Samsung seria B650 (32b650, 37b650, 40b650, 46b650) test, opinie, wszystko o serii...

Pryk99

New member
Witam, zaraz pewnie będzie post nie mogę tego ściągnąć.
Czy macie jakieś informację jak się posuneły usprawnienia patacha do nagrywania po USB na HDD
 
Ostatnia edycja:

Miker88

New member
Witam czy jest taka możliwość aby wszystkie patche opisy linki itp rzeczy znalazły się na pierwszej stronie tam gdzie są ISTOTNE TEMATY wątku ??ponieważ szukanie tego wszystkiego jest dość w Q.....e sam teraz szukam i nie mogę doszukać się tego linku NetSurfa poddanego Tuningu Morasa gdzie to jest umieszczone ?
 

Miker88

New member
tylko jak chce pobrać tego netsurfa to wyskakuje mi jakieś UGU.pl a tam nic nie ma

A i ostatnie pytanie co daje patcher 0.21 ?? i przed ostatnie :p Który z tych patchy na samyGO daje możliwość zmiany czcionki, koloru , wielkości itp. Qrde żeby ktoś to wszystko w jednym miejscu opisał to bym mu Pocztą Polską browara wysłał :p
 

Pryk99

New member
tylko jak chce pobrać tego netsurfa to wyskakuje mi jakieś UGU.pl a tam nic nie ma

A i ostatnie pytanie co daje patcher 0.21 ?? i przed ostatnie :p Który z tych patchy na samyGO daje możliwość zmiany czcionki, koloru , wielkości itp. Qrde żeby ktoś to wszystko w jednym miejscu opisał to bym mu Pocztą Polską browara wysłał :p

Witam, odpowiem Ci na pierwsze pytanie klikasz prawym myszy na TUTAJ zapisz jako element docelowy i juz masz;-) gdzie chcesz zapisać. Browarka to trzeba by było wysłać ale moras86 za zrobienie przeglądarki.;-)
 
Ostatnia edycja:

cypisek_xl

Member
Bez reklam
tak jak można było się spodziewać
Samsung Announces Skype and DTS Decoding For Upcoming TVs | High-Def Digest

wiec skype i dts bedzie ale w nowych modelach :(
kupując tv nie łudziłem się że dopracują i dodadzą takie znaczące funkcje ale czekać mi sie nie chciało na te modele ;)
liczę na samygo i innych zapaleńców że znajdą sposób na dodanie tego do tv

No realnie myśląc to nie spodziewajmy się tych nowości w naszych TV od support'u Samsunga. Szkoda nadziei. Nowe modele muszą czymś się różnić by się sprzedawały. Jeszcze raz się zapytam czy DTS w B650 to sprawa softu czy sprzętowa? Może ktos sie orientuje? Tak sobie myślę od jakiegoś czasu i mam wrażenie że Skype w TV to żadna rewelada. Bo kto ma net w domu to mu i tak wygodnie Skypa używać na kompie niż na wielkim TV. To mało elastyczne ale marketingowo to duża sprawa.
Co do NetSurf to miło coś takiego uruchomić bo duża radocha i drżące łapki :D ale po chwili wracamy do swojego lapka czy stacjonarnego. Jak jest u was? bardziej przełomowym momentem dla nas będzie jak ta przeglądarka będzie obsługiwała flasha i inne dodatki. Jak będziemy mogli uruchomić sobie streaming. Co któraś osoba z naszego forum ma UPC więc dostęp do UPC LIVE. I wtedy oglądać to na dużym ekranie. To ma sens. Kiedyś wydawało się fantazją by przez łącze przesyłać przyzwoitej jakości obraz. A streaming rozwija się coraz szybciej. Streaming i nasz B650 hmm. Chyba realna opcja!?!
Takie moje krótkie przemyślenia.
 
Ostatnia edycja:

misiakrp

New member
No realnie myśląc to nie spodziewajmy się tych nowości w naszych TV od support'u Samsunga. Szkoda nadziei. Nowe modele muszą czymś się różnić by się sprzedawały. Jeszcze raz się zapytam czy DTS w B650 to sprawa softu czy sprzętowa? Może ktos sie orientuje? Tak sobie myślę od jakiegoś czasu i mam wrażenie że Skype w TV to żadna rewelada. Bo kto ma net w domu to mu i tak wygodnie Skypa używać na kompie niż na wielkim TV. To mało elastyczne ale marketingowo to duża sprawa.
Co do NetSurf to miło coś takiego uruchomić bo duża radocha i drżące łapki :D ale po chwili wracamy do swojego lapka czy stacjonarnego. Jak jest u was? bardziej przełomowym momentem dla nas będzie jak ta przeglądarka będzie obsługiwała flasha i inne dodatki. Jak będziemy mogli uruchomić sobie streaming. Co któraś osoba z naszego forum ma UPC więc dostęp do UPC LIVE. I wtedy oglądać to na dużym ekranie. To ma sens. Kiedyś wydawało się fantazją by przez łącze przesyłać przyzwoitej jakości obraz. A streaming rozwija się coraz szybciej. Streaming i nasz B650 hmm. Chyba realna opcja!?!
Takie moje krótkie przemyślenia.

