brawia lcd 40 ful hd ciężko jest określić który ma lepszy obraz w samsungu obraz wydaje sie być bardziej naturalny poza tym podobnie z jakością obrazu tylko czekam na ipla czy ktoś już ją ma? ponoć trzeba czekać w nowej serii E
 
Ostatnia edycja:

pajo

New member
witam

no to ciekawe ile trzeba będzie czekać na iple na infolini samsung mówią że cała seria E jeszcze niema ,a te filmy co są w gratisie to przez jaki okres trzeba wykorzystać ?? i co to za filmy jest ktoś w temacie??
 

pajo

New member
te co dają w gratisie na początek na ipli??są to filmy nowe czy stare; A co z tym modułem czy w tym modelu jest opcja wymiany w przyszłym roku
 
Ostatnia edycja:

ADAM12116

New member
może się ktoś orientuje dlaczego na hdmi opcja w zabezp. przed wypalaniem przesunięcie pikselowe jest nieaktywna? jak przełączę się na TV to staje się aktywna ale na HDMI nie działa
 
Do góry