Samsung seria B650 (32b650, 37b650, 40b650, 46b650) test, opinie, wszystko o serii...

brians

New member
klawiatura do le40b650

Nie ma szans. Bo autor przeglądarki tego nie przewiduje tak jak JavaScript.
Ten linux w telewizorze ma jakiś mechanizm przeglądarki (takiej wbudowanej) która podobno wspiera i js i tak jak cały telewizor flash, pierwsze prace w samygo były prowadzony na niej ale były z nią wielkie problemy (wczytywała mało danych, była wolna i źle renderowała html), jak sie pojawiła kompilacja NetSurf na telewizor prace przestały być prowadzone.

Za to pojawiła się 3 odsłona przeglądarki NetSurf od SamyGo gdzie pojawia się między innymi Wirtualna Klawiatura!!

Więcej na stronie SamyGO!
Witam ,
czy masz adres do nowego NetSurf? interesuje mnie ta wirualna klawiatura ,miałem zamiar kupić EMPREX 9039 URF sprawdzał wirtualną ,
pozdrawiam
 

Pryk99

New member
Wiadomo że uszkodzenia mechaniczne nie podlegają gwarancji, ale tak czysto teoretycznie wyobraźmy sobie sytuację.

Był kupiony komplet (najlepiej razem, na jednej fakturze) TV + mocowanie do powieszenia ma ścianie i to mocowanie jest wadliwe, czego skutkiem będzie upadek i uszkodzenie mechaniczne TV. Czy takie uszkodzenie też nie podlega gwarancji ? Myślę, że sprawa do wygrania.

Witam, teorytycznie tak a w praktyce wygląda to tak czy wadliwy był uchwyt? czy wadliwy montaż a to dwia inne zagadnienia i pytanie kto to montował bo np. można zlecić taka usługę serwisowi i w takim przypadku jest to uzasadnione roszczenie. Ale skoro by był wadliwy uchwyt to masz rację roszczenie byłoby zasadne i do tego nie trzeba rozszerzeń gwarancji.
 

moras86

New member
NetSurf beta 3 - wirtualna klawiatura

Witam ,
czy masz adres do nowego NetSurf? interesuje mnie ta wirualna klawiatura, miałem zamiar kupić EMPREX 9039 URF sprawdzał wirtualną, pozdrawiam
Najnowszy NetSurf zawsze można pobrać z tego linku - http://rrobek.de/download/NetSurf.tgz
A tutaj - http://moras86.ugu.pl/samsung/NetSurf.rar (klikasz prawym i 'Zapisz element docelowy jako...' - masz wersję z moimi zmianami w opcjach, czyli:

  • polskie czcionki
  • nowa ikona
  • moja strona startowa (odnośniki do popularnych stron i wyszukiwarki internetowe)
  • dodałem również wprowadzanie cyfr w wirtualnej klawiaturze (w trybach abc, ABC i Abc) bez przełączania na tryb cyfr (123). Próbowałem dodać polskie znaki ale w pasku adresu pojawiają się tylko kwadraty ;(
  • w archiwum znajduje się również aplikacja do obsługi klawiatury/myszy (z moją ikoną)
Powstała też oficjalna strona dla projektu SamyGO NetSurf - SourceForge.net: NetSurf Options - samygo
 
Ostatnia edycja:

brians

New member
Najnowszy NetSurf zawsze można pobrać z tego linku - http://rrobek.de/download/NetSurf.tgz
A tutaj - http://moras86.ugu.pl/samsung/NetSurf.rar (klikasz prawym i 'Zapisz element docelowy jako...' - masz wersję z moimi zmianami w opcjach, czyli:

  • polskie czcionki
  • nowa ikona
  • moja strona startowa (odnośniki do popularnych stron i wyszukiwarki internetowe)
  • dodałem również wprowadzanie cyfr w wirtualnej klawiaturze (w trybach abc, ABC i Abc) bez przełączania na tryb cyfr (123). Próbowałem dodać polskie znaki ale w pasku adresu pojawiają się tylko kwadraty ;(
  • w archiwum znajduje się również aplikacja do obsługi klawiatury/myszy (z moją ikoną)
Powstała też oficjalna strona dla projektu SamyGO NetSurf - SourceForge.net: NetSurf Options - samygo
Dzięki,
wieczorem próby:)
 