więc tak akurat skype mnie rajcuje bo mam tv w salonie na dole a kompy na gorze a jak wiadomo większość życia domowego to salon i kuchnia :)
a rozmowy z rodzinką częste (nawet babcia kupiła sobie komp żeby z wnuczkami rozmawiać przez skype)
przeglądarka fajny bajer ale emocje opadły i mimo że podłączoną mam klawiaturę i myszkę jakoś mnie to nie rajcuję mimo że 55 cali to sporo przeglądanie w tej rozdziałce jest masakryczne i ta szybkość mnie rozbraja :(

myślę że skypa jednak z czasem da sie odpalić ale dts raczej nie bo dla mie to brak dekodera DTS no i sprawa licencji samsung nie bedzie pchał kasy do starych modeli bo sie nie opłaca :)
 

golab52

New member
Panowie kto wziął rozszerzenie gwarancji (na uszkodzenia mechaniczne) np. w RTV euro AGD to sie nie martwi :D ja wziełem na 5 lat, a za 5 lat zrzucam tv ze ściany i daja mi nowy w tej samej cenie a wiadomo że technologia do przodu pujdzie :)

ps.TV podobno są robione na 4-5 lat by je wymieniac na nowszy model -od serwisanta LCD i plazm to usłyszałem :)
 

moras86

New member
Wirtualna klawiatura do NetSurf

Ciekawy pomysł z klawiaturą :) ale brakuje litery "v" :grin: i ogólnie mógłby być układ quawerty
Pomysł nie jest mój, ale jak na razie innej metody nie ma. Wiadomo, że lepsze byłoby takie coś - Virtual Keyboard - lecz wymaga JavaScript :(
Literę v dodałem (moje przeoczenie) oraz parę różnych symboli.
Dodatkowo w każdej 'sekcji' umieściłem ślepy link, który pomaga, w sytuacji gdy czasem nie można nakierować kursora do zaznaczenia kwadratu (należy używać trybu zwykłego kursora - ikona z kursorem).
 

Pryk99

New member
Panowie kto wziął rozszerzenie gwarancji (na uszkodzenia mechaniczne) np. w RTV euro AGD to sie nie martwi :D ja wziełem na 5 lat, a za 5 lat zrzucam tv ze ściany i daja mi nowy w tej samej cenie a wiadomo że technologia do przodu pujdzie :)

ps.TV podobno są robione na 4-5 lat by je wymieniac na nowszy model -od serwisanta LCD i plazm to usłyszałem :)

Nie tak do końca z tym zrzuceniem, poczytaj dokładnie bo ja też mam na 5 lat za dodadkowe 300 zł i nie koniecznie w RTV euro AGD lub zadzwoń wczesniej przed tym zrzuceniem na infolinie Samsunga to się prawdy dowiesz. A co do serwisanta to lepiej go zmien bo Ci głupot nagadał.:hihi:bo to jest uzależnione od wielu czyników np. moja Babcia raz dziennie tylko ogląda przez 30 min ( Klan ).

p.s Sory, ale nie mogę powstrzymać się ze śmiechu z tym zrzucaniem, lepiej zrzuć z 3 piętra bardziej będzie widoczna usterka i wtedy już na pewno dadzą Ci LED bo zapewne z tanieją.
 
Ostatnia edycja:

interaktiv

New member
Pomysł nie jest mój, ale jak na razie innej metody nie ma. Wiadomo, że lepsze byłoby takie coś - Virtual Keyboard - lecz wymaga JavaScript :(
Literę v dodałem (moje przeoczenie) oraz parę różnych symboli.
Dodatkowo w każdej 'sekcji' umieściłem ślepy link, który pomaga, w sytuacji gdy czasem nie można nakierować kursora do zaznaczenia kwadratu (należy używać trybu zwykłego kursora - ikona z kursorem).

Ja sobie wstawiłem tak jak autor zrobił na stronie bookmarks. Nie dawałem polskich czcionek bo google i tak szuka bez ogonków, z reszta takie szukanie to nadal trochę proteza :p w NetSurf nie ma co liczyć na JavaScript bo sam autor przeglądarki na stronie pisze, że może będzie wsparcie a może nie, ale jak się głębiej wczytać w dokumentację to widać, że projekt powoli zwalnia w tempie rozwoju. Jest możliwość użycia pluginu flash ale ten dodatek jest z 2001 roku więc raczej mało użyteczny... Gdyby nie blokada trybu game przez Samsunga w najnowszym firmware (a tym samym danie do zrozumienia, że SamyGo nie jest zgodne z ich polityką) nie ma szans na port Opery albo Firefox bo w coś na granicy legalności developerzy tych przeglądarek nie będą się bawić, a szkoda...

