Samsung seria B650 (32b650, 37b650, 40b650, 46b650) test, opinie, wszystko o serii...

Cassius

New member
Najnowszy NetSurf zawsze można pobrać z tego linku - http://rrobek.de/download/NetSurf.tgz
A tutaj - http://moras86.ugu.pl/samsung/NetSurf.rar (klikasz prawym i 'Zapisz element docelowy jako...' - masz wersję z moimi zmianami w opcjach, czyli: ...

Pięknie podziękować chciałem za pracę, którą w to wkładasz przez co bez zaglądania na SamyGo i zbędnego rozkładania tamtejszych projektów na elementy a zwykle nie mam na to czasu, mogę być w pełni na bieżąco . Fajnie byłoby w przyszłości wrzucać co jakiś czas do tutejszego wątku opisy najciekawszych rzeczy tak jak to miało miejsce w przypadku aplikacji rozszerzającej znacznie możliwość wyboru jeśli chodzi o dostosowanie rozmiaru obrazu do ekranu w media play.

:blagam:

Tak przy okazji może warto byłoby też zastanowić się nad jakimś nawet micro-blogiem bo tutaj jednak najbardziej wartościowe posty giną w natłoku powtarzających się nieustannie pytań.

Pozdrawiam
 

marcinpoznaniak

New member
WAV lub inne formaty bezstratne z USB

Witam, wczoraj przeżyłem zawód - mianowicie wymyśliłem że zgrane płyty CD do jakiegokolwiek formatu bezstratnego będę mógł odtworzyć na telewizorze, który podłączyłbym poprzez wyjście cyfrowe optyczne do amplitunera i cieszyłbym się znakomitą jakością audio CD bez konieczności kupowania napędu... Niestety telewizor nie widzi z usb żadnych innych plików audio oprócz mp3... Czy jest na to jakaś rada..?
 

interaktiv

New member
Witam, wczoraj przeżyłem zawód - mianowicie wymyśliłem że zgrane płyty CD do jakiegokolwiek formatu bezstratnego będę mógł odtworzyć na telewizorze, który podłączyłbym poprzez wyjście cyfrowe optyczne do amplitunera i cieszyłbym się znakomitą jakością audio CD bez konieczności kupowania napędu... Niestety telewizor nie widzi z usb żadnych innych plików audio oprócz mp3... Czy jest na to jakaś rada..?

Może najpierw przeczytasz instrukcję dołączoną do telewizora?
Tam jest lista obsługiwanych formatów przez telewizor.
 

januszkop

New member
...... a do YT moj login YT i haslo ktore specialnie zmienilem tak zeby skladalo sie z liter które mozna wybrac z pilota. .......
ale czy na serwerze YT masz takie samo hasło jak to "zmienione"????
ja przy swoich próbach - zanim to wszystko zagrało - miałem taką sytuację, że dodawałem do ulubionych oglądając na TV i te dodane było widać po zalogowaniu do YT z kompa, natomiast nie było ich widać na TV. Po poprawnym założeniu kont zaróno w TV jak i na YT wszystko zaczęło działać dobrze.
 
Oczywiscie logowanie do TV mam ustawione: login abc pass 1111 zeby bylo latwo, a do YT moj login YT i haslo ktore specialnie zmienilem tak zeby skladalo sie z liter które mozna wybrac z pilota. Pozatym wydaje mi sie ze jakby bylo zle haslo do YT to nie zalogowalby mnie TV i nie daloby sie dodac do ulubionych filmu.
Ma ktos jakis inny pomysl?
nie trzeba zmieniać hasła do youtube, moje się składa z wielkich i małych liter oraz z cyfr i bez problemu mogę się logować z poziomu tv na konto w youtube
 

marysia26

New member
mam problem
jak i gdzie ustawic zeby przy wlaczeniu tv przeskakiwalo odrazu na zlacze hdmi
chodzi dokladnie o dekoder hd podpiety hdmi do tv
w starym dekoderze bylo zlacze euro i wlaczajac tv odrazu przeskakiwalo na programy w upc teraz trzeba pilotem od tv wlaczyc zlacze hdmi i dopiero mozna korzystac z pilota upc
 

pedro_78

New member
Bez reklam
mam problem
jak i gdzie ustawic zeby przy wlaczeniu tv przeskakiwalo odrazu na zlacze hdmi
chodzi dokladnie o dekoder hd podpiety hdmi do tv
w starym dekoderze bylo zlacze euro i wlaczajac tv odrazu przeskakiwalo na programy w upc teraz trzeba pilotem od tv wlaczyc zlacze hdmi i dopiero mozna korzystac z pilota upc
Nie da się, natomiast jeżeli użyjesz przycisku power na pilocie, to załączy się ostatnio używane złącze, na którym TV został wyłączony. NIe zadziała jeżeli np. wyłączasz TV z prądu na noc.
 