LeszekTG

New member
widget YouTube

Mam problem z widgetem YouTube. Kiedy wybieram w TV "ulubione" chwile mieli a potem komunikat "wystąpił problem podczas połączenia z serwisem YouTube". Bez problemu mogę na TV przeglądać filmy, moge tez dodac do ulubionych i na kompie te dodane filmy są w moich ulubionych, tylko w TV nie da sie przegladac ulubionych.
 

januszkop

New member
Mam problem z widgetem YouTube. Kiedy wybieram w TV "ulubione" chwile mieli a potem komunikat "wystąpił problem podczas połączenia z serwisem YouTube". Bez problemu mogę na TV przeglądać filmy, moge tez dodac do ulubionych i na kompie te dodane filmy są w moich ulubionych, tylko w TV nie da sie przegladac ulubionych.

a czy poprawnie się logujesz w TV do YT?
ja miałem te problemy gdy była niezgodność danych konta w YT i tego założonego w TV.
po wpisaniu (ustaleniu) w obu miejscach zgodnych identyfikatorów i haseł było wszystko ok.
Zwróć uwagę, że występują dwa hasła - jedno przy logowaniu do konta użytkownika TV (konto użytkownika np janek123 hasło yyyy) a ten użytkownik musi mieć wskazane w "zarządzaniu kontem" w TV login i hasło takie samo jak podawane przy logowaniu z kompa (np. kowalski123 xxxxxxxxx) . (mogą być różne identyfikatory , ale trzeba je poprawnie wpisać przy zakładaniu konta w TV)
 

Sebonyx

New member
Najnowszy NetSurf zawsze można pobrać z tego linku - rrobek.de/download/NetSurf.tgz
A tutaj - moras86.ugu.pl/samsung/NetSurf.rar(klikasz prawym i 'Zapisz element docelowy jako...' - masz wersję z moimi zmianami w opcjach, czyli:

  • polskie czcionki
  • nowa ikona
  • moja strona startowa (odnośniki do popularnych stron i wyszukiwarki internetowe)
  • dodałem również wprowadzanie cyfr w wirtualnej klawiaturze (w trybach abc, ABC i Abc) bez przełączania na tryb cyfr (123). Próbowałem dodać polskie znaki ale w pasku adresu pojawiają się tylko kwadraty ;(
  • w archiwum znajduje się również aplikacja do obsługi klawiatury/myszy (z moją ikoną)
Powstała też oficjalna strona dla projektu SamyGO NetSurf - sourceforge.net/apps/mediawiki/samygo/index.php?title=NetSurf_Options"]SourceForge.net: NetSurf Options - samygo

Niestety nie działa u mnie link z przeglądarką moras86
Z drugiego linka: "moras86.ugu.pl/samsung/NetSurf.rar" - pobiera tylko ikonke ugu.pl,
Ściągnął już ktoś przeglądarke z tego drugiego linku moras86 ?
 
Ostatnia edycja:

moras86

New member
NetSurf beta 3 - wirtualna klawiatura

Witam, jak masz przeglądarkę od moras86 to na samej górze masz klawiatuta w normalnym NetSurf tego brak!.
Klawiatury ekranowej nie ma (jest jej atrapa na mojej stronie głównej, ale wygodne wygodne to nie jest i pozwala jedynie wyszukiwać w Google)! W ostatniej wersji NetSurf autor wprowadził wirtualną klawiaturę. W momencie jak klikniesz w jakieś pole tekstowe lub pasek adresu możesz za pomocą pilota wpisywać znaki (tak jak w komórce). Możesz także zmienić tryb wpisywania (widoczny jako 3 ikona od prawej na górze).