preview2.jpg


Tak więc trzeba się cieszyć tym co jest w NetSurf i nie liczyć na więcej :)
 
Ostatnia edycja:

golab52

New member
Przypomnisz se mój post za 5 lat jak bedziesz biegł do serwisu :) a co do gwarancji to ja czytałem dobrze i USZKODZENIA MECHANICZNE TO MECHANICZNE niezależne od czego :)

za 40 cali prawie 1000 zł ta gwarancja ale spokój na 5 lat :)
 

Pryk99

New member
Przypomnisz se mój post za 5 lat jak bedziesz biegł do serwisu :) a co do gwarancji to ja czytałem dobrze i USZKODZENIA MECHANICZNE TO MECHANICZNE niezależne od czego :)

za 40 cali prawie 1000 zł ta gwarancja ale spokój na 5 lat :)

No pewno tak co mechaniczne to mechaniczne jak go zrzucę z 3 pientra to kłopot mniejszy z transportem bo go wsadzę do reklamówki i na Serwis z nim.:hihi:
A z tymi 1000 zł toś dopiero przysadził, na ale za mechaniczne uszkodzenia chyba warto przynajmniej radocha jak będzie leciał antyk z 3 pientra tylko poczekam na jakis meczyk jak Polska bedzie przegrywała.:blagam:
 
Ostatnia edycja:

Horhe Ortega

New member
Z tymi przedłużanymi gw. to jest jakoś tak , że jakaś firma ubezp. ubezpiecza przedmiot i pokrywa koszt.Tylko czy np. w przypadku uszkodzenia matrycy(drogi element) przez dziecko-zostanie wymieniona matryca w serwisie czy wypłacają gotówkę(ile?) ? Pryk- jeszcze lepiej aby spłonął-zaniesiesz prochy w jakiejś małej dilerce...:krol:
 
Ostatnia edycja:

Pryk99

New member
Z tymi przedłużanymi gw. to jest jakoś tak , że jakaś firma ubezp. ubezpiecza przedmiot i pokrywa koszt.Tylko czy np. w przypadku uszkodzenia matrycy(drogi element) przez dziecko-zostanie wymieniona matryca w serwisie czy wypłacają gotówkę(ile?) ? Pryk- jeszcze lepiej aby spłonął-zaniesiesz prochy w jakiejś małej dilerce...:krol:
Witam, zupełnie masz rację podobnie jest przy kupnie nowego samochodu oferuja albo dają w promocji pakiet ale przy stuczce nie dają zaraz nowego auta. Podobnie jest ze sprawą przepięć napięcia musisz mieć ubezpieczony dom i od tego ubezpieczyciela domagać się odszkodowania, a nie od producenta uszkodzonego przedmiotu wymiany na nowy.
 
Ostatnia edycja:

CyberPL

New member
Ja tak z innej beczki, bo chyba w całym wątku nikt nie poruszył, albo przeoczyłem...

Podczas korzystania z media play nie ma dostepu do pełnego menu - matryca świcie mi jak głupia i mogę jedynie regulować jasnością/kontrastem... A chciałbym wieczorkiem podświetlenie na 1-2 dać.
Da się jakoś?
 

Pryk99

New member
Witam, spróbuj Tools i ustawienia obrazu a jak te ustawienie nieprzypadną to np. wczesniej w ustawieniach np.film ustaw jakie Ci odpowiadają i potem Tools i film.
 
Ostatnia edycja:

cypisek_xl

Member
Bez reklam
Przypomnisz se mój post za 5 lat jak bedziesz biegł do serwisu :) a co do gwarancji to ja czytałem dobrze i USZKODZENIA MECHANICZNE TO MECHANICZNE niezależne od czego :)

za 40 cali prawie 1000 zł ta gwarancja ale spokój na 5 lat :)

He, he, he. Ktoś tu jest WIELKIM OPTYMISTĄ. I tak się pewno okaże jak z prawie z każdym ubezpieczeniem że finalnie zostaliśmy wydymani. Zawsze wszystko pięknie wygląda przy podpisywaniu papierka a potem się okazuje że jest kilka furteczek. Ale klamki do tych furtek posiada ktoś inny.

Panowie gdzie w trybie serwisowym jest ten zegar co wstecznie odlicza do TV Self Destruction? :mrgreen:
Ponoć są dwa tryby podstawowe - 24 i 60 miesięcy? :mrgreen: - sorrki musiałem.
 
Ostatnia edycja:

Pryk99

New member
Witam, kiedyś ktoś mnie uswiadomił a jak się domyślacie kosztowało mnie to sporo, że przy podpisywaniu jakiejkolwiek umowy trzeba mieć lupę, bo wszystkie haki są pisane najmniejszym drukiem i bez pośpiechu to my im robimy łaskę a nie oni.
 
Ostatnia edycja:
Do góry