cypisek_xl

Member
Bez reklam
Patch'owanie T-CHL7DEUC v2005.0

Podczas patch'owania T-CHL7DEUC v2005.0 dochodzę do momentu gdy muszę zadecydować:
- - - - - - - - - - -
Colorfull Subtitles ColorKey Adr 0xDF6D00 Color: 0xFFF0F0F0
Colorfull Subtitles Compatibility Found.
Want to Change Substitle Color ( y/N )?
- - - - - - - - - - -
Ok nie zmieniam (N) koloru to idzie dalej. Jeśli (Y) to mogę zmienic. Tylko gdzie jest jakaś tablica z kodami kolorów? I czy trzeba TU cos zmieniaći jak to jest ważne? Kiedyś wydawało mi sie że znalazłem ale nie potrafię odszukać tego miejsca. Chyba że już mam takie sny. Poproszę o jakieś porady co do tego problemu oraz sugestie.
 

interaktiv

New member
..przeczytałem i co mi to dało? Nic. Twa rada nic nie wniosła, a ja pytałem czy ktoś znalazł jakiś sposób...


Sorry, założyłem, że umiesz czytać a tak widać muszę Ci wyjaśnić, że na stronie 39 (polskiej wersji) jest lista obsługiwanych formatów, i jeśli się naprawdę skupisz to zauważysz, że nie ma tam na liście wav! i to jest odpowiedź dlaczego nie działa Ci wave na tv.:popcorn:
odpowiedz brzmi, nie ma sposobu, żeby ten format odtworzyć, chyba że sam napiszesz odrębny player i go odpalisz z samygo - wszystko przed Tobą!
 
Ostatnia edycja:

miroslawp

New member
Witam Forumowiczów,
Czy jest jakaś możliwość zmniejszenia widoku strony NetSurf tzn. po odpaleniu przeglądarki strony nie mieszczą mi się w ekranie TV. NetSurf w wersji moras86.
Przeszukiwałem forum ale niestety nie znalazłem na to żadnego rozwiązania.

Pozdr.
 

interaktiv

New member
Witam Forumowiczów,
Czy jest jakaś możliwość zmniejszenia widoku strony NetSurf tzn. po odpaleniu przeglądarki strony nie mieszczą mi się w ekranie TV. NetSurf w wersji moras86.
Przeszukiwałem forum ale niestety nie znalazłem na to żadnego rozwiązania.

Pozdr.

obecnie nie ma, ponieważ rozdzielczość 960x540 to maksymalna dopuszczana przez telewizor, aplikacje samsunga też w takiej działają, dodatkowo gdyby się udało ustawić FullHD to musiałbyś siedzieć tak blisko telewizora jak ekranu komputerowego bo literki byłyby porównywalne z tymi na komputerze :) pozdr
 

miroslawp

New member
Ok., dzięki interactiv za szybką odpowiedź :). A przy okazji ma ktoś jakieś doświadczenia z Midnight Commander w naszych TV?? Chodzi mi o to czy widać spod niego pliki znajdujące się contentach i czy ewentualnie można je podmienić, usunąć itp :)??Niestety we firmware 2009 który mam nie działa usuwanie,dodawanie z pilota :(...
 

wisnia

New member
Witam wszystkich ,a zorientowanych w temacie proszę o radę. Problem tkwi w montowaniu samby z samygo extension pack 0.03.Zamiast samby montuje się za każdym razem UPNP serwer. Konto z hasłem założone,konto gościa aktywne, w pliku 04_04_samba.init dodany user i hasło (edytowany przez notepad++ , folder z mediami udostępniony (próbowałem zarówno prawy klawisz na folderze i udostepnianie jak równiez mapowanie dysku sieciowego) pendrive sformatowany na fat32 (zresztą próbowałem na dwóch) zapora wyłączona , program antivir również. W programie Share manager wyłaczony serwer, Próbowałem równiez z samygo extension packiem 0.02 (program bezpośrednio rozpakowywany na pena- tez lipa), Kasowanie zbednych plików powoduje brak montowania UPNP serwera jak i samby. Dodam tylko że raz się udało zamontowac sambę (chyba jakimś cudem )ale po zmianie folderu udostęnianego nie moge tego ponownie odtworzyć . Restart routera tez nie pomaga. CZy tylko ja mam takiego pecha? Pozostaje chyba tylko wymienic TV, kompa, i router a najlepiej użytkownika :)
 

cybertal

New member
Jeżeli macie jakieś probleby z sicią bądź, z udostępnianiem to spróbójcie w routerze otworzyć port 1900 - Port Forwarding. Oczywiście wpisując IP telewizora. Pozdrawiam
 

Miker88

New member
Mam zestaw Głośników 5.1 i nie mam pojęcia jak je podpiąć do tego TV żeby grały wszystkie głośniki ? Jak podłącze grają tylko 2 ?? mam niby złącze 2xCH INPUT tak to wygląda symbolowo ]- i nie wiem gdzie tą trzecią końcówkę tą zieloną mam podpiąć jak to podepnę to z tego co pisze w instrukcji to mam mieć efekt 6 kanałowy surround ??
 
Do góry