Z drugiego linka: "moras86.ugu.pl/samsung/NetSurf.rar" - pobiera tylko ikonke ugu.pl,
Przeczytaj dokładnie co jest napisane zaraz po linku w nawiasie! :x
 
Ostatnia edycja:

Pryk99

New member
Witam Cię moras86 i jak zwykle dziękuję za wkład do przeglądarki! ale mam prośbę jak byś dał linka do wirtualnej klawiatury bo zaraz bedą posty gdzie to jest.
 

moras86

New member
NetSurf

Witam Cię moras86 i jak zwykle dziękuję za wkład do przeglądarki! ale mam prośbę jak byś dał linka do wirtualnej klawiatury bo zaraz bedą posty gdzie to jest.
Aktualny link do NetSurf podawałem parę postów wcześniej (ten sam co był). Można również pobrać z obrazka w mojej sygnaturce.
moras86 - u mnie polskie litery działają z pilota, plik Options trzeba zapis w UTF-8 i w Notepad++ a nie zwykłym notatniku
Dziwne, bo właśnie Notepada++ używałem. Po zmianie kodowania na UTF-8 przeglądarka restartuje TV :-(

interaktiv jakbys mógł to podeślij twój plik Options.

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Sebonyx

New member
Przeczytaj dokładnie co jest napisane zaraz po linku w nawiasie! :x

Chyba umiem czytać:). Ale jak klikam na linka prawym klawiszem i wybieram "Zapisz element docelowy jako" to zapisuje jako- ugu.pl.gif i jest to tylko ikonka.
Próbowałem już na dwóch różnych kompach i przeglądarkach i ciągle zapisuje jako GIF.
No chyba że tak ma być?
Proszę o przesłanie pliku z przeglądarką na maila: bastec22@wp.pl, będe wdzięczny:blagam:.

Pozdrawiam
Sebonyx
 

pedro_78

New member
Bez reklam
Chyba umiem czytać:). Ale jak klikam na linka prawym klawiszem i wybieram "Zapisz element docelowy jako" to zapisuje jako- ugu.pl.gif i jest to tylko ikonka.
Próbowałem już na dwóch różnych kompach i przeglądarkach i ciągle zapisuje jako GIF.
No chyba że tak ma być?
Proszę o przesłanie pliku z przeglądarką na maila: bastec22@wp.pl, będe wdzięczny:blagam:.

Pozdrawiam
Sebonyx
Skopiuj tego linka http://moras86.ugu.pl/samsung/NetSurf.rar i wklej do paska adresu przeglądarki, otworzy się okienko pobierania.
 

interaktiv

New member
moras86 - Użyj najnowszego Notepad++ :) w starym mogłem wybrać Format UNIX/WINDOWS a w nowym tego nie ma, w starym jak wybrałem unix to też był tylko czarny ekran a potem restart, a po zapisaniu w nowym wszystko chodzi jak należy :) nie wysyłam tylko dlatego, że tv mam u siebie a teraz przez kilka dni jestem out :)

jak już Ci się uda, wyedytuj swój post na forum SamyGo żeby tym się przypadkiem nie zajęli :p
 
Ostatnia edycja:

myca

New member
Witam
Czy Wy także używając PC Share Manager w wersjach 2.32 i 2.33 nie macie miniatur w plikach .avi? Są tylko w plikach .mkv.
 

LeszekTG

New member
a czy poprawnie się logujesz w TV do YT?
ja miałem te problemy gdy była niezgodność danych konta w YT i tego założonego w TV.
po wpisaniu (ustaleniu) w obu miejscach zgodnych identyfikatorów i haseł było wszystko ok.
Zwróć uwagę, że występują dwa hasła - jedno przy logowaniu do konta użytkownika TV (konto użytkownika np janek123 hasło yyyy) a ten użytkownik musi mieć wskazane w "zarządzaniu kontem" w TV login i hasło takie samo jak podawane przy logowaniu z kompa (np. kowalski123 xxxxxxxxx) . (mogą być różne identyfikatory , ale trzeba je poprawnie wpisać przy zakładaniu konta w TV)

Oczywiscie logowanie do TV mam ustawione: login abc pass 1111 zeby bylo latwo, a do YT moj login YT i haslo ktore specialnie zmienilem tak zeby skladalo sie z liter które mozna wybrac z pilota. Pozatym wydaje mi sie ze jakby bylo zle haslo do YT to nie zalogowalby mnie TV i nie daloby sie dodac do ulubionych filmu.
Ma ktos jakis inny pomysl?
 
Do